Strona główna > Bez kategorii > Rzymscy judeochrześcijanie z judejami oddają cześć „jednemu bogu”

Rzymscy judeochrześcijanie z judejami oddają cześć „jednemu bogu”

Źródło: http://3rm.info/28650-latinyane-s-iudeyami-poklonyayutsya-edinomu-bogu.html

Data publikacji: 24.09.2009

Tłum. RX

Z okazji żydowskich świąt Yom Kippur i Sukkot, papież Benedykt XVI wysłał telegram głównemu rabinowi Rzymu, Riccardo Di Segni. W swoim przesłaniu papież wyraża „serdeczne życzenia pokoju i dobra” dla całej żydowskiej społeczności stolicy włoskiej „prosząc o obfite błogosławieństwa Boga Wszechmocnego w Nowym Roku, w nadziei, że żydzi i chrześcijanie, wzrastając we wzajemnym szacunku i przyjaźni, zdołają nieść świadectwo światu o wartościach wypływających z kultu jedynego Boga.”- uroczyście ogłosiło Radio Watykan. W Ewangelii zapisane są znane słowa Pana Jezusa, adresowane do judejów a które brzmią: „Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie. On był zabójcą od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy; gdy mówi kłamstwo, z własnego mówi, gdyż kłamcą jest, i ojcem jego.” (Ewangelia Św. Jana 8:44).

A papież już otwarcie oświadcza o jakimś wspólnym z nimi bogu. I wtedy staje się jasna cała kłamliwa polityka „chrześcijańskiego” Watykanu w stosunku do Cerkwi Prawosławnej. Zamaskowana dobrymi widokami na pokojowe czasy (jak teraz) ujawnia się ona w całej swojej otwarcie diabelskiej i wrogiej ludziom istocie w czasach zamieszek, zamętów i wojen. Cała historia przepleciona jest takimi przykładami, od czasów św. Aleksandra Newskiego aż do bombardowań Serbii, prowadzonych z poparciem Watykanu. „Kościół” Rzymski już nie ukrywa KTO jest jego bogiem.

Raz jeszcze potwierdzają się słowa św. Filareta Moskiewskiego: „Papiestwo jest jak owoc, którego odziedziczona po starożytności chrześcijańska skorupa stopniowo rozpada się żeby objawić swoje antychrześcijańskie jądro”.

Patrz także: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/21/zydomasonska-rewolucja-w-pseudo-kosciele-katolickim-zartownis-ratzinger-tauber-mowi-ze-zydzi-i-chrzescijanie-wyznaja-jedynego-prawdziwego-boga/

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/09/ratzinger-zyd-wedlug-religijnego-prawa-zydowskiego/

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/09/zydowski-rodowod-ratzingera/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.