Strona główna > NWO > Sataniści roznoszą ulotki do szkół na Florydzie

Sataniści roznoszą ulotki do szkół na Florydzie

Świątynia szatana (The Satanic Temple) ogłosiła, że będzie dostarczać broszury na temat satanizmu dla uczniów z Florydy, jako że rada szkoły pozwoliła na dystrybucję materiałów religijnych.

Wśród materiałów, które są dostarczane do studentów znajdują się takie treści jak: filozofia i praktyki satanizmu oraz założenia świątyni szatana. Ponadto sekta mówi, iż o legalnych prawach dzieci do praktykowania satanizmu, wg prasowej konferencji.

Wcześniej, tego miesiąca szkoła wydała decyzję, by do uczniów trafiały różne ulotki religijne oraz także tyczące ateizmu.

Świątynia powiedziała, że pomimo iż to nie zgadza się z decyzją szkoły nt. materiałów religijnych, ale trzeba upewnić się, że pluralizm jest respektowany, mimo podziału Państwo-Kościół.

Lucien Greaves ze świątyni wyjaśnia:

Myślimy, iż odpowiedzialną rzeczą jest danie dziecku dostępu do różnych opcji religijnych w przeciwieństwie do stania bezczynnie, gdy jeden religijny głos daje wykład i wygłasza propagandę dla młodzieży.

Kontynuując:

Jestem całkiem pewny, że te dzieci ze szkół na Florydzie są już świadome religii chrześcijańskiej i jej Biblii. A to może być pierwsza ekspozycja, jaką te dzieci mają do praktyki satanizmu. Uważam, że wiele uczniów będzie ciekawych, co mamy do zaoferowania.

Świątynia szatana dostała się do mediów po tym, jak ogłosiła, że będzie budować wielki na siedem stóp posąg Bahometa przy monumencie 10-ciu przykazań obok kapitolu stanowego Oklahomy. Zaprezentowali również plany budowy kaplicy w Detroit.

Opracował: Girion

Źródło: http://worldtruth.tv/satanic-temple-to-distribute-materials-to-school-children-in-florida/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *