Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Sąd Narodowy: sędziowie otrzymali groźby rozstrzelania za prześladowanie Rosjan

Sąd Narodowy: sędziowie otrzymali groźby rozstrzelania za prześladowanie Rosjan

źródło: http://www.shturmnovosti.com/view.php?id=54823

przygotował: Pluszowy Miś

 54823

W rostowskiej obłaści nieznani sprawcy wysłali do pracowników sądów miejskich i okręgowych listy z pogróżkami, zawiadamia strona internetowa regionalnego departamentu komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej.

Listy trafiły na adresy mailowe sześciu sądów rejonowych. Napisano w nich, że sędziowie zostali skazani na karę śmierci za „przekupstwo, korupcję, pranie pieniędzy, wydawanie z premedytację bezprawnych wyroków, prześladowanie Rosjan na podstawie art. 282 kodeksu karnego, dawanie ochrony gangom, handlarzom narkotyków i cudzoziemcom, a także ukrywanie faktów w sprawie tortur policyjnych”.

Autorzy listów wyjaśnili, że wyroki „zostaną wykonane poprzez rozstrzelanie w każdej chwili w ciągu dnia”. Zauważyli w nich również, że wykonanie kary na sędziach może się odwlec czasowo poprzez zamianę wyroku na śmierć ich bliskich albo z użyciem „eksplozji i spalenia” mienia.

Wszczęto śledztwo z mocy artykułu 296 kodeksu karnego (groźba lub wymuszenie zachowania z użyciem przemocy w związku z udziałem w wymiarze sprawiedliwości lub podczas wykonywania czynności służbowych).

Obecnie prowadzone są czynności śledcze i operacyjne skierowane na wykrycie sprawców, którzy przygotowali i rozpowszechnili wyżej wymienione listy, mówi raport mówi СК РФ.

Informacje pochodzące z witryny Русский медведь.

Oczywiście chłopaki, którzy to zrobili, dopuszczają się przestępstwa, ale może po prostu dosyć mają tego, że sędziowie, skorumpowani urzędnicy dopuszczają się zbrodni przeciwko ludności Rosji, a uważają się przy tym za wymiar prawa, a nasza policja, prokuratorzy, FSB w ogóle nie zajmuje się naszą ochroną. W końcu kielich goryczy i cierpliwości przepełnia się i w całym kraju nabierają mocy konflikty narodowościowe wskutek prób przemilczania zbrodni popełnianych przeciw Rosjanom.

Prawie każdy myślący człowiek czasami z powodu takiej niesprawiedliwości ma ochotę wziąć się na wymierzenie kary skorumpowanym urzędnikom i pracownikom „praworządności”, jacy zajmują się okradaniem naszych i zbrodniami przeciwko Rosjanom.

Drodzy chwalcy obecnego porządku oraz urzędnicy – przemyślcie to jeszcze raz, bo Rusek jest cierpliwy, ale powstrzymanie Ruskiego Buntu (krwawego i bezwzględnego), nie będzie ani łatwe ani proste!

W Twerze już teraz tworzy się chaos i bezprawie z powodu ogromnej liczby przestępstw popełnianych przez przyjezdnych, i oczywiście część policji próbuje powstrzymać to bezprawie, lecz z tak skorumpowanym kierownictwem twerskiej obłaści w osobie Ryszkowa, nie jest możliwe jego powstrzymanie.

W centrum miasta pod ochroną policji pracują oszuści Cyganie (skup złota i jego sprzedaż z naruszeniem prawa, handel kradzionymi telefonami, narkotykami, fałszywe wróżbitki). Teren w pobliżu sklepu Rubin ciągle jest nimi zapchana. Dlaczego policja nic nie robi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.