Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > S. Michalkiewicz okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego

S. Michalkiewicz okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego

Rebe kupcie mi mieszkanie Michalkiewicz zostaje pożarty przez dr’a Zbigniewa Kękusia. Czy to koniec celebryty z TV Trwam i TV Republika blisko związanego z Korwinem Mikke i koncesjonowanymi „narodofcami”? Wszystko zależy od samego rebe kupcie mi mieszkanie Stanisława, czyli czcigodny rebe Stasiu, okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego!

Czytaj także: Cechy kontrolowanej opozycji

Z opisu pod filmem:

Redaktor Stanisław Michalkiewicz napisał w opublikowanym na jego stronie internetowej w dniu 16 maja 2018 r. artykule pt. „Dzień klęski, dzień żałoby”: „Ponieważ w liście nowojorskiej Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego – jednej z najważniejszych organizacji przemysłu holokaustu – do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie roszczenia te zostały oszacowane na bilion złotych, czyli ponad 300 miliardów dolarów, (…)”.

Jeździ od ponad roku po Polsce i opowiada o tym, bilionie złotych, wynikającym z listu.

A czy ktoś ten list widział…?

W piśmie do mnie z dnia 29 maja 2019 r. zastępca dyrektora Biura Komunikacji i Promocji Ministerstwa Sprawiedliwości Izabela Bogucka napisała, że… nie było listu ŚORMŻ do Ministerstwa.

Kłamie Izabela Bogucka, czy… red. S. Michalkiewicz – znany jako surowy krytyk, demaskator i moralizator – jest kontynuatorem szkoły Berele Lewartowa /Bronisław Geremek/ tworzenia faktów… prasowych?

Oby nie okazało się, że zapłaciwszy w przyszłości żydom 65 mld dol., których żądają od nas dawna, nasi władcy będą nas przekonywać, że jesteśmy im winni wdzięczność. Bo przecież miało być pięć razy więcej, ponad 300 mld. dol., o czym od roku informuje red. S. Michalkiewicz powołując się na wspomniany wyżej list… widmo.

Będziemy też wtedy winni wdzięczność red. S. Michalkiewiczowi, bo  gdyby nie upublicznienie przez niego treści listu, to… nie wiadomo, co by było.

Proście Państwo, którzy jesteście w kontakcie z red. Stanisławem Michalkiewiczem, niech Wam – i mediom, których jest częstym gościem – ten list okaże. A najlepiej, niech jego skan zamieści na swej autorskiej stronie internetowej.

Suplement:

Rebe! Prowadź!
Zagraj w bingo z rebe Michalkiewiczem
Rebe Michalkiewicz wypatruje realizacji s. 447

4 thoughts on “S. Michalkiewicz okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego

    1. Panie, tak się legitymizuje kontrolowaną opozycję. Rebe wymyśla 300 mld $$$, a później goje idą za kucami od rebe w ślepy zaułek, polityczne dno i ośmieszają siebie oraz nas skandując w 2019 r. „jedna kula jeden Niemiec”, a po drodze do wyborów jeszcze strzyżony jest ich drugi i trzeci szereg z tych najbardziej niesfornych.

      https://www.youtube.com/watch?v=G3APf39waGc

      Na końcu z super wielkiego patriotycznego projektu pozostaje debil w muszce i przystawki rebe czyli „narodofe” kuce. To przepis na „sukces” wg rebe michalkiewicza.

    1. Jak o aferze będą pisać w książkach do historii za x lat to wtedy rebe aferę nagłośni i opowie jakąś głodną bajkę o „Starych Kiejkutach”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.