Strona główna > Rosja > Rozwój warszawskiej schizofrenii

Rozwój warszawskiej schizofrenii

Schizofrenia rozwija się w najlepsze. „Polska straż graniczna uratuje Zachód od inwazji „zielonych ludzików” – rzecze Komorowski.

Jaśnie Wielmożny Pan Chrabja, kosynier i historyk także, przygotowuje kraj do odparcia "zielonych ludzików". Mycka ksztaltem nieco dziwna ale kolor czerwony zachowany. I  skrzydło chazarskie także jest.
Jaśnie Wielmożny Pan Chrabja, kosynier i historyk także, przygotowuje kraj do odparcia „zielonych ludzików”. Mycka kształtem nieco dziwna ale kolor czerwony zachowany. I skrzydło chazarskie także jest.

Prezydent Polski wypowiedział się o ćwiczeniach wojskowych nieopodal przejścia granicznego na granicy z obwodem kaliningradzkim. Prezydent Polski Bronisław Komorowski uważa, że kraj powinien być gotowy do szybkiego reagowania na różnego rodzaju zagrożenia zewnętrzne, w tym i na pojawienie się na terytorium państwa tak zwanych „zielonych ludzików”.

„W celu kontroli na granicy używany będzie najnowszy sprzęt, który może być przydatny do odpowiedniego zareagowania przez państwo polskie na różnego rodzaje sytuacje kryzysowe. Mowa jest zwłaszcza o kryzysie istniejącym na rosyjsko-ukraińskiej granicy gdzie pojawiły się „zielone ludziki”” – powiedział prezydent podczas wizyty na rosyjsko- – polskim przejściu granicznym „Grzechotki – Mamonowo”.

Prezydent podkreślił, że na dzień dzisiejszy prowadzone są intensywne prace w celu wzmocnienia potencjału obronnego polskiej granicy. Rozważa się kwestię tego jak maksymalnie wykorzystać możliwości straży granicznej w celu zapewnienia obrony kraju w przypadku kryzysu militarnego.

Bronisław Komorowski przebywał na wspólnych ćwiczeniach polskiej straży granicznej, żandarmerii wojskowej i wywiadu wojskowego na przejściu granicznym z obwodem kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej.

Podczas ćwiczeń doskonalono scenariusz zatrzymywania osób, które nielegalnie przeszły granicę i w wzięły do niewoli zakładników spośród polskiej straży granicznej.

Jaśnie Wielmożny Pan Chrabja podczas inspekcji Centrum Strategicznej Broni Rakietowej w Czubkach Dolnych , ogląda najnowszy prototyp rakiety jądrowo-wibracyjnej Szpunt-1, która pojawi się na uzbrojeniu oddziałów kawalerii pancerno-rowerowej przy granicy z obwodem kaliningradzkim.
Jaśnie Wielmożny Pan Chrabja podczas inspekcji Centrum Strategicznej Broni Rakietowej w Czubkach Dolnych , ogląda najnowszy prototyp rakiety jądrowo-wibracyjnej Szpunt-1, która pojawi się na uzbrojeniu oddziałów kawalerii pancerno-rowerowej przy granicy z obwodem kaliningradzkim.

Na podstawie: http://3rm.info/main/56768-shizofreniya-progressiruet-polskie-pogranichniki-spasut-zapad-ot-vtorzheniya-zelenyh-chelovechkov-komorovskiy.html

Data publikacji: 6.05.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.