Strona główna > Historia > Rząd Thatcher chronił wysoko postawionych pedofilów

Rząd Thatcher chronił wysoko postawionych pedofilów

Zobacz także: „Urzędowa” pedofilia brytyjskich VIP-ów. Henryk Pająk

Teraz, kiedy większość najważniejszych postaci już nie żyje, na światło dzienne wypływa prawda o systematycznym wykorzystywaniu seksualnym dzieci przez członków brytyjskiego rządu.

a

Wszystko zaczęło się, gdy redaktorowi jednej z gazet przekazano wstrząsające dowody na to, że najwyżej postawieni brytyjscy urzędnicy odpowiedzialni za ochronę porządku publicznego wiedzieli, że w Westminsterze, w sercu brytyjskiego rządu, istnieje sieć pedofilów. To, do czego doszło latem 1984 roku, pozwala zrozumieć, dlaczego szokujące oskarżenia o gwałt i morderstwo przeciwko niektórym najbardziej wpływowym ludziom w kraju przez dziesięciolecia nie mogły doczekać się wyjaśnienia.

W niespełna 24 godziny po rozpoczęciu dochodzenia w sprawie dokumentów przedstawionych pewnemu wydawcy przez starszego polityka Partii Pracy, ów wydawca musiał w swoim biurze stawić czoło wściekłemu posłowi, który groził mu i żądał wydania tych dokumentów, które wskazywały, że Leon Brittan, minister spraw wewnętrznych rządu Margaret Thatcher, był w pełni świadomy istnienia sieci pedofilów obejmującej czołowych polityków.

Kiedy wydawca odmówił, następnego dnia rano do jego biura wtargnęli policjanci z oddziału antyterrorystycznego i Oddziału Specjalnego (Special Branch) i przejęli dokumenty, grożąc mu jednocześnie aresztowaniem, jeśli kiedykolwiek wspomni o nich komukolwiek.

Ponad 30 lat później brytyjski rząd wszczął dochodzenie w sprawie zarzutów o molestowanie seksualne dzieci, morderstwa i tuszowanie tych przestępstw przez wysoko postawione osobistości, po tym jak detektywi Scotland Yardu dali wiarę zeznaniom ofiar, które twierdziły, że były systematycznie wykorzystywane jako młodzi chłopcy podczas orgii seksualnych z udziałem sędziów, polityków, oficerów wywiadu i personelu królewskich pałaców.

Nino Hines

Źródło: http://www.thedailybeast.com/articles/2015/03/06/britain-s-horrific-vip-pedophile-cover-up.html

Tłum. Nexus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *