Strona główna > Bez kategorii > Rozwój wypadków w Syrii

Rozwój wypadków w Syrii

 

LiveLeak-dot-com-90a9d7a707b9-946774_509522742435248_2104057630_n.jpg.resized

przygotował: Pluszowy Miś

Syryjczycy świętują zwycięstwo wojska w walkach o Al Qusayr (region Homs)….

 

Tartus: czy wiemy, czego naprawdę chcą Syryjczycy? Mubarak musiał ustąpić po dwóch tygodniach powstania w Egipcie – ludzie w Syrii świętują zwycięstwa armii i Assada po dwóch latach od chwili, gdy tak zwana „rewolucja” się zaczęła…wojsko jest silniejsze po bitwie, niż przed nią – jak to jest możliwe, przecież Alawici są mniejszością etniczną w Syrii (7%)…

Więcej zdjęć i krótki film pod linkiem: http://www.liveleak.com/view?i=3e4_1370522557

Mieszkańcy Al Qusayr świętują zwycięstwo armii Assada (krótki film), link: http://www.liveleak.com/view?i=f22_1370524528

„Żołnierze mówią, że czeczeńscy najemnicy są najtrudniejsi do pokonania w walkach”.

źródło: http://facebook.com/syriareport

http://www.france24.com/en/20130606-syria-israel-golan-un-peacekeeping-rebels-assad?

Syryjska armia odzyskuje kontrolę nad Wzgórzami Golan

Uwaga: ze względu na cytowane źródło żydo-mediów, tłumaczenie lekko odbiega od oryginalnej treści.

Po ciężkich walkach między wojskami syryjskimi a bandami rebeliantów na Wzgórzach Golan we czwartek, podczas których rannych zostało dwóch żołnierzy sił pokojowych (???) ONZ, armia syryjska odzyskała kontrolę nad przejściem wiodącym do granicy ze strefą znajdującą się pod żydowską okupacją na Wzgórzach Golan.

(…)

Gdy walki o kontrolę nad strategicznymi Wzgórzami Golan dotarły do wrót izrahella, Austria ogłosiła, że ​​wycofuje swych 377 żołnierzy „sił pokojowych” (???) ONZ z tej okolicy.

W oświadczeniu złożonym w czwartek, austriacki kanclerz Werner Fayman i minister spraw zagranicznych Michael Spindelegger powiedzieli, że: “… zagrożenie dla żołnierzy austriackich osiągnęło niedopuszczalny poziom. Wydarzenia poranne dowodzą, że nie jest uzasadnione czekać i obserwować”, „bezpieczne działania i zaopatrywanie naszych wojsk na Wzgórzach Golan nie może być dłużej gwarantowane“.

(…)

Tylko 70 metrów dzieli pozycje izrahellskie i syryjskie

“To jest bardzo niepokojący rozwój sytuacji dla armii izrahellskiej”, powiedział Fenwick. “Tylko 70 metrów dzieli pozycje w tym punkcie, dochodzi do tego pierwszy raz od początku syryjskiego powstania w 2011 roku (czytaj: bandyckiego napadu żydo-masońskich najemników – przypis), gdy rebelianci przejęli kontrolę nad przejściem granicznym”.

(…)

Szybki upadek pozycji na przejściu granicznym Quneitra stało się zaraz po tym, jak wojska syryjskie, wspomagane przez libańskich bojowników Hezbollahu – zajęły strategiczne miasto Qusair, odbijając je z rąk rebeliantów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.