Strona główna > Świat > Rząd Niemiec promuje międzyrasowy seks

Rząd Niemiec promuje międzyrasowy seks

Serdeczne podziękowania dla mkmb za przysłanie tłumaczenia na naszą pocztę. Redakcja.

„Niemiecki rząd stworzył pełną ilustracji stronę, która została powołana do życia wyłącznie w celu promowania międzyrasowego seksu miedzy nie białymi „uchodźcami ” a Europejczykami.

a

Nowa strona internetowa o nazwie „Zanzu – moje ciało w słowach i w obrazach” — została powołana przez Ministerstwo Zdrowia [Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung] („Federalne Centrum edukacji zdrowotnej”) we współpracy z rządowym, belgijskim „Centrum ekspertyzy dla zdrowia seksualnego” o nazwie Sensoa.

a

a

Film wprowadzający na stronie internetowej wyraźnie mówi,że jego celem są „porady na temat seksu i seksualności dla imigrantów nie mieszkających długo w Niemczech”.

Strona internetowa podzielona jest na sześć głównych „Tematów”, strona używa seksualnych obrazków, które zostały tak zaprojektowane, by ukazywać międzyrasowy seks tak często, jak to tylko możliwe.

Ponadto strona promuje również homoseksualizm, biseksualizm,lesbijstwo i „transpłciowość”.

Witryna została przygotowana w j.arabskim, perskim, tureckim i 9 j.europejskich.

a
W sekcjach zajmujących się „rodzajami seksu” jest wyraźnie jasne, jakie są prawdziwe intencje – prawie każda ilustracja przedstawia miedzyrasowe pary!

Ponieważ strona ta jest skierowana do imigrantów, a nie do Niemców, znaczenie nie może być błędne: powiedziano nie białym w sposób nie budzący wątpliwości – mają traktować seks z białymi jako normę.”

Tłum. mkmb

Źródło: http://newobserveronline.com/german-govt-promotes-interracial-sex/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.