Strona główna > Bez kategorii > Ruch narodowy: Japoński szpieg

Ruch narodowy: Japoński szpieg

Źródło: http://gazetawarszawska.com/2012/12/10/ruch-narodowy-japonski-szpieg/

Data publikacji: 10.12.2012

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=IvfQUe3LYlU]

Warszawa 11 listopada 2012 Jesteśmy świadkami wyścigu z wiązankami pod pomnik pana Romana Dmowskiego. Biorą w nim udział czeredy neofitów narodowych, którzy jeszcze 4 lata temu okazywali wrogość idei narodowej.

fragment Współczesne metody walki, a polityka narodowa polska/
….
Pokutuje dziś wśród części Polaków pogląd, że jedyną siłą zdolną osłabić obecny reżim jest PIS.
Ten pomysł, opierający się na wyborze mniejszego zła ćwiczyliśmy już wielokrotnie.
Gdy okazało się, że PIS wygrał wybory, zdał sobie sprawę, że w koalicji z Samoobroną i ludźmi z LPR-u nie da się podpisać Traktatu Lizbońskiego. Przepchnąć ustawy o wynarodowieniu naszych złóż mineralnych itp. Jarosław w tamtych latach miał wykład w fundacji Sorosa(to są jego bracia i przyjaciele), gdzie o tym mówił. Wygrane wybory to był gorący kartofel, który parzył w ręce. Dlatego rozwiązali swój własny rząd. Czy chcemy ich wybrać ponownie?
Oni udawali patriotyzm już w 2005 roku. Dziś to już nawet udają narodowców. Nie ma najmniejszych powodów, aby temu dawać wiarę. To są kpiny. Co to jest PIS na przykładzie braci Kurskich. Jeden brat w PIS-ie, a drugi w Gazecie Wyborczej. Jak zasiadają razem do wigilii? No ja się pytam. Jak?
Czy naprawdę chcemy głosić kłamstwa za monarchistami, UPR-owcami, że masoneria rytu szkockiego jest mniejszym złem od masonerii Wielkiego Wschodu? Te dwa typy satanizmu są takie same, co do celu ich działania. Różnią się tylko elektoratami, do których są skierowane ich przesłania. Idee obozu reprezentowanego przez nich w bardzo dużym stopniu pokrywają się z narodowym punktem widzenia. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że jest to skrajnie niebezpieczna, antypolska i antynarodowa retoryka na tak zwanej prawicy. Można ją tylko porównać ze współczesnym trockizmem na lewicy. Ideologia ta, dla nastawionego patriotycznie Polaka może wydawać się ponętną. Warto jednak zauważyć, że z całego dziedzictwa narodowego, z pojęcia polskości wyłącza ona między innymi bardzo istotną rzecz, czyli naszą własność.(grunty, domy, fabryki, szpitale, gospodarstwa, złoża mineralne…)
Kaczyńscy są dobrymi uczniami Jana Józefa Lipskiego. Nie tylko trzymał ich na swoich kolanach odwiedzając swoją sekretarkę, ich matkę, w ich domu. Razem zakładali KOR.
W “Głosie” Macierewicza po planowym odsunięciu się Michnika pisał zarówno Jan Józef Lipski polityczny ojciec chrzestny braci Kaczyńskich, ale i Jarosław Kaczyński i pan Macierewicz. Synowie chrzestni Jana Józefa Lipskiego rozeszli się po wszystkich stronnictwach, od lewa do prawa. Pamiętajmy jednak zawsze, że to są bracia. Sam Lipski był masonem nad masonami, który potrafił prowadzić uczniów skupionych wokół nawet pozornie krańcowo opozycyjnych wobec siebie stronnictw.
Niestety, jesteśmy w tym względzie nie dość wyedukowani, bo mistrz Stanisław Krajski nie chciał dostatecznie wyczerpać swych rozważań nad masonerią, a może nawet zrobił to celowo, uległszy czarowi jednej z jej odmian.
Dobrą informacją jest to, że w środowiskach związanych z organizacjami określającymi się, jako narodowe jest bardzo dużo bardzo porządnych ludzi.
Idea narodowa, przyciąga najlepszy element, dla którego naród jest jak rodzina, a państwo jak dom, z urządzeniami, które tej rodzinie mają służyć. Tu nie mam mowy, aby ktokolwiek, nawet mniejszości, czy innowiercy mogli czuć się zagrożeni. Jedyne to, czego się od nich żąda, to to czego się żąda od każdego obywatela. Lojalności wobec gospodarza. Dlatego nie rozumiem ostracyzmu z jakim jest traktowana idea narodowa nawet przez środowiska niby to patriotyczne.
To jest nieuczciwe. Każdy człowiek rodzi się narodowcem, bo to jest naturalne.
Dlatego uzasadnione podejrzenia musi budzić wrogość wobec tej idei.
Niestety trzeba tu wyraźnie powiedzieć, że o naturalnej sile, jaką mogą dysponować środowiska narodowo katolickie, od zawsze zdawali sobie sprawę masoni. Wiedzieli, że nie wykarczują tych najsilniejszych naturalnych nurtów opierających się na najsolidniejszych fundamentach: Bogu i Narodzie, z którym jego członkowie czują związek jeszcze głębszy i szerszy niż z własną matką i ojcem, Związek rozciągnięty wstecz, do pokoleń przodków, ale i związek, który każe im myśleć o życiu pokoleń przyszłych.
Dlatego uznając, że sama walka wprost jest nieefektywna postanowili przejąć kontrolę nad tego rodzaju środowiskami.
Jakimś zobrazowaniem tej myśli może być przykład, że Polska w Unii Europejskiej mogła zaistnieć w głowie tak zwanego “państwowca”, czy “niepodległościowca”
Nie mogła taka myśl zaistnieć w głowie narodowca. Narodowiec nie może uważać, że można puścić w skarpetkach przyszłe pokolenia, dla zaspokojenia aspiracji jakiejś międzynarodowej tajemniczej grupy i jej ponadnarodowej idei.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.