Strona główna > Zdrowie > Rykoszet chemioterapii – zdrowe komórki karmią przyrost guzów rakowych. Mike Adams

Rykoszet chemioterapii – zdrowe komórki karmią przyrost guzów rakowych. Mike Adams

Od kiedy do nowoczesnej medycyny wprowadzono chemioterapię, lekarze i onkolodzy próbują odpowiedzieć na to naglące pytanie: dlaczego chemioterapia wydaje się działać na początku, a później komórki guza odrastają bardziej agresywnie kiedy organizm staje się oporny na chemioterapię?

^BMODEL RELEASED. Cancer chemotherapy.^b Female patient receiving anticancer drugs from an intravenous drip bag. This continuously supplies the patient with a controlled amount of drugs that target cancer cells. The drugs target all rapidly dividing cells, which causes them to have a range of side effects, including hair loss. Cancer is a disease caused by the uncontrolled replication of abnormal cells, which can invade and destroy healthy tissue. The drugs in use here are ^Icytoxan^i and ^Iadriamycin^i. Photographed at Massachusetts General Hospital, USA.

Okazuje się, że chemioterapia uszkadza zdrowe komórki, zmuszając je do wydzielania białka które przyspiesza przyrost guzów nowotworowych. To białko nazwane „WNT16B”, jest pobierane przez pobliskie komórki rakowe, dzięki czemu „rozrastają się, atakują, i co ważne, opierają się kolejnej terapii” – powiedział  Peter Nelson z Fred Hutchinson Cancer Research Center w Seattle. Jest współautorem badania które udokumentowało to zjawisko, opublikowane w Nature Medicine.

Okazuje się, że to białko wyjaśnia dlaczego guzy nowotworowe rosną agresywniej po leczeniu chemioterapią. W pigułce, chemioterapia zamienia zdrowe komórki w fabryki  WNT16B, które produkują ten „aktywator” przyspieszający rozrost guza nowotworowego.

Wyniki badania potwierdzono w przypadku raka prostaty, raka piersi i guzów rakowych jajników. To odkrycie, że chemioterapia wywołuje rykoszet poprzez przyspieszenie rozrostu rakowego guza naukowcy uznają za „absolutnie niespodziewane”.

Zdemaskowane oszustwo chemioterapii

Jak NaturalNews wyjaśniał w ostatniej dekadzie, chemioterapia jest oszustwem medycznym. Zamiast wzmacniać reakcję immunologiczną pacjentów, szkodzi układowi immunologicznemu, powodując odrastanie guzów. To najnowsze badanie dalej potwierdza to co my w społeczności holistycznej wiedzieliśmy od lat: że chemioterapia [chemotherapy] jest,  rzecz jasna, trucizną. To nie jest „terapią”, nie jest medycyną, i nie jest profilaktyką ani leczeniem. Jest to trucizna nie mająca praktycznie żadnej wartości poza, być może, w 1-2% przypadkach raka.

Skutkiem ubocznym nr 1 chemioterapii jest, nawiasem mówiąc, rak [cancer]. Ośrodki onkologiczne powinno się przemianować na „ośrodki trucia” bo one są w biznesie trucia pacjentów koktajlem toksycznych chemikaliów, które nowoczesna nauka uznaje za przyspieszaczy rozrostu guzów nowotworowych!

Mike Adams

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.naturalnews.com/036725_chemotherapy_cancer_tumors_backfires.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.