Strona główna > Cytaty > Rozmyślania Wielkopiątkowe

Rozmyślania Wielkopiątkowe

Komentarz: Nieco informacji dla mało rozsądnych entuzjastów „starszych braci w wierze” i entuzjastów ich promotora, JP2-Wojtyły-Katza, żydomedialnego „świętego” i „cudakotwórcy”, który wprowadził do neo-„kościoła” neo-„dogmat” o grzechu śmiertelnym „antysemityzmu”.

Źródło: http://www.revisionistreview.blogspot.com/

Data publikacji: 6.04.2012

Tłum. GREGORIUS

Michael A. Hoffman II

Zmuszony jestem napisać te słowa z powodu oświadczenia Ambasady Izraela w Berlinie w odpowiedzi na wiersz napisany przez niemieckiego laureata Nagrody Nobla, Gunthera Grassa, krytykujący izraelską broń nuklearną. W wierszu „Co musi być powiedziane” opublikowanym przez gazetę „Suddeutsche Zeitung” w środę Wielkiego Tygodnia (4 kwietnia) Grass postawił pytanie: „Dlaczego czekałem aż do teraz, kiedy jestem już stary i do ostatniej kropli atramentu, żeby powiedzieć: nuklearne mocarstwo Izrael zagraża światowemu pokojowi, który już się kruszy?”, pisze Grass w wierszu.

Osiemdziesięcioczterolatek krytykuje planowaną dostawę Izraelowi łodzi podwodnych klasy Dolphin „przez mój kraj”, aluzja do niemieckiego planu dostawy łodzi podwodnych klasy Dolphin, które są zdolne do przenoszenia rakiet z głowicami jądrowymi. Izraelska odpowiedź Grassowi ze strony izraelskiej ambasady w Berlinie brzmiała: „Trzeba w końcu powiedzieć, że jest już tradycją europejską oskarżanie żydów o rytualne mordy przed świętem Pesah.

Wcześniej to były dzieci chrześcijańskie, których krew rzekomo żydzi używali do macy ale dzisiaj są to Irańczycy, których rzekomo państwo Izrael chce unicestwić”.

Żydowskie władze wydały wyrok śmierci na Chrystusa. Pamiętajmy, że rzymski gubernator Piłat usiłował uwolnić Jezusa i zrobiłby to gdyby nie żydowska tłuszcza, która dzisiaj jest stylizowana na „lud”. Dzięki alchemii rabini przekształcili śmierć Jezusa Chrystusa w swoją własną opresję. W 2011 roku Gunther Grass powiedział Tom’owi Segev’owi, syjonistycznemu dziennikarzowi: „szaleństwo i zbrodnia nie miały wyrazu tylko w holokauście i nie skończyły się wraz z końcem II Wojny Światowej. Z 8 milionów żołnierzy niemieckich wziętych do niewoli przez Rosjan, być może 2 miliony przeżyły a cała reszta została wymordowana…” http://www.haaretz.com/weekend/magazine/the-german-who-needed-a-fig-leaf-1.380883

Temu chłopcu palestyńskiemu za rzucanie kamieniami judeje obcięli najpierw rękę a potem go zamordowali. http://thisiszionism.blogspot.com/2008/02/jewish-child-sacrifice-and-jewish.html

Zastanówmy się. Grass pośrednio oświadcza, że 6 milionów Niemców (żołnierzy, którzy się poddali lub byli otoczeni i rozbrojeni) zostało wymordowanych przez sowieckich komunistów. Implikacje dla holokaustiaństwa tej równoczesnej liczby ofiar są potencjalnie destrukcyjne.

Setki tysięcy niemieckich cywilów także straciło życie w holokauście z rąk Royal Air Force (Lotnictwo brytyjskie) i US Air Force (Lotnictwo amerykańskie) a definicja słownikowa słowa „holocaust” oznacza śmierć w ogniu. Krzyżowanie Niemców zostało alchemicznie przekształcone w holocaust żydów. Zawsze ta sama maskarada.

Kiedy ktokolwiek z nas ośmieli się unieść głowę i mówić o tych prawdach to syjoniści w odpowiedzi wrzeszczą na nas przez swoje tuby medialne, że „to jest już tradycja europejska żeby oskarżać żydów przed świętem Pesah o mord rytualny”.

„Tradycja europejska”.

Do czego to się odnosi? Do tego że „Europejczycy” (gojowscy chrześcijanie) są dziedzicznymi kłamcami oskarżającymi judejów o zbrodnie których nie popełnili i że goje mają tradycję bycia kłamcami w tym względzie, w opinii Ambasady Izraela?

Mamy tu w imię praw człowieka i walki z „antysemityzmem” zbiorowe zniesławienie gojów, które jest dopuszczalne w świetle podwójnych standardów Talmudu czyli jednego prawa dla gojów i innego dla judejów (Talmudyczna Halacha przenika wszystko w krajach współczesnego Zachodu i stała się podziwiana w Południowej Korei).

A nawet więcej. Pogląd, że oskarżenia o żydowskie mordy rytualne chrześcijan są niczym innym niż prymitywnym, średniowiecznym atawizmem, wywoływanym przez nikczemnych katolików, ma wiarygodność tylko dlatego, że izraelski profesor Ariel Toaff, syn rabina Rzymu, ktory był zastraszony do tego stopnia, że musiał wycofać swoją wybuchową rewizjonistyczną historię „Pasque di Sangue” (Krwawa pascha), dostarcza pewnych niezbitych dowodów na żydo-aszkenazyjskie mordy rytualne popełniane na katolikach.

Piętnastowieczny drzeworyt przedstawiający mord rytualny dokonywany na chrześcijańskim dziecku Szymonie z Trydentu. Okrągłe żółte łaty oznaczają żydów, byli zmuszeni do ich noszenia.
Mord rytualny w Polnej
Ernst Winter mordowany rytualnie w Konitz

Toaff jest jednym z najbardziej błyskotliwych historyków średniowiecza. Bezpośrednio w następstwie publikacji swojej książki w 2007 roku została zagrożona jego kariera akademicka, jego reputacja splamiona i nawet pojawiło się widmo izraelskiego więzienia.

W związku z tym ugiął się i zatuszował własne badania. „Pasque di Sangue” została wycofana. Izraelska ambasada cynicznie wykorzystuje próżnię, którą ten syjonistyczny terroryzm intelektualny wytworzył aby pouczać nas o rzekomej sprzedajności naszych przodków, którzy jak się głosi, co roku angażowali się w rytualnym zniesławianiu niewinnych judejów. Niektórzy miłośnicy prawdy wzięli to na siebie, niezależnie od doktora Toaffa, żeby przetłumaczyć jego książkę z wytwornego języka włoskiego w którym książka jest napisana na język angielski. Tutaj książka może być czytana lub załadowana on-line w całości:

http://www.bloodpassover.com/

Jest to najlepsza medytacja Wielkopiątkowa jaka przychodzi mi na myśl.

Szczęśliwego Yom Kippur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.