Strona główna > Świat > Sataniści rządzący światem. Dr Henry Makow

Sataniści rządzący światem. Dr Henry Makow

„Jak może jeden odpędzać tysiące, a dwóch odpierać dziesięć tysięcy? Gdyby nie… Pan na łup ich wydał”. Pwt 32:30

a

„Albo przejdziesz na islam albo umrzesz”. Taki był wybór przedstawiony przez tureckiego sułtana  Sabatajowi Cwi, samozwańczemu „Mesjaszowi” w 1666.

Ale tylko udając nawrócenie, Cwi zastosował znaną praktykę. Lecz Cwi nie był zwykłym Żydem. Prowadził powszechną herezję opartą na satanistycznej kabale. Rabini potępili go i jego zwolenników. Po tym „nawróceniu”, ponad milion wyznawców, którzy później mieli w swoich szeregach finansistów jak Rotszyldowie, szli jego przykładem. Ale oni nie tylko udawali iż są muzułmanami czy chrześcijanami. Oni udawali też że byli Żydami.

Komunistyczny zbieg Bella Dodd ujawniła, że w latach 1930 komunistyczna partia wprowadziła do katolickiego kapłaństwa 1.100 swoich członków. Oni później zostali biskupami, kardynałami i być może papieżami. [Catholic Priesthood]

Stosując strategię kameleonów, ten satanistyczny kult zinfiltrował i podkopał większość rządów i religii, i ustanowił niewidzialną tyranię bez zwracania na siebie dużej uwagi. Jak ujął to utalentowany badacz Clifford Shack [In the words]:

Dzięki infiltracji, podstępowi i przebiegłości, ta niewidzialna sieć zdobyła władzę by rządzić nami wszystkimi. 41 lat po śmierci Sabataja Cwi, w 1717, oni zinfiltrowali cechy masońskie w Anglii i ustanowili masonerię… [Następca Cwi] Jakub Frank miał wielki wpływ na wewnętrzny krąg masonerii znany jako iluminaci, utworzony w 1776.

Masoneria stała się ukrytą siłą za wydarzeniami takimi jak rewolucje [amerykańska, francuska i rosyjska], utworzenie ONZ i Izraela, obie wojny światowe (łącznie z holokaustem!) i zabójstwo braci Kennedych, którzy razem z ojcem próbowali udaremnić wysiłki tej sieci na amerykańskiej ziemi.

Sabatajczycy/frankiści też uważani za „kult wszechwidzącego oka” (spójrz na rewers banknotu $1 żeby zacząć rozumieć ich wpływ na TWOJE życie) są politycznymi i religijnymi kameleonami. Oni są wszędzie… gdzie jest władza. Oni są dobrymi facetami I złymi. Era I wojny światowej jest głównym tego przykładem. Członkami „kultu wszechwidzącego oka” byli następujący liderzy: Franklin D. Roosevelt; Winston Churchill; Adolf Hitler; Eugenio Pacelli (papież Pius XII); Francisco Franco; Benito Mussolini; Hirohito i Mao Tse-Tung”

IMPLIKACJE  

Jeśli Mr Shack ma rację, to historycy, edukatorzy i dziennikarze współpracują podtrzymując fałszywą rzeczywistość i odwracając naszą uwagę od prawdy. Nasz świat, nasza percepcja ludzkiego doświadczenia, są kształtowane przez okultystyczne tajne stowarzyszenie. Nasza kultura jest skomplikowaną operacją psychologiczną [an elaborate psy-op.].

Oczywiście, sabatajczycy i ich potomkowie powinni zasługiwać na naszą uwagę. Zamiast tego oni ukrywają się. Oni byli decydującym czynnikiem w tzw. „oświeceniu”, „sekularyzmie” i „modernizmie”, które są tylko dziecięcymi kroczkami do satanizmu.

 Zdaniem rabina Marvina Antelmana, oni uważają grzech za coś świętego i powinno się go praktykować na własny użytek. Skoro Mesjasz nadejdzie kiedy ludzie staną się albo sprawie-dliwi albo zupełnie źli, to sabatajczycy wybrali rozpustę: „jeśli nie możemy być wszyscy świętymi, to bądźmy wszyscy grzesznikami”.

Ich bluźniercze błogosławieństwo „kto pozwala na zakazane” później stało się iluminackim wyrażaniem „rób co chcesz” ich poczucia „religijnego”. Całkowicie niemoralni, uważają, że „cel uświęca środki”.  (Usunąć opiat –  To Eliminate the Opiate, Vol. 2  s. 87)

W 1756, Jakub Frank  i jego zwolennicy zostali ekskomunikowani przez rabinów. Antelman mówi, że sabatajczycy stali za ruchami reformatorskimi, liberalnymi i rewolucyjnymi w XIX wieku. Byli też za ruchami reformatorskimi i konserwatywnymi w judaizmie, łącznie z

„Haskalah” czyli żydowską asymilacją. Inaczej mówiąc, Żydzi byli pod wpływem sabatajczyków i nawet o tym nie wiedzieli.

Taka jest ich taktyka. Oni nie opowiadają się za królestwem szatana. Oni delikatnie sterują tobą w ten sposób kwestionując istnienie Boga, poprzez żądanie „wolności seksualnej”, „niezależności” dla kobiet, „internacjonalizmu”, „różnorodności” i „tolerancji religijnej”. To jest cały ukryty plan: osłabienie „wszystkich sił zbiorowych oprócz naszej własnej”.

EKSCESY SEKSUALNE  JAKO  RELIGIA

Mówi się nam, że „wolny seks” jest „postępowy i nowoczesny”. W rzeczywistości sekta sabatejczyków oddawała się dzieleniu się żonami,  orgiom seksualnym, cudzołóstwu i kazirodztwu przez ponad 350 lat. Promowali też seks międzyrasowy. Oni częściowo wprowadzili nas w swój kult.

Antelman cytuje proces w sądzie rabinicznym, gdzie Szmuel, syn Szlomo, z płaczem wyznał, że odrzucił Torę i kilka razy zachęcał małżonkę do seksu z Herszelem. „Jestem winien. Ona tego nie chciała”. (111)

Rozpusta jest charakterystyczna dla komunizmu, prostego rezultatu sabataizmu. Jakub Frank był alfonsem swojej pięknej żony żeby werbować wpływowych mężczyzn. W ten sam sposób wykorzystywano kobiety-członków partii komunistycznej. Adam Weishaupt, założy-ciel iluminatów, zapłodnił swoją bratową.

Trafna anegdota: w książce Druga strona oszustwa [The Other Side of Deception], zbieg z Mossadu  Victor Ostrovsky opisał jak relaksuje się Mossad.  Podczas party, personel, łącznie z młodymi niezamężnymi kobietami, gromadził się wokół basenu, zupełnie nago.

HOLOKAUST”

Wpływ sabatajskiego spisku jest ukrywany. Na przykład określenie „holokaust” używa się niezależnie od jego prawdziwego znaczenia. Rabin Antelman twierdzi, że długo przed II wojną światową, określenie to oznaczało „całopalenie” jako ofiarę. (s.199)

Cytuje on Bruno Bettleheima który mówi: „nazywanie najbardziej oburzającego, najbardziej brutalnego, najbardziej przerażającego, najbardziej ohydnego masowego mordu ‚całopaleniem’  jest bluźnierstwem, profanacją Boga i człowieka”. (205)

Czyja to jest ofiara? W jakim celu? Oczywiście, ma coś wspólnego z okultystyczną praktyką sabatajczyków. Za każdym razem kiedy używamy tego słowa, niechcący dołączamy do nich w tym bluźnierstwie.

Zdaniem Antelmana sabatajczycy nienawidzili Żydów i chcieli ich unicestwienia.  Powołuje się na rabina który ostrzegł już w 1750, że jeśli Żydzi nie zatrzymają sabatajczyków, to zostaną przez nich zniszczeni. (209)

I faktycznie, kiedy pewni Żydzi próbowali ratować europejskie żydostwo przed ludobójstwem,  Antelman mówi: „konserwatywne i reformowane wspólnoty [w Ameryce] szły dalej wesołą drogą ignorując te działania.  Tak zwane organizacje establiszmentowe jak Amerykański Kongres Żydów , Amerykański Komitet Żydowski  i B’nai Brith praktycznie nie zrobiły nic”. (217)

MAŁŻEŃSTWA MIESZANE

Sabatejczycy zawierają małżeństwa tylko wewnątrz swojej demonicznej sekty. Często poślubiają bogatych, wpływowych Gojów. Tak więc matka czwartego barona Rotszylda (Jakuba) nie była Żydówką, ani jego żona.

Innym przykładem jest małżeństwo Karenny, córki Ala Gore’a w 1997 z prawnukiem Jakuba Schiffa. Ojciec Gore’a był senatorem sponsorowanym przez Armanda Hammera (Occidental Petroleum), którego ojciec był założycielem Komunistycznej Partii USA. Jak Hitlery i Dubya, Al. Gore jest kolejnym agentem iluminatów [another Illuminati agent].

PODSUMOWANIE

Ludzkość znajduje się w uchwycie wściekłego szatańskiego kultu, którego moc jest tak wielka, że mogą wywołać swoją wojnę z ludzkością tak, żeby wydawała się normalna i nieuchronna. Nawet kiedy zdemaskuje się ich spisek, będą mogli przekonać każdego, że to jest rasistowskie i w złym smaku by weń wierzyć. Mają mężczyzn sfiksowanych na punkcie porno podczas gdy wprowadzają państwo policyjne.

Zachodnie społeczeństwo jest bankrutem moralnym. Ta złożona kultowa sieć kontroluje politykę, informacje i kulturę. Większość liderów to naiwniaki i zdrajcy. „Inteligencja” została przekupiona, podczas gdy odwraca się uwagę opinii publicznej, która żyje w raju głupców.

Jak większość narodów i religii, Żydów podkopano od środka. Syjoniści są pionkami sabatajczyków, którzy wykorzystali „holokaust” do zorganizowania tworu jakim jest Izrael. Miliony Żydów „poświęcono” żeby utworzyć sabatajską ojczyznę, „całopalenie” dla szatana.

Bóg dał człowiekowi życie: cud pełen wrodzonego piękna i znaczenia. On dał nam wszystko czego potrzebujemy żeby rozwijać się zgodnie z Jego Planem.

Ale ludzie którzy uważają, że nieograniczona władza i bogactwo są lepsze od nieskończonej miłości, porwali ludzkość. Oni chcą zepsuć nasze boskie rendezvous i zamiast tego nas zniewolić.  Takie jest prawdziwe znaczenie naszej polityki i naszych czasów.

1

Ziemia skolonizowana przez szatański kult

1

Bush, Ahmadineżad: w tym samym zespole iluminatów?

Video: Znaki szatana – babiloński mano cornuto* [Signs of Satan – Babylonian Mano Cornuto]

*ręka z rogami

Tłum. Ola Gordon

http://tradcatknight.blogspot.com/2017/04/the-satanic-cult-that-rules-world.html#more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *