Strona główna > NWO > Rzekomy paraliż państwa policyjnego

Rzekomy paraliż państwa policyjnego

Państwo policyjne

imagesRzekomy spór na tle Obamacare i tzw. paraliż budżetowy to nic innego tylko teatrzyk dla idiotów. Gdy marionetki w rządzie USraela twierdzą, że „napięta sytuacja wymaga cięć”, mówią tylko o uderzeniu po kieszeni tłumu niewolników, w jakich zamieniła Amerykanów synagoga szatana. Plany żydowskiego NWO cięciami dotknięte nie będą. Poniżej zestawienie faktów.

„Shutdown” może służyć do blokowania weteranom dostępu do pomników, ale nie zablokował prezydenta Obamy przed próbą oddania suwerenności USA organowi ogólnoświatowych biurokratów.

Chociaż prezydent Obama twierdzi, że shutdown przeszkodził mu odbyć zaplanowaną podróż do Azji, jego zastępcy popychają naprzód negocjacje w sprawie umowy Trans-Pacific Partnership (TPP – nowa postać ACTA – przypis), chcąc przypieczętować jej zawarcie przed końcem roku.

http://www.blacklistednews.com/Despite_Shutdown%2C_President_Pushes_Hard_to_Finish_TPP/29427/0/38/38/Y/M.html

Jak w zegarku, mamy wyznaczony powrót do corocznej parady przerażenia z powodu ryzyka zamknięcia prac rządu, co niezmiennie dominuje nagłówki wiadomości mainstreamu, powoduje załamanie giełdy, aż w ostatniej chwili zawsze udaje się cudem wyciągnąć naród znad krawędzi katastrofy. To jest zawsze zabawne show, oglądanie jak „republikanie” i „demokraci” skaczą sobie do oczu jak koguty i opowiadają bolesne anegdoty o milionach, którzy cierpią z powodu zamknięcia prac rządu. Jednocześnie chłopaki wygodnie pomijają temat dwóch największych ssawek, które wysysają nasz budżet niemal do zera, mianowicie wojsko i kompleks przemysłowo-militarny.

Bo jak zawsze ten ruch spowoduje klęskę dla całego społeczeństwa z wyjątkiem jedynego obszaru, na jaki nie zadziała w najmniejszym stopniu, będzie to dziedzina różnych agencji zmilitaryzowanych oraz struktura państwa policyjno-nadzorczego, programów szpiegowskich i personelu, jaki się tym zajmuje.

Rzućmy okiem na te programy, jakie nie ucierpią wskutek shutdownu rządowego.

Krajowy nadzór. Codziennie, czy idziesz do sklepu, prowadzisz samochód, sprawdzasz pocztę, prowadzisz rozmowy z przyjaciółmi i rodziną przez telefon, możesz być pewien, że agencje rządowe, NSA lub inne podmioty, zajmują się słuchaniem i śledzeniem twoich zachowań. Policja została wyposażona w całą litanię narzędzi nadzoru, a technologia umożliwia teraz policji nawet skanowanie przechodniów w celu wykrycia zawartości kieszeni, torebek, teczek, itp. Skanery całego ciała, które dokonują wirtualnego striptizu, uzyskały niedawno status mobilny, po ulicach poruszają się furgonetki policyjne, pozwalające zajrzeć do pojazdów i budynków, a także prywatnych domów. W połączeniu z rosnącą siecią kamer rejestrujących w czasie rzeczywistym i oprogramowaniem do rozpoznawania twarzy, wkrótce naprawdę nie będzie dokąd uciec, i gdzie się schować. Budżet nie zostanie uszczuplony z powodu shutdownu prac rządu.

Szpiegowskie programy krajowe NSA. Agencja Bezpieczeństwa Narodowego ze swym budżetem tajnych operacji w wysokości 10,8 mld $ rocznie, będzie nadal szpiegować wszystkich w Stanach Zjednoczonych, który korzystają z komputera lub telefonu, za pomocą programów, jak PRISM czy XKEYSCORE. Przez włamanie do systemów bezpieczeństwa wszystkich smartfonów, w tym iPhone, Android i Blackberry, agenci NSA zbierają informacje o kontaktach, wiadomości tekstowe i dane lokalizacyjne.

Szpiegostwo ogólnoświatowe. Ogromne sieci nadzoru NSA, co przez Washington Post zostało nazwane „imperium szpiegowskim” o budżecie 500 mld $, będzie nadal działać na całym świecie i brać za cel każdego człowieka na tej planecie, który korzysta z telefonu lub komputera. Program przechwytujący BSA „Echelon” analizuje praktycznie każdą rozmowę telefoniczną, wysyłkę faksu i wiadomości e-mail w dowolnym miejscu na świecie.

Przeszukania agentów TSA. To jeden z największych szwindli, jeśli chodzi o okradanie podatników, oszustwo dokonywane przez Transportation Security Administration (TSA), to kompletna niegospodarność milionów dolarów na lotniskach. Uznana za niezbędną dla bezpieczeństwa narodowego, TSA będzie nadal działać, nie tylko na lotniskach, ale już także na węzłach komunikacyjnych w całym kraju.

Oddziały VIPR. Pod pretekstem ochrony infrastruktury (dróg, systemów transportu masowego, dostaw wody i energii, systemów telekomunikacyjnych, itd.) przed atakami przestępców lub terrorystów, siły VIPR do zadań specjalnych (federalni szeryfowie ds powietrznych, inspektorzy nadzoru transportu naziemnego, funkcjonariusze Transportation Security, funkcjonariusze od rozpoznawania zachowań oraz zespoły z psami do wykrywania ładunków wybuchowych), nadal będą losowo przeszukiwać środki transportu, w tym porty, dworce kolejowe i autobusowe, lotniska, promy i przejścia podziemne.

USA Patriot Act, NDAA, tzw. wojna z terroryzmem, nieprzerwanie kontynuowana od 9/11, co przekształciło nasz naród w pole walki, w dużej mierze dzięki prawom wywrotowców, jak USA Patriot Act i National Defense Authorization Act. Ludzie zajmujący się realizacją tych ustaw nadal będą pracować w niezakłócony sposób i egzekwować przepisy, stanowiące zaprzeczenie zasad praworządności.

Zmilitaryzowane państwo policyjne. Dzięki istnieniu programów federalnych w sprawie dotacji, jakie nie trafiają bezpośrednio do Pentagonu, ale służą przeniesieniu środków na lokalne organy ścigania, poza budżetem, policja nadal będzie przekształcona w uzbrojonych bandytów w kaski, tarcze, pałki, gaz pieprzowy, paralizatory, karabiny szturmowe, zbroje, miniaturowe czołgi i uzbrojone drony. I to będzie nadal działać. Niedawno Departament Sprawiedliwości, jaki wyraźnie nie cierpi na brak funduszy, otrzymał dodatkową dotację 3,2 mln $ na finansowanie dodatkowych miejsc pracy i to tylko w Wirginii.

SWAT. Co roku dochodzi do ponad 80 tysięcy nalotów oddziałów SWAT na niczego nie podejrzewających Amerykanów, a takie działania stały się już stosunkowo rutynowe, ich częstość oraz liczba ofiar z tym związanych będzie nadal rosła. Zespoły SWAT będą dalej działać w skali krajowej i używane będą również do rozwiązania zdumiewająco banalnych wykroczeń, w tym wściekłych psów, sporów sąsiedzkich, nieprawidłowych papierków złożonych przez hodowcę orchidei, czy posiadania marihuany.

Domowy użytek dronów. Krajowe użycie dronów nie osłabnie. Kongres zatwierdził budżet umożliwiający śledzenie Ameryki z powietrza przez 30.000 dronów do 2020 roku, a to część branży, jaka kosztuje co roku nawet 30 miliardów dolarów. Maszyny te będą w stanie nagrywać wszystkie działania za pomocą kanałów wideo, czujników ciepła i radaru.

Zamiana szkół na więzienia. Paradygmat skrajnej uległości wobec poleceń państwa nadal będzie utrzymywany w szkołach, poprzez nagłe zamknięcia szkół, gdzie policja i psy od wąchania narkotyków wchodzą do sali szkolnej w celu akcji przeszukiwania dzieci. Polityka „zero tolerancji”, karania wszystkich po równo i spowodowania, że młodzież ze szkół trafia wprost do więzień. Okręgi szkolne nadal będą współpracować z organami ścigania, aby utrzymywać koncepcję „budynek szkoły pasuje wzorcem do budynku więzienia”.

Powszechna kryminalizacja społeczeństwa. Biurokracja rządowa będzie nadal masowo tworzyć przepisy, ustawy, kodeksy, itp., jakie wzmacniają ich uprawnienia, oraz utrwalają „systemy wartości”, służące wyłącznie państwu policyjnemu oraz jego mocodawcom korporacyjnym, czyniąc z reszty drobnych przestępców. Przeciętny Amerykanin teraz nieświadomie popełnia co najmniej trzy ciężkie przestępstwa codziennie dzięki tej gmatwaninie niejasnych przepisów, które powodują, że każde niewinne działanie jest nielegalne.

Sprywatyzowane więzienia. Władze stanowe będą nadal stosować „outsourcing” więzień dla prywatnych korporacji, dojną krowę megakorporacji, które zamieniają nas w niewolników w prywatnych więzieniach w celu osiągnięcia zysku. W zamian za zarządzanie tymi więzieniami w całym kraju przez prywatne podmioty rzekomo w celu oszczędności, stany Ameryki muszą zgodzić się na klauzulę w kontraktach, że zapewnią utrzymanie 90 % frekwencji w tych prywatnych więzieniach przez co najmniej 20 lat.

Niekończące się wojny. Rozwijające się wojskowe imperium Ameryki nadal będzie wykrwawiać całe państwo do suchej nitki w wysokości ponad 15 miliardów dolarów miesięcznie. Pentagon wydaje więcej na wojny niż wszystkie 50 stanów razem na zdrowie, edukację, podniesienie ogólnego dobrobytu i bezpieczeństwo.

 bombshell-fema-camps

Tak więc, gdy przychodzimy do kwestii, czy dojdzie do zamknięcia prac rządu, czy nie, pozostaje jak zwykle nieustanne dążenie do coraz większej władzy i kontroli. Te kwestie są podstawą coraz bardziej agresywnych działań autorytarnego rządu.

Zwróć uwagę na strukturę polityczną, jaka jest tworzona w cieniu, system gospodarczy, który jest łańcuchem ciągnącym nas w dół przy użyciu lichwy i długu, rodzi się nowe feudalne, faszystowskie społeczeństwo, jakie jest dzieckiem małżeństwa działalności rządu syjonistycznego i wielkich bezpaństwowych korporacji.

źródło: http://www.blacklistednews.com/From_NSA_Spying_and_VIPR_Sweeps_to_Domestic_Drones%3A_A_Round-Up_of_the_Police_State_Programs_NOT_Affected_by_a_Government_Shutdown/29291/0/0/0/Y/M.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.