Strona główna > Bez kategorii > Rytualne mordy dzieci w Rosji

Rytualne mordy dzieci w Rosji

Źródło: http://www.russkie-idut.ru/arhiv/nomer26/003.htm

Brak daty publikacji

Tłum. RX

Zamordowane dzieci rosyjskie

W Krasnojarsku kolejny raz zamordowano dziecko. Praktycznie co roku takie morderstwa mają miejsce na Paschę w Rosji i na Ukrainie. I nie może to nie zatrważać. Ciała dzieci zwykle są pozbawione krwi a czasami w ogóle nie można ich znaleźć. Ale odkrycie zwłok natychmiast przywodzi na myśl, że morderstwa dzieci dokonywane są w celach rytualnych. Wiedząc co się dzieje, z porażającą uczucia prawosławnych regularnością, władze z jakiegoś powodu nie podejmują ani bezpośrednich ani pośrednich działań w celu zapobieżenia morderstwom. Ciągle trwają morderstwa prawosławnych kapłanów. Niedawno profesor Bar-Ilan University (Izrael), Ariel Toaff, opublikował książkę „Krwawa Pascha. Żydzi europejscy i rytualne mordy”. Ten uczony, nawiasem mówiąc syn głównego rabina Włoch Ellio Toaffa, na podstawie ogromnego materiału faktograficznego, zebranego przez niego, wysuwa twierdzenie, że: „Wyciągnąłem swoje wnioski na podstawie mnóstwa dokumentów   i świadectw, potwierdzających używanie krwi w obrzędach religijnych. Nie próbuję twierdzić, że judaizm uzasadnia zabójstwa ale wśród gmin aszkenazyjskich istniały radykalne grupy, które były zdolne posunąć się do mordu z przekonań religijnych”. Jego książka została natychmiast rozprzedana a przeciw autorowi, żydowi z pochodzenia, wytoczono oskarżenie o podżeganie do antysemityzmu. W Izraelu „Krwawa Pascha” wywołała skandal. W odpowiedzi Toaff wyraził w pełni uzasadnione i rozsądne stwierdzenie, że „Nauka ma prawo do wolności”. Na ten temat Olieg Płatonow pisze, że „Rosyjska Cerkiew Prawosławna uznaje istnienie mordów rytualnych popełnionych przez żydów z pobudek religijnych. Zgodnie z decyzją Soboru Hierarchów Cerkwii Rosyjskiej kanonizowano rytualnie zamęczonego i zabitego chłopczyka Gawriła. 20 kwietnia 1690 roku w pierwszy dzień prawosławnej Paschy, został on porwany przez żydów i ukrzyżowany przez nich na krzyżu, następnie żydzi przebili mu bok i uczynili liczne nakłucia różnych części ciała, dopóki nie wypłynęła cała krew.

30 lat po jego pogrzebie odnaleziono jego szczątki nienaruszone. Rytualny charakter nosiło zabójstwo carewicza Dimitrija, następcy tronu rosyjskiego, ostatniego przedstawiciela dynastii Rurykowiczów. Wiosna 1911 roku. Rytualny mord rosyjskiego chłopca Andrieja Juszczinskiego. Jego martwe ciało z mnóstwem ran zostało odnalezione na przedmieściach miasta Kijowa. Badanie stwierdziło, że przyczyną śmierci nieszczęśliwego dziecka „była ostra anemia (brak krwi), powolne wykrwawienie, męczarnia i następnie uśmiercenie ofiary”.

Rozpacz i ból. Pogrzeb

Ostatniego cara rosyjskiego Mikołaja II i jego rodzinę rytualnie zamordowano w Jekatierinburgu w piwnicy domu Ipatiewa w noc z 16 na 17 lipca 1918 roku. Główne role w tragedii rodziny carskiej odegrali semici. Rosjanie byli figurantami i obserwatorami. Na ścianie piwnicy domu Ipatiewa carobójcy zostawili kabalistyczny napis, następnie ciała pomordowanych wywieźli do lasu na uroczysko o nazwie Ganina Jama, gdzie je spalono oblewając kwasem siarkowym. Do dzisiaj w tym samym Krasnojarsku nie odnaleziono morderców 5 chłopców. Śledztwo stanęło w martwym punkcie. A oto teraz nowe morderstwo, szóstego dziecka, dziewczynki. W przeszłości pracownik operacyjny milicji H., do którego zwróciliśmy się w sprawie konsultacji na temat możliwości ujawnienia tych zbrodni wypowiedział się w taki sposób: „Trzeba badać wszystkie wersje. Gdy takie przestępstwa zdarzają się w całym kraju to nie należy odrzucać, jak to zwykle się czyni, że są to zabójstwa rytualne. Ponadto jeżeli od umiejętnej pracy milicji, wszystkich organów ścigania, zależy ratunek życia chociażby jednego dziecka, to należy szukać zabójców we wszystkich środowiskach. W czasach sowieckich w Swierdłowsku zaginęło dziecko. Do jego poszukiwania skierowano wszystkie organy i siły zwalczania przestępczości, włącznie ze strażnikami, i światu przestępczemu stworzono po prostu warunki niemożliwe do istnienia. Miasto zostało zamknięte, po ulicach, do mieszkań, domów, wchodziły patrole.

W ciągu doby zaginione dziecko odnaleziono żywe. Nie trzeba mówić ile w tym okresie ujawniono przestępstw. W naszych czasach kiedy w kraju działa mnóstwo podejrzanych sekt, kwitnie przestępczość, na miliony liczy się ludzi z rozchwianą psychiką, dzieci sprzedaje się na „części zapasowe” do izraelskich klinik i szpitali i nawet w izbach porodowych nowonarodzone dzieci nie są zabezpieczone przed kradzieżą i zabiciem to nadzwyczajne metody śledcze w stosunku do takich przestępstw są usprawiedliwione”. Rosja zmierza ku odrodzeniu przez pokutę ale agonia i bezsilna wściekłość antychrześcijańskich nienawistników zadaje głębokie rany rosyjskim sercom i duszom. CZASY OSTATECZNE. Tam w triumfującym Kościele Chrystusowym przed Tronem Wszechmogącego wraz z tłumem świętych męczenników stoją i pomordowani w Krasnojarsku z gorącą modlitwą o ratunek i odrodzenie Wielkiej i Świętej Rosji.

Gazeta rosyjska „Dwugławyj orioł”. Numer opisujący żydowski mord rytualny na Andrieju Juszczinskim
Andriej Juszczinskij
Żydowski morderca rytualny Andrieja Juszczinskiego, żyd BEJLIS
Kto stoi za tymi potwornymi mordami rytualnymi dzieci?
Car Mikołaj II z rodziną
XVI-wieczne przedstawienie żydowskiego rytualnego mordu
Żydzi. Myślicie, że wiecie coś o nich?
Ty będziesz następny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.