Strona główna > Rosja > Rząd eFeRji : tania wódka rękojmią spokoju

Rząd eFeRji : tania wódka rękojmią spokoju

Rząd Federacji Rosyjskiej odmówił podwyższenia ceny detalicznej wódki w 2015 roku, pozostawiając ją na poziomie 220 rubli za butelkę.

a,aa

Wydawałoby się, że przyspieszająca inflacja powodująca wzrost cen wszystkich artykułów to najlepszy moment do podniesienia ceny na „rosyjski napój narodowy”, jak patetycznie nazywają produkty alkoholowe zwolennicy ich konsumpcji.

Ale nie, drożeje kasza, drożeje mięso i ryba, i inne artykuły spożywcze niezbędne dla człowieka, a wódkę zdecydowano pozostawić w tej samej cenie. Pozornej sprzeczności nie można brać pod uwagę jako nielogiczny krok rządu Federacji Rosyjskiej jeżeli przypomnimy sobie jak ogromna jest w naszym kraju liczba konsumujących alkohol mężczyzn i kobiet, a także o tym, że ogromna liczba ludzi jest alkoholikami.

Jednocześnie nie możemy zapominać, że ludzie skłonni do spożywania napojów alkoholowych, zwłaszcza mocnych, takich jak wódka (nie chodzi o skończonych alkoholików), są politycznie absolutnie pasywni.

Z tego powodu urzędnicy wykombinowali, że niechaj durnie zalewają wódką resztki rozumu a za to, w ciężkich czasach upadku gospodarki kraju i penetracji Rosji przez ciągle napływające masy imigrantów z Kaukazu i Azji Środkowej, będą siedzieć cichutko w kuchni i nie będą się burzyć.

Jeszcze i pochwalą „dobry rząd” pozwalający pić bo wódka jest tania. Tak więc, drodzy „rossijanie”, wyluzujcie się. Polityka zachlewania narodu rosyjskiego ciągle trwa!

Za: http://3rm.info/53231-pravitelstvo-rf-deshevaya-vodka-zalog-stabilnosti.html

Data publikacji: 9.12.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.