Strona główna > Świat > Rytuał ze świetlistym globusem czyli otwarcie Centrum do Walki z Ekstremizmem

Rytuał ze świetlistym globusem czyli otwarcie Centrum do Walki z Ekstremizmem

„Po to ażeby wszystkimi rządzić potrzebny jest tylko jeden świetlisty glob” – okultystyczny kanał do Antychrysta w Rijadzie.

a5

W niedzielę ambasada Arabii Saudyjskiej zamieściła na Twitterze fotografię z wizerunkiem Trumpa, króla Arabii Saudyjskiej Salmana ben Abdel-Aziza Al Sauda Salmana i prezydenta Egiptu Abdel-Fattah el-Sissi, którzy trzymali swoje dłonie na podświetlonym globusie o rozmiarach piłki do koszykówki.

Fotografia zamieszczona przez ambasadę Arabii Saudyjskiej wyglądała dość dziwnie, przypominając nie oficjalną imprezę ale jakiś okultystyczny obrzęd zaczerpnięty z mistycznych filmów.

a00

Nieco później ambasada podała wyjaśnienie, że na fotografii uwieczniono otwarcie w Rijadzie Globalnego Centrum do Walki z Ekstremistyczną Ideologią. Bardziej szczegółowo napisała o tym wydarzeniu The Saudi Gazette„W obecności przywódców z krajów muzułmańskich opiekun dwóch świętych meczetów, król Salman i prezydent USA Donald Trump, otworzyli w niedzielę Globalne Centrum do Walki z Ekstremistyczną Ideologią (GCCEI).

a9

Sercem Centrum jest gigantyczna ściana zapełniona monitorami pokazującymi działalność ekstremistów w czasie rzeczywistym w internecie. W pobliżu, na wydzielonych miejscach roboczych, znajduje się ponad dwustu analityków danych:

a99

Trump i król położyli swoje dłonie na małym podświetlonym globusie, dokonując tym samym aktywacji i uruchomienia całego centrum.

Nawet dalecy od konspirologii ludzie ujrzeli w tej otwarcie okultystycznej imprezie coś dziwnego. Jednakże konspirolodzy zwrócili uwagę i na inne zagadkowe zdarzenia zaobserwowane w trakcie wizyty Trumpa w Arabii Saudyjskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=dDo45wQd2-o

Podczas oficjalnego przemówienia na szczycie prezydent USA dziesięć razy użył słowa „pokój” i jedenaście razy użył słowa „bezpieczeństwo” co z punktu widzenia numerologii tajnych stowarzyszeń jest samo w sobie symboliczne.

Ponadto wielu ludzi, którzy słuchali tego przemówienia, natychmiast skojarzyło analogie z 1 Listem Świętego Pawła Apostoła do Tesaloniczan: „Gdy bowiem mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy nagle przyjdzie na nich zguba, jak bóle na brzemienną, a nie wymkną się”.

Jednakże to wszystko to tylko początek wydarzeń. Następnym punktem podróży Trumpa jest Izrael, po czym będzie Rzym. Prawdopodobnie i tam będzie wiele zaskakujących i nowych rzeczy.

Obrzęd przyzywania ZŁEGO DUCHA miał miejsce podczas uroczystości otwarcia nowego „Globalnego Centrum do Walki z Ekstremistyczną Ideologią” w Arabii Saudyjskiej, które to Centrum jest w istocie zamaskowaną satanistyczno-globalistyczną świątynią. Słowo „globalne” w jego nazwie nie jest przypadkowe.

Szatan, który uważany jest za głównego ideologa Nowego Porządku Świata (New World Order), znany jest także pod określeniem „ojciec kłamstwa”. Twierdzenie, że Arabia Saudyjska i jej zwolennicy w USA występują przeciwko ekstremistycznej ideologii jest tyle warte co twierdzenie, że pszczółki zwalczają miód. To jest tak piramidalne łgarstwo, że zmusiłoby nawet samego Belzebuba do wyrażenia nim zachwytu.

Arabia Saudyjska jest ojczyzną wahhabizmu, morderczej, zbrodniczej i fanatycznej sekty islamskiej, która narodziła się na Półwyspie Arabskim trzy wieki temu, mordując muzułmanów, którzy nie zgadzali się z jej ekstremistycznymi interpretacjami.

Gdyby wahhabityzm nie był zbrojony i wspierany przez Imperium Brytyjskie, a teraz przez Imperium Syjonistyczno-amerykańskie, to odszedłby w niebyt tak jak niezliczone setki innych grup charydżyckich (https://pl.wikipedia.org/wiki/Charyd%C5%BCyzm), które powstawały na krótko i szybko znikały. 

Dzisiaj Arabia Saudyjska i USA razem ze swoimi mistrzami z Tel-Aviv’u są twórcami, sponsorami i zwolennikami Al-Kaidy, ISIS, i innych wahhabicko-takfirskich ugrupowań terrorystycznych z którymi udają oni, że walczą. Dlatego jakieś tam Globalne Centrum do Walki z Ekstremistyczną Ideologią jest zaprawdę czystym łgarstwem szatańskim.

Tym sposobem prawdziwe znaczenie uroczystości z podświetlonym globusem jest takie, że załgani przywódcy, promujący fałszywą „wojnę z terrorem”, wykorzystują tę potworną, diabelską mistyfikację w celu zawojowania świata. Kładąc dłonie na podświetlonym globusie, Trump, Salman i al-Sissi, składają przysięgę na wierność Antychrystowi, znanemu muzułmanom jako Dajjal, nadchodzącemu fałszywemu mesjaszowi (żydowskiemu moshiachowi). który spróbuje zjednoczyć cały świat pod swoją globalną dyktaturą, ustanowioną w odbudowanej Trzeciej Świątyni w okupowanej Jerozolimie.

To jest długoterminowy projekt judeomasonerii, który został opracowany w XVII wieku w Londynie przez kabalistów, wyznawców fałszywego mesjasza Sabbataja Tzvi. Sabbatajowcy (wyznawcy fałszywego mesjasza Sabbataja Tzvi) poświęcają siebie „przymuszeniu ręki Bożej”, to znaczy zmuszeniu Boga do „sprowadzenia Mesjasza”.

Wierzą oni, że mogą tego dokonać poprzez systematyczne popełnianie zła i religijne czczenie zła. Sabbatajowcy wierzą w systematyczne wypaczanie i odwracanie Dziesięciu Przykazań: nie zabijaj, nie cudzołóż i tak dalej. Dlatego wszystkie ich ceremonie związane są z seksualnymi orgiami i składaniem ofiar ludzkich, zwłaszcza ofiar z dzieci.

Oczywiście ten „żydowski mesjasz” nie może być prawdziwym Mesjaszem ponieważ (w tym są zgodni i chrześcijanie i muzułmanie) prawdziwy Mesjasz już przyszedł a imię Jego jest Jezus.

Cel judeomasonerii leży w tym ażeby, wciągając w swoje szeregi przedstawicieli elit, wciągnąć ich we wspólne działanie w realizacji „Operacji Antychryst”. Sabbatajowcy przygotowali śmieszny zwyczaj przebierania się w wiedźmy i obrzędy poświęcania się mitologicznym fetyszystom. To wszystko jedynie w jednym celu, żeby przeciągnąć chrześcijańską elitę na stronę satanizmu. Dzisiaj judeomasońskie loże są głównymi filarami zorganizowanej przestępczości globalnej.

Następnym przystankiem Trumpa jest okupowana Jerozolima, Święte Miasto, obecnie okupowana przez syjonistów, dążących do zniszczenia Domu Boga, meczetu Al Aqsa, i wybudowania Świątyni Krwi dla składania swoich ofiar.

Teraz Trump i Bibi różnią się poglądami w kwestii tego jak szybko można zrealizować ten projekt. Bibi nalega na to, żeby już TERAZ przenieść ambasadę USA do okupowanej Jerozolimy przez co rozpocznie się ostateczna wojna, która zakończy się wysadzeniem w powietrze meczetu Al Aqsa i wybudowaniem na jego miejscu Świątyni Krwi. Doradcy Trumpa mówią, że czas jeszcze nie nadszedł.

Ale jakby się wydarzenia nie toczyły to jedno jest oczywiste a mianowicie to, że kiedy doradcy Trumpa i Bibi siągną consensus, to Lucyferyczny Projekt „Nowy Porządek Świata”, uruchomiony poprzez masowe złożenie ofiar ludzkich 9/11, wejdzie w swoją końcową fazę. I stanie się to w niezbyt odległej przyszłości.

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2017/05/22/one-orb/

Za: http://protivkart.org/main/10485-ritual-so-svetyaschimsya-globusom-kak-otkrytie-centra-po-borbe-s-ekstremizmom.html

Publikacja: 23.05.2017

Tłumaczenie Tamara

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.