Strona główna > Rosja > „Russkoje Impierskoje Dwiżienije” do polskich narodowców

„Russkoje Impierskoje Dwiżienije” do polskich narodowców

r36Orędzie organizacji „Russkoje Impierskoje Dwiżienije” do polskich narodowców w związku z wydarzeniami na „Marszu Niepodległości” w Warszawie.

W związku z antyrosyjskimi akcjami na Marszu Niepodległości, który odbył się 11 listopada w Warszawie „Russkoje Impierskoje Dwiżienije” przygotowało specjalne orędzie do polskich narodowców-organizatorów i uczestników tej imprezy.

List w językach: polskim, angielskim i rosyjskim, został wysłany do następujących organizacji:

– Obóz Narodowo-Radykalny

– Młodzież Wszechpolska

– Ruch Narodowy – Samoobrona

– Liga Polskich Rodzin

– Narodzenie Odrodzenie Polski

– Konfederacja Polski Niepodległej

– Organizacja Monarchistów Polskich

– Komitet Organizacyjny „Marsz Niepodległości 11 listopada”

i inni prawicowi politycy i działacze

Poniżej jest zamieszczony tekst orędzia w języku rosyjskim:

Rosyjscy narodowcy uważnie śledzą opór białej Europy i witają go solidaryzując się z odrodzeniem i wzrostem ducha narodowego Europejczyków, wyrażającego się także w manifestacjach i innych politycznych akcjach narodowych i ultraprawicowych takich jak „Marsz Niepodległości” w Warszawie. Ale jesteśmy zaniepokojeni antyrosyjskimi prowokacjami, które miały miejsce podczas „Marszu Niepodległości” w dniu 11 listopada. Ubolewamy, że Polacy, do tej pory, traktują nas jak wrogów i łączą Rosjan z komunistami a Rosję ze Związkiem Sowieckim. Narodowcy w Rosji walczą dzisiaj o utworzenie rosyjskiego państwa narodowego a Rosjanie nie dążą do podbicia Polski albo kogokolwiek innego. Wprost przeciwnie, my mamy dzisiaj wspólnych wrogów, a jest to syjonistyczny i islamski globalizm. Dążą one do ujarzmienia naszych narodów, do zniszczenia tradycyjnych kulturalnych i religijnych wartości i zasiedlenia naszych krajów azjatyckimi emigrantami. Te siły chcą zderzyć nas wzajemnie i zniszczyć najsilniejsze i najtwardsze słowiańskie warownie chrześcijaństwa, katolicką Polskę i prawosławną Rosję. Dlatego wzywamy polskich narodowców do zapomnienia o historycznych sprzecznościach i starych konfliktach, do rezygnacji z antyrosyjskiej i rusofobicznej retoryki i pomyśleniu o wspólnej współpracy i walce o wspólne cele. Na manifestacji rosyjskich narodowców w Moskwie 4 listopada, polscy działacze już wystąpili z hasłami rosyjsko-polskiej przyjaźni.  (http://vk.com.s55.ru.wbprx.com/naszadruzba?w=wall-40220438_234%2Fall)

WZYWAMY WAS DO PÓJŚCIA ZA ICH PRZYKŁADEM!

Russkoje Impierskoje Dwiżienije (Rosyjski Ruch Monarchistyczny) (rosyjska organizacja narodowa)

Rosja, Sankt-Petersburg 12.11.2013

r38

Za: http://www.rusimperia.info/news/id18063.html

Data publikacji: 12.11.2013

Przekład: RX

PATRZ TAKŻE

Ruski Marsz – 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.