Strona główna > Rosja > Rozpoczęto ” znakowanie ” Rosjan

Rozpoczęto ” znakowanie ” Rosjan

Społeczeństwo Rosji rozpoczęto „znakować” jak bydło. W niniejszym video naświetlona została prawda o tym, że toczy się cicha i utajniona wojna informacyjna mająca na celu wyniszczenie ludności przez reżim Putina i Miedwiediewa.

a20

Od 2016 roku będą wydawane, wszystkim bez wyjątku, Uniwersalne Karty Elektroniczne (UEK) i nastąpi wymiana papierowych dowodów osobistych (z mikrochipem pod fotografią) na elektroniczno – biometryczny dowód osobisty w postaci plastikowej karty.

Później władze zamierzają unieważnić Uniwersalną Kartę Elektroniczną (UEK) i wszczepić pod skórę człowieka mikrochip  lub nanieść laserowe oznaczenie na jego czoło. W 3 części video jest nieco humoru bo mówi się żartobliwie o rzekomym wszczepianiu pod język. A w samej isocie to na prawą rękę albo na czoło będą nanosić liczbę bestii 666. Chciałoby się putinistom postawić pytanie czy nie jest to czasem faszyzm?

Przecież putiniści także podlegają, bez wyjątku, chipizacji. A na tych, którzy przyjmą Uniwersalną Kartę Elektroniczną (UEK) i zachipują się, czekają ciężkie czasy. Antychryst da im pożywienie tylko na 6 miesięcy a później stworzy sztuczny głód wynajdując pretekst ażeby nie karmić i nie utrzymywać gojów. Oni muszą zmniejszyć liczbę ludności wszelkimi środkami. Pilnie odmawiajcie przyjęcia wszelkich elektronicznych dokumentów.

a5

W celu lepszego zrozumienia treści video włącz automatyczny translator.

Opublikowany 17.10.2015
Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.