Strona główna > NWO > Rozmyślania nad operacją fałszywej flagi na Ukrainie

Rozmyślania nad operacją fałszywej flagi na Ukrainie

Szanowna Redakcjo!

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czemu ma służyć operacja „fałszywej flagi” związanej z zestrzeleniem samolotu na Ukrainie. Zacząłem zbierać sobie informacje do kupy i doszedłem do następujących wniosków:

a

1) Należy tę kategorię rozpatrywać przede wszystkim pod kątem tego, kim mogły być osoby, których ciała znalazły się w samolocie. Osoby, które dotarły do dowodów mistyfikacji związanej z katastrofą wykonały dla społeczeństwa kawał świetnej roboty. Trzeba jednak zadawać pytania i iść dalej.

2) Myślę, że kwestia samego zestrzelenia samolotu i zwalenia odpowiedzialności na Rosję to tylko element większego planu, który stanowi element jeszcze większego planu. Dlaczego tak sądzę – o tym poniżej.

3) Na początku należy zwrócić uwagę na to, KTO ZNAJDOWAŁ SIĘ W SAMOLOCIE, KTÓRY ZAGINĄŁ I SIĘ NIE ZNALAZŁ. Jakiś czas temu czytałem na Waszym portalu artykuł o tym, że Jacob Rotschild odziedziczył patent na mikrochip po tym, kiedy samolot zaginął – z racji tego, iż znajdowało się na nim 4 pozostałych współwłaścicieli patentu.

4) Obiło mi się również o uszy (proszę o potwierdzenie tej informacji, ponieważ nie jestem tego do końca pewien, a nie chcę siać dezinformacji), że na pokładzie tamtego (marcowego) samolotu znajdowało się kilkunastu naukowców z Chin i Malezji, prowadzących badania nad jakimś projektem. Jeśli było tak w rzeczywistości, mogli oni zostać porwani w dwóch celach:

a) zabójstwo czołowych chińskich naukowców mogłoby znacząco opóźnić badania nad jakimś bardzo istotnym, tajnym projektem i tym samym utrzymać czasowo przewagę technologiczną Zachodu nad resztą świata;

b) porwanie tychże naukowców i torturowanie, by wyjawili sekrety prowadzonych badań, czy prac;

5) Elita mogła dzięki porwaniu samolotu upiec 2 pieczenie na 1 ogniu, a mianowicie wykorzystać ciała porwanych i zabitych ludzi do zorganizowania operacji „fałszywej flagi”. Jednak tu pojawia się kolejna zagadka i nieścisłość: dlaczego ciała są pozbawione krwi i w stanie rozkładu? Prościej byłoby przecież zabić tych ludzi kilka godzin przed odlotem samolotu. Wtedy podejrzenia byłyby mniejsze, bo ciała byłyby świeże. I z krwią.

6) Z jakiegoś powodu jednak nie były. W normalnych warunkach mogłoby to być naciągane, ale w tym wypadku na myśl przychodzi mi jedna grupa, która mogła dopuścić się takiego procederu – sataniści. Posiadamy wiedzę na temat tego, że globalne elity władzy są satanistami i spotykają się w Bohemian Grove i nie tylko. Satanistami i członkami Bohemian Club jest również wielu członków Grupy Bilderberg. Do grupy Bilderberg należy między innymi… KRÓLOWA HOLENDERSKA. HOLANDIA JEST TOTALNIE ZDEMORALIZOWANYM I POZBAWIONYM CZŁOWIECZEŃSTWA KRAJEM, PODOBNIE, JAK ICH MONARCHIA. Z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczam, iż może być ona powiązana z satanistami. Może to przypadek, może nie = warto jednak spojrzeć na datę zestrzelenia, 17. lipca: 17.07.  —> 1+7+7 = 15 —> 1+5=6. Pisaliście już coś o specjalnym znaczeniu cyfry 6.

7) Wiadomo, że Ci sami sataniści dążą do utrzymania wpływu na świecie i odgrywają aktywną rolę w kształtowaniu polityki międzynarodowej, m.in. dążą do osłabienia i rozbicia w pył Federacji Rosyjskiej, w związku z czym byliby w stanie bez wahania posunąć się do zorganizowania „fałszywej flagi”. Abstrachuję już od tego, że Putin prawdopodobnie jest pionkiem NWO i ten rozpad Rosji pomoże im zorganizować. Chociaż tego człowieka nie mogę do końca rozgryźć. Ma bardzo silny charakter i twarz pokerzysty. Może się okazać, iż sprawia wrażenie marionetki i jest doskonałym aktorem, który oszukuje elity, a w ostatniej chwili odwróci się wobec wszystkich swoich „kolegów” z wyższych sfer, może być również tak, iż faktycznie jest tylko uległym barankiem.

8) Ci sami sataniści trzymają również w ryzach Izrael, który tego samego dnia rozpoczął krwawą masakrę w Strefie Gazy. Jeśli faktycznie elity szykują się na nadejście antychrysta i rządu światowego z prawdziwego zdarzenia pod jego przywództwem, to może obecne wydarzenia są pewnego rodzaju krwawą ofiarą poprzedzającą to przyjście?

Pozdrawiam i na koniec polecę materiał, który skłania do refleksji i być może stanowi dowód na to, że ANTYCHRYST JUŻ TU JEST I WSZYSCY GO ZNAMY.

Fakty, które zdają się to potwierdzać:

a) zrodzony z matki ladacznicy;

b) socjalista i muzułmanin (patrz: młodość), jakiś czas temu był na portalu świetny artykuł o żydowskim pochodzeniu islamu i radykalizmu islamskiego;

c) podbija narody („Arabska Wiosna”, Ukraina, Afganistan, Pakistan, osaczanie Chin i Rosji);

d) tu słowa Obamy:

e) a tu powiększenie mikrochipu RFID, na którym jest swastyka:

a
http://www.none-o-your.biz/issues/tags/rfid-swsas-01.gif

Staszek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *