Takie są kwiatki…a jagódki przed nami…

Masowe zaćmienie umysłów! Bluźnierstwa w cerkwiach Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu.

a20

W wyniku zdradzieckiego milczenia, letniości i obojętności prawosławnych wiernych, należących do Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, w stosunku do odstępczych i zdradzieckich działań patriarchy i cerkiewnej hierarchii, ma miejsce najprawdziwsze zaćmienie umysłów kiedy kapłani i świeccy nie są w stanie odróżnić dobra od zła, czerni od bieli, prawdy od fałszu i kłamstwa!

Ruszyła więc lawina bluźnierstw i świętokradztw, z błogosławieństwem czcigodnych protojerejów, w naszych świątyniach prawosławnych. Parafianie, którzy już od dziesięcioleci chodzą do cerkwi to zamiast oburzenia wobec takich bluźnierstw gromadnie przyklaskują w dłonie tym błaznom i pajacom śpiewajacym i pląsającym w Domu Bożym.

No to za co mamy krytykować bolszewickich bezbożników, którzy zamieniali nasze prawosławne świątynie w „domy kultury”, co czynią dzisiaj sami nasi kapłani i parafianie!

Panie, zmiłuj się!

https://www.youtube.com/watch?v=IqX1QYoR7W0

Cymes, aj waj, groyse cymes!

a0

Na podstawie: http://3rm.info/main/67711-eto-cvetochki-yagodki-vperedi-massovoe-pomrachenie-uma-koschunstvo-v-hramah-rpc-mp-video.html

Data publikacji: 6.06.2017

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *