Strona główna > NWO > Sarkozy – żydowska marionetka Rothschildów

Sarkozy – żydowska marionetka Rothschildów

Francuski ex-prezydent Nicolas Sarkozy przyznał się do swoich żydowskich korzeni. W popularnej książce Nicolasa Sarkozy’ego „Saloniki” Sarkozy ujawnia, że jego dziadek ze strony matki, Aaron Mallah, (ur. 1890), był częścią społeczności sefardyjskich Żydów w Salonikach , zanim przeniósł się do Paryża w 1900 roku.

dancefor1[1]

Rodzina Mallah Sarkozy’ego jest jedną z najstarszych rodzin żydowskich w Salonikach. Do dziś wielu członków z rodziny Mallah to aktywni syjoniści na całym świecie. Sarkozy, jak podaje książka, przyjechał do Salonik, po raz pierwszy w 1973 roku, aby otrzymać część spadku należącego do jego matki.

Żydowska gazeta „Jewish Journal” cytuje fragment wypowiedzi Nicolasa Sarkozy z 2004r.:

 „Czy powinienem  przypominać o więzi każdego Żyda z  Izraelem  jako jego drugiej matki-ojczyzny? Nie ma w tym nic skandalicznego. Każdego Żyda prowadzi  strach przekazywany przez pokolenia ale  on wie, że  pewnego dnia  poczuje się bezpiecznie w swoim kraju, tam gdzie zawsze będzie jego miejsce, które chętnie go przywita. Tym miejscem jest Izrael”

http://www.jewishjournal.com/world/article/will_sarkozys_jewish_roots_impact_frances_policies_20070511/

sarkosy_israel[1]

WIĘCEJ O ŻYDOWSKIM POCHODZENIU SARKOZY’EGO:

– Wujek Sarkozy’ego, Mosze Mallah, był znanym rabinem i oddanym syjonistą, który w 1898 roku opublikował „El Avenir” wiodący dokument  syjonistycznego ruchu narodowego w Grecji w tamtym czasie.

– wielki kuzyn Sarkozego, Asher Mallah, był senatorem w Senacie greckim , który w 1912 roku przyczynił się do ustanowienia „Technion” elity Politechniki w Hajfie, w Izraelu. W 1919 roku został wybrany jako pierwszego prezydenta Federacji Syjonistycznej Grecji .

– Kolejny z wielkich kuzynów Sarkozy’ego, Peppo Mallah, był działaczem syjonistycznym, który w 1920 roku pełnił funkcję ministra finansów Grecji . Po powstaniu państwa Izrael przeniósł się do Izraela i został pierwszym wysłannikiem dyplomatycznym do Grecji.

nicolassarkozy[1]

Sarkozy w towarzystwie członków syjonistycznej sekty Chabad (wyznawcy kabały – mistyczne nauczanie w judaizmie)

POŁĄCZENIE SARKOZY – ROTHSCHILD

Francuski odział Rothschild Grupe – Rothschild & Cie Banque z Paryża  wspierał kandydaturę Nicolasa Sarkozy’ego na prezydenta Francji obligując go do mianowania na stanowisko doradcy finansowego swojego bankiera Francos Perol.

 

Francois Perol  z Christine Lagarde dyrektor zarządzająca MFW ( bank centralny Rothschildów  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kartel-rezerwy-federalnej-osiem-rodzin-2012-03 )francois-perol-caissed-epargne-banques-populaires_paysage360[1]

François Pérol (ur. 6 listopada 1963) francuski bankier i wysokiej rangi urzędnik państwowy. W 1994 roku Perol został mianowany sprawozdawcą, a następnie Sekretarzem Generalnego Komitetu Międzyresortowego dla restrukturyzacji przemysłowej. Następnie był szefem urzędu rynków finansowych na rzecz Skarbu Państwa, od 1996 do 1999 roku  sekretarz generalny Clubu Paryskiego. W 2001 roku został mianowany jako dyrektor rozwoju finansów i biznesu skarbu państwa. Od 2005 do 2007 r. był partnerem zarządzającym w banku Rothschildów.

W rządzie Sarkozego Perol odegrał kluczową rolę przy fuzji dwóch banków:

– Caisse d’Epargne (http://pl.wikipedia.org/wiki/Groupe_Caisse_d%E2%80%99Epargne)- grupa bankowa posiadająca 4700 filii )

– Banque Populaire (http://en.wikipedia.org/wiki/Groupe_Banque_Populaire)-francuska grupa banków spółdzielczych, 3391 filii w Francj, operuje w 70 krajach, prezes Philippe Dupont potomek bankowej arystokracji i jednej z 13 rodów iluminati http://en.wikipedia.org/wiki/Du_Pont_family )

2038331-natixis-a-fait-preuve-d-une-tres-bonne-dynamique-commerciale-en-2006[1]

Philippe Dupont wywodzący się z dynastii  DuPont, rodzina będąca jedną z 10 najbogatszych na świecie, na początku XIX wieku DuPont produkowali proch strzelniczy, po dwóch wojnach światowych rodzina zbiła olbrzymi majątek, DuPont zaczęli działać w branży bankowej, chemicznej http://www.Dupont.pl/ oraz wielu innych, już w 1930r. byli właścicielami 30 procent udziałów w General Motors.

Philippe był przewodniczącym Federacji francuskiej bankowości od 18 czerwca 2003 r., oraz prezydentem francuskiego stowarzyszenia instytucji kredytowych i inwestycyjnych (AFECEI)  służył w Radzie Nadzorczej Funduszu Gwarantowania Depozytów i Rady Narodowo Kredytowej (CNCT). OD 2012r. stoi na czele korporacji bankowej http://isodev.fr/ specjalizującej się w udzielenia kredytów małym i średnim przedsiębiorstwom.

http://fr.wikipedia.org/wiki/Philippe_Dupont

W wyniku fuzji powstała grupa bankowa Natixis.

Rząd wspomógł powstanie nowego banku kwotą 5 mld euro  pomocy  państwowa dla obu banków, a rok wcześniej udzielił  pożyczek w kwocie 2 mld euro.

Na czele nowej grupy kapitałowej Natixis stanął najbliższy współpracownik  prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego –  Francois Perol z pensją prezesa wynoszącą 1,44 mln euro

http://investing.businessweek.com/research/stocks/people/person.asp?personId=53544650&ticker=KN:FP

Miesiąc po wyborach Sarkozy’ego na  prezydenta Francji w 2007 roku. Sarkozy przyznał, że w czasie kampanii  kontaktował się z „przyjacielem” Edouard de Rothschild , właścicielem francuskiego dziennika „Wyzwolenie” , aby podziękować mu za przychylny artykuł o nim . Edouard de Rothschild pokazał ponownie swoją życzliwość dla Sarkozy’ego  publikując w „Wyzwolenie” kolejne przychylne prezydentowi artykuły.

bloggif_4c5ac66972b96[1]

Edouard de Rothschild syn Guy de Rothschild, francuski spadkobierca bankowego imperium i właściciel lewicowego dziennika „Wyzwolenie”

SARKOZY PRACUJE DLA ROTHSCHILDÓW

Jako  prezydent UE Sarkozy  dążył do ratyfikacji traktatu lizbońskiego , mimo że Irlandia głosowała przeciw.

Na mocy prawa UE, jeśli jedno z jej państw członkowskich odrzuca traktat, UE jest zobowiązana do zaniechania projektu.

Praktyką UE w takich przypadkach jest powtarzać referendum aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Jako były prezydent Sarkozy został z urzędu członkiem Rady Konstytucyjnej, w której zasiadł po raz pierwszy 19 czerwca 2012.

Sarkozy jak większość parlamentarzystów UE jest syjonistyczną marionetką Rothschildów kontrolujących Europejski Bank Centralny,  obliguje za utratą suwerenności Francji i wszystkich innych europejskich państw członkowskich na poczet  jednego światowego rządu.

images[8]

Michał KK

Źródło:

http://www.pb.pl/1707604,93593,fuzja-banque-populaire-z-caisse-d-epargne

http://uk.reuters.com/article/2014/02/07/uk-bpce-perol-idUKBREA161IW20140207

http://www.realjewnews.com/?p=222

http://www.rp.pl/artykul/267342.html?print=tak

http://fr.wikipedia.org/wiki/Philippe_Dupont

http://en.wikipedia.org/wiki/Rothschild_family

http://www.bibliotecapleyades.net/bloodlines/dupont.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.