Strona główna > NWO > Apokalipsa > Rząd Światowy zmienia klimat planety … Ludzkości grozi straszna katastrofa – naukowcy

Rząd Światowy zmienia klimat planety … Ludzkości grozi straszna katastrofa – naukowcy

Red. 3rm.info – Bracia i siostry! Ludzka cywilizacja nie może powodować tak katastroficznych naturalnych skutków, które występują na Ziemi w ciągu ostatnich 10 lat, a zwłaszcza w ostatnich 2-3 latach. Klimat na planecie zmieniany jest sztucznie i celowo. Słudzy Antychrysta starają się osiągnąć swoje cele dotyczące zmniejszenia populacji planety i wywołania panicznego strachu wśród ludzi, którzy pozostaną.

Dlatego wszystkie wnioski i prognozy naukowców z ostatnich dziesięcioleci i lat nie sprawdzają się. Wszystko dzieje się znacznie szybciej i bardziej katastroficznie, niż mogą to przypuszczać najbardziej pesymistyczni naukowcy. Klimat się zmienia i na planecie następuje bardzo szybki spadek produkcji żywności z powodu gwałtownego spadku plonów w rolnictwie i hodowli. A to oznacza, że ​​przed nami jest głód na skalę planetarną! Ten, kto ma rozum, niech zrozumie!

Naukowcy prognozują, że w niektórych regionach naszej planety śmiertelne upały będą utrzymywać się przez 100 dni w roku. Mówi się o tym w oświadczeniu Australijskiego Narodowego Centrum Przywrócenia Klimatu.

Jeśli nie podejmiecie pilnych działań w celu spowolnienia katastrofy klimatycznej, planeta rozgrzeje się o 3 stopnie Celsjusza. Ta okoliczność wpłynie na rozwój cywilizacji.

Zgodnie z tym scenariuszem ludzie będą żyć w warunkach tak zwanej „szklarniowej Ziemi”, w których 35 procent całkowitej powierzchni ziemi i 55 procent światowej populacji będzie się znajdować przez 20 dni w roku w warunkach „śmiercionośnego upału, przekraczającego próg przeżycia człowieka”.

Podkreśla się, że Ameryka Północna będzie cierpieć z powodu niszczących naturalnych pożarów, fal upałów i suszy. Rzeki Azji ulegną znacznemu spłyceniu, a dostępność wody na całym świecie gwałtownie spadnie, co dotknie około 2 miliardów ludzi.

Nawet w Meksyku i Ameryce Środkowej deszcze będą padać dwa razy rzadziej, a rolnictwo na ogarniętych suszą obszarach podzwrotnikowych stanie się całkowicie niemożliwe.

МИРОВОЕ ПРАВИТЕЛЬСТВО МЕНЯЕТ КЛИМАТ ПЛАНЕТЫ… Человечеству грозит страшная катастрофа, — учёные

https://3rm.info/main/75863-mirovoe-pravitelstvo-menjaet-klimat-planety-chelovechestvu-grozit-strashnaja-katastrofa-uchenye.html

9 czerwca 2019 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

27.1.2020 r.

One thought on “Rząd Światowy zmienia klimat planety … Ludzkości grozi straszna katastrofa – naukowcy

 1. OTO ARTYKUL Z WOLNEJ POLSKI 2015
  Globalne ocieplenie wciskane nam przez globalne rządy to oszustwo naukowe. Dane satelitarne mające rzekomo pokazać „trend” ocieplenia na przestrzeni ostatnich 100 lat zostały oszukańczo zmienione by pokazać ten nieistniejący trend.

  Co te dane pokazują naprawdę to wyraźny trend chłodzący (zob. poniżej). Ale ponieważ ten chłodzący trend nie pasuje do programu globalistów zniewolenia populacji pod kontrolą systemu absolutnej kontroli behawioralnej, dane trzeba było zmienić tak, by pasowały narracji rządowej o globalnym ociepleniu / zmianie klimatu.

  Do tej pory skłonny byłem wierzyć w narrację o globalnym ociepleniu, ale kiedy przyjrzałem się lepiej tym danym i motywacji tych wciskających nam program ocieplenia, stało się oczywiste, że globalne ocieplenie to ogromne oszustwo naukowe dokonywane z przyczyn politycznych.

  Właśnie zorganizowałem podcast wyjaśniający systematyczne oszustwo dokonywane przez „alarmistów zmiany klimatu” w ich wysiłku zniewolenia całej ludzkości pod regulacyjną kontrolą globalistów, którzy będą dyktować każdą działalność człowieka (łącznie z oddychaniem).
  Temperatura mierzona (czerwona) vs głoszona (niebieska)
  Temperatura mierzona (czerwona) vs głoszona (niebieska)

  W tym podcast omawiam następujące sprawy:

  Całkowicie fałszywe założenie, że każdy rząd chce „pomagać ludziom” albo „ratować planetę”. Historia pokazuje, że rządy istnieją tylko po to by poszerzać swoją władzę, niszcząc wolność w procesie.

  Fałszywa narracja mediów i dlaczego masmedia to nic więcej niż marionetki dla totalitarnego rządu.
  Dlaczego rządy dalej milczą w kwestii realnych zagrożeń dla ludzkości np. radiacji Fukushimy, rtęci w szczepionkach, fluoru w wodzie, GMO w eksperymentach na otwartych polach i całkowite oszustwo medyczne toksycznych leków takich jak statyny.
  Dlaczego CO2 jest darem dla planety, która może produkować obfitość żywności i zalesianie kiedy podnosi się poziom CO2.
  Jak rządy niszczą kariery naukowców, którzy nie chcą uczestniczyć w oszustwie o globalnym ociepleniu.
  Jak „nauka” o globalnym ociepleniu odzwierciedla naukę eugeniki Hitlera z lat 1930.
  Jak satelitarne dane o temperaturze systematycznie fałszowano by stworzyć iluzję o ociepleniu globalnym które nie istnieje.
  Jak „nauka” została niemal powszechnie skorumpowana przez korporacje i rządy, porzucając zasady prawdziwej nauki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *