Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Ruch Narodowy czy syjonistyczny?

Ruch Narodowy czy syjonistyczny?

Krótka informacja od czytelnika poruszająca ważne zagadnienie tzw. Ruchu Narodowego

„ostatnio w mendiach znów przewija się temat Ruchu Narodowego, jakoby polskiego tworu – mimo tego niektórzy jego członkowie, np. pan Artur Zawisza wspiera (bądź wspierał? ale czy czas przeszły czy teraźniejszy ma w tym wypadku jakiekolwiek znaczenie?) żydosyjonistyczny twór neokonów (neo-trockizm?).

pan Winnicki wypowiadał się natomiast o zagrożeniach wynikających z islamizacji europy (tak na marginesie –  jakby to narodowca w pierwszej kolejności interesowała cywilizacja europejska, w drugiej kolejności własny kraj – Polska) – zapominając jakby o tym że to nie islam jest dla nas zagrożeniem tylko głupie przepisy imigracyjne. Radykalny islam póki co nas bezpośrednio nie dotyka – mimo tego jest to problem z którym borykają się choćby Syryjczycy. Owo zagrożenie jest przejaskrawione w porównaniu do problemu jakim jest syjonizm – zdrowemu człowiekowi nie sposób nie zorientować się kto pociąga za sznurki. A gdzie dwóch się bije (nie braci ale i nie wrogów) tam trzeci korzysta. Bo sam ich na siebie napuścił.

cytuję Zawiszę, jednego z liderów Ruchu Narodowego:

Stałym celem radykalnych islamistów jest unicestwienie Izraela. Nie możemy więc zamykać oczu na to, po czyjej stronie jest racja w tym konflikcie. Tą stroną jest Izrael” – komentuje Artur Zawisza.

w takim tonie wypowiada się o nim syjonista bubel:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1604&Itemid=192

http://narodowcy.net/bubel-na-tropie/2012/04/04/”

W zasadzie do tej krótkiej informacji trudno coś dodać, ponieważ ustawia ona kolejność spraw na swoim miejscu. To nienawiść żydowska od tysięcy lat kierowana wobec wszystkiego, co żyje na tej planecie, stworzyła podłoże powstania żydowskich ideologii typu rasizm. To na podłożu tych nienawistnych ideologii narodziły się narzędzia żydowskiego mordu na wszystkich narodach świata, w tym tzw. radykalny islamizm.

Gdy widzimy zło radykalnego islamu musimy zadać sobie trud poznania, skąd ta zbrodnicza ideologia wykiełkowała i kto był jej twórcą. Tylko pod tym warunkiem można próbować zrozumieć zagrożenia tego zjawiska. W jego powstaniu aktywną rolę spełniła cała gromada żydów oraz krypto-żydowskich „islamistów”. Tak samo, jak w rozwaleniu Chrześcijaństwa od środka, wzięła aktywny udział banda żydowskich wywrotowców.

Hańbą jest obrona morderców. Hańba temu, kto udaje, że widzi tylko część prawdy.

Absolutna hańba tym, którzy bronią morderców, a podsuwają ludziom pod nos fałszywe narzędzie tych morderców, a przy tym mienią się być „ruchem narodowym”.

Ruch Narodowy z definicji winien zajmować się sprawami Narodu, w tym wskazywaniem jego wrogów. Wrogami Polaków są izrahell oraz żydowskie narzędzia NWO, jak radykalny islamizm. Ruch Narodowy powinien ludzi uświadamiać, gdzie i kim są wrogowie Narodu, nazywać rzeczy po imieniu. Jeśli jego twórcy mówią o obronie morderców oraz wspierają utrwalanie mitów wśród opinii publicznej, to uczestniczą w mordzie żydowskim i są fałszywi tak samo, jak inne półprawdy, w tym półprawda o radykalnym islamie. Wobec tego nazywanie ich ruchu  „narodowym” to zwykłe pustosłowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.