Strona główna > NWO > Rozwiązłość jest ukrytym celem edukacji seksualnej

Rozwiązłość jest ukrytym celem edukacji seksualnej

Finansowane przez rząd grupy edukacji seksualnej promują rozwiązłość i homoseksualizm podczas bagatelizowania zagrożeń zdrowotnych i psychologicznych związanych z przedwczesną aktywnością seksualną, mówi psychiatra Miriam Grossman.

a

Chciałbym pójść dalej i powiedzieć, że normalizacja pedofilii i „międzypokoleniowego” seksu jest ostatecznym celem.

Zwolennicy Młodzieży (Advocates for Youth) mówią, że „…przekonanie że wszyscy jesteśmy albo kobietami, albo mężczyznami jest ideologią represyjną”.

Na podstawie Miriam Grossman MD

Czego uczysz moje dzieci?

(skrót henrymakow.com)

Nie tak dawno temu, zauważyłem stały napływ studentów, w większości kobiet, którzy zapłacili wysoką cenę za swoje wybory seksualne. Spędziłem setki godzin z tymi studentami i one są powodem, że piszę to dzisiaj ….

Istnieje stworzona przez człowieka epidemia ignorancji: ignorancji prawd biologicznych, które powinny być kluczowe w każdym programie edukacji seksualnej.

Odpowiedzialność za epidemię ignorancji leży bezpośrednio na tych organizacjach, które są na czele edukacji seksualnej:

SIECUS (Rada edukacji seksualnej US); Planowane Rodzicielstwo (Planned Parenthood); Zwolennicy Młodzieży(Advocates for Youth) W przeciwieństwie do swoich roszczeń i obietnic, ich programy nie są pełne; nie są one oparte na nauce lub medycynie, nie są aktualne.

Pójdę nawet dalej: tu nie chodzi o zapobieganie chorobom. Edukacja seksualna jest ruchem społecznym. Jego celem jest, aby zmienić społeczeństwo. Ich głównym celem jest wspieranie wolności seksualnej i uwolnienie społeczeństwa od judeo-chrześcijańskich tabu i ograniczeń.

W tej wizji świata, prawie wszystko jest dozwolone. Każda osoba podejmuje swoje seksualne wybory; każdy człowiek decyduje jak duże ryzyko on lub ona jest gotów podjąć, żadne osądzanie nie jest dozwolone.

Te wybitne grupy oszukują społeczeństwo i są zagrożeniem dla zdrowia i dobrego samopoczucia naszych dzieci. Lista zbrodni jest długa. Dwulicowość jest jedną z nich: obiecują jedno, a robią inne…

PEŁEN NIENAWIŚCI ATAK PSYCHOLOGICZNY NA HETEROSEKSUALISTÓW

Zwolennicy Młodzieży (Advocates for Youth) i ich podejście do płci. W sierpniu 2014, Izba Reprezentantów ogłosiła że przyzna 50.000.000 dolarów dla organizacji, która wypromuje wyżej opisany rodzaj edukacji seksualnej. W odpowiedzi na to, prezydent Zwolenników Młodych stwierdził, że to posunięcie wprowadzi naukę z powrotem do edukacji seksualnej.

Jest to zadziwiające, ponieważ, gdy wejdziesz na strony internetowe Zwolenników Młodzieży – a jest ich wiele; jest to bardzo duża organizacja, która ma wiele zasobów – nauka jest jedną rzeczą, której brakuje.

Zwolennicy Młodzieży mówią dzieciom, że płeć, to jest wewnętrzne uczucie czy ktoś jest mężczyzną czy kobietą, jest całkowicie oddzielona od biologii, anatomii i chromosomów. To jest wewnętrzne uczucie, mówią.

To sięga do teorii gender John Money, znanego psychologa Johna Hopkinsa, który wprowadził te radykalne idee w latach 50-tych i 60-tych. Idea jest taka, że identyfikacja jako mężczyzna czy kobieta jest wynikiem odczuć wewnętrznych.

Zwolennicy Młodzieży nie tylko promują to, ale mówią dzieciom, że płeć, bycie mężczyzną czy kobietą, znajduje się w spectrum. Mężczyzna i kobieta są na skrajnych końcach tego spektrum, ale jest to szerokie spektrum z wieloma możliwościami pomiędzy mężczyzną i kobietą …. Zwolennicy Młodzieży mówią, że Robert nie jest Robertą i Roberta jest Robertem, ale są oni ani Robert, ani Roberta; że istnieje wiele możliwości pomiędzy, i przekonanie, że wszyscy jesteśmy albo mężczyzną, albo kobietą jest ideologią represyjną.

Oni mówią dzieciom, że noworodki są oznaczane jako mężczyzna lub kobieta, są owinięte w niebieskie lub różowe koce, a następnie są one przyzwyczajane, aby dopasować się do oczekiwań kulturowych. Środowisko uczy ich męskich lub żeńskich zachowań, zainteresowań i sposobów relacji. Ale kiedy chłopak nalega, że ​​jest dziewczyną lub odwrotnie, to nie powinno być problemem, mówią Zwolennicy Młodzieży. To, jak twierdzą, „jest tak naturalne jak bycie przy życiu”.

Założenie, że istnieją tylko dwie płcie, mężczyzna lub kobieta, jest błędne, mówią. To ogranicza naszą wolność wyrażania płci. Pomysł, że człowiek musi być jednym lub drugim, mężczyzną czy kobietą, jest arbitralnym, represyjnym paradygmatem.

Organizacja, która twierdzi, że wprowadza naukę z powrotem do edukacji seksualnej uczy, że płeć może się zmienić. 10-latka może być pewna, że jest dziewczyną, ale w wieku 20 może zdać sobie sprawę, że jest mężczyzną. Ludzie mogą zmieniać płeć na każdym etapie ich życia, mówi się młodzieży. Jaką „naukę” oni mają na myśli? A może instruowanie dzieci, że mogą być mężczyzną, kobietą, obojgiem lub nikim jest przykładem ważnej informacji na temat zdrowia seksualnego, niezbędnej do podejmowania odpowiedzialnych decyzji w swoim życiu.

KABALISTYCZNA NIEPOCZYTALNOŚĆ

Ta lekcja na temat płci jest nie tylko nienaukowa; jest to odejście od rzeczywistości. Oto, co prawdziwa nauka w tym wieku mówi o byciu mężczyzną czy kobietą. Biologia komórkowa wskazuje, że chromosom Y jest właściwy dla mężczyzn. Istnieją wyraźne oznaki męskie i żeńskie od chwili poczęcia. Embriologia dostarcza dowodów najwcześniejszej aktywności tych genów: Osiem tygodni po zapłodnieniu, kiedy embrion jest wielkości fasoli, chromosom Y zmusza jądra do produkcji testosteronu. Testosteron przemieszcza się do mózgu i napędza rozwój chłopięcego mózgu z mniejszym centrum komunikacji, obserwacji i emocji i większym centrum dla seksu i agresji.

Neurobiologia odwzorowuje skomplikowane i rozległe różnice w mózgach mężczyzn i kobiet. MRI tworzy kolorowe obrazy, które podkreślają różnice myślenia i uczuć chłopaków i dziewczyn. Rozwój niemowląt ujawnia, że ​​w pierwszych dniach życia – zanim dzieci zostały uspołecznione aby sprostać oczekiwaniom społecznym – dziewczęta wykazują silniejsze zainteresowanie twarzą, podczas gdy chłopcy patrzą na telefon. Dziewczynki preferują filmy gdzie widać twarze, a chłopcy wolą filmy z samochodami.

Kocham to: typowe preferencje zabawek u dzieci są również zauważone wśród młodych małp. Samice wolą lalki a samce preferują pojazdy i piłki. Stereotypy płciowe w królestwie zwierząt? Mężczyzna i kobieta są kulturowo przypisane? Czy płeć jest to uczucie oddzielone od hormonów i chromosomów? Myślę, że nie. Plan lekcji Zwolenników Młodzieży jest oparty na ruchu społecznym ubiegłego wieku i chęci do zacierania różnic między mężczyzną i kobietą. Każdy kto interesuje się nauką wie, że te teorie zostały zdyskredytowane.

Ale na lekcjach edukacji seksualnej uczniowie są karmieni ideologią sprzed 50 lat: Płeć jest stworzona przez człowieka, nalegają nauczyciele edukacji seksualnej. Kultura uczy, co to znaczy być mężczyzną lub kobietą. Czy oni zatrzymali się w czasie, czy po prostu są całkowicie zaślepieni ideologią? Tak czy inaczej, to oznacza katastrofę dla młodych ludzi.

PODSUMOWANIE

Powiedziano mi ostatnio podczas wywiadu, że przesadzam: że to musi to być przenośnia, gdy mówię, że edukacja seksualna jest szaleństwem, że uczy nieprawdy i że naraża nasze dzieci na sprośność.

Nie przesadzam: To szaleństwo. Priorytetem dla SIECUS, Planned Parenthood i Advocates for Youth nie jest zdrowie i dobre samopoczucie młodych ludzi. Te organizacje finansowane przez rząd walczą z „represją” i „nietolerancją”, a nie z opryszczką lub kiłą.

Po tysiącach godzin, które spędziłem z uczniami, mogę stwierdzić, że gdy panuje wolność seksualna, zdrowie seksualne cierpi. Nasze dzieci są nauczane, że można igrać z ogniem, a poczekalnie lekarzy i terapeutów są pełne ludzi, którzy już są spaleni, wewnątrz i na zewnątrz. Czy każdy młody człowiek powinien odwlekać z seksem? Oczywiście, że nie, ale jesteśmy zobowiązani do poinformowania ich o ryzyku, które podejmują i nauczyć prawdy biologicznej, nawet jeśli jest to niepoprawne politycznie.

Jedyną siłą, którą mogę zwalczyć tę plagę, jest moc pióra. Podczas gdy naród walczy o kwestie związane ze zdrowiem i stoi na skraju wspierania organizacji jak SIECUS milionami dolarów podatku, to mam nadzieję, że moja wiadomość dotrze do uszu i serca kogoś u władzy, kto będzie miał odwagę stanąć i położyć kres temu fiasku.

Źródło: http://henrymakow.com/2015/02/Promiscuity%20is%20Hidden-Agenda-of-Sex-Education%20.html

Tłum. Olga Ka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *