Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Rozmowy pokojowe – rzecz żydom nieznana

Rozmowy pokojowe – rzecz żydom nieznana

lobby żydowskie

pentagon_AIPACIzrahell niszczy rozmowy pokojowe USA-Iran.

Netanyahu wczoraj dotarł do Waszyngtonu na „twarde pogaduszki” (talk dirty) z misją zniszczenia jakiejkolwiek nowej nadziei na pokój na Bliskim Wschodzie i po to, żeby dokonać sabotażu „miłej pogawędki” (sweet talk) między Obamą a nowym prezydentem Iranu, Rouhanim. Były to pierwsze bezpośrednie rozmowy między osobą ze szczytów władzy w USA a przywódcami irańskimi od 1979 roku.

Nie ufaj w dyplomatyczny „sweet talk” Iranu! Nowy prezydent Iranu jest „wilkiem w owczej skórze”. To jest wiadomość, jaką izrahellski premier przynosi na spotkanie z prezydentem Obama.

Dlaczego izrahell nienawidzi pokoju?

Netanyahu i niezarejestrowane oficjalnie zagraniczne lobby izrahella, AIPAC, są na wojennej ścieżce. Izrahell nie chce pokoju na Bliskim Wschodzie, ponieważ to zmusiłoby izrahell do przyznania się do posiadania ogromnego arsenału jądrowego oraz podpisania Traktatu o Nie-rozprzestrzenianiu broni jądrowej. Demonizowanie Iranu jako „zagrożenia nuklearnego” powoduje, że z kasy amerykańskiej nadal będzie płynąć rzeka pieniędzy do izrahella. Pokój psuje plany izrahella zdobycia hegemonii w tym regionie.

Netanyahu pełni rolę naganiacza propagandowego, jak Churchill w czasie II WŚ. Gdy świat usłyszał nadzwyczajną zmianę retoryki irańskiej, teraz Netanyahu ostrzega, że to nowe sztuczki dyplomacji Iranu, aby zyskać na czasie, ażeby Iran mógł nadal rozwijać broń nuklearną. A co ze sztuczkami izrahella w sprawie broni jądrowej, jaka może unicestwić cały Bliski Wschód? Co z nazistowskim reżimem izrahella i Holokaustem Palestyńczyków?

Mając po swej stronie media, pieniądze i lobby żydowskie, Netanyahu rozstawia swoje lalki na Capitolu i sprzedaje im swe twierdzenia, że Iran tylko „słodzi prawdę”, a Rouhani tylko obiecuje ograniczyć wzbogacanie uranu do celów pokojowych.

„Mission to Kill”

Misja Netanyahu ‘zniszczenia rozmów’ składa się z 4-stopniowego programu:

1. Iran musi powstrzymać proces wzbogacania uranu

2. Iran musi usunąć cały zgromadzony wcześniej wzbogacony uran

3. Iran musi zamknąć swój zakład produkcji wzbogaconego uranu w Qom

4. Iran musi zawiesić pracę na rozwojem działań pozyskiwania plutonu

W odróżnieniu od izrahella, Iran podpisał Traktat o Nie-rozprzestrzenianiu broni jądrowej i ma w związku z tym pełne prawo do energii jądrowej do celów pokojowych. Rouhani żąda teraz śmiało, aby izrahell zrobił to samo – podpisał traktat międzynarodowy.

AIPAC postawił żądania w zeszłym tygodniu wobec każdego „zhakowanego” kongresmena na Kapitolu, który ma nadzieję na finansowania swej kampanii w następnych wyborach. W ten sposób żydowskie lobby zabija wszelkie nadzieje na rozstrzygnięcia „sprawy nuklearnego Iranu”:

1. Iran musi powstrzymać program uranowy i ciężkiej wody

2. Iran musi oddać wcześniej uzyskany wzbogacony materiał dla kraju trzeciego

3. Musi zaprzestać programu rozwoju ciężkiej wody w reaktorze w Arak

4. Iran musi umożliwiać międzynarodowym inspektorom dostęp do obiektu wojskowego w Parchin

5. Iran musi znaleźć się pod zwiększoną presją amerykańskich sankcji za nie pogodzenie się z tym dyktatem.

Senator Ted Cruz złożył projekt uchwały domagający się, aby nie było dalszych rozmów lub innej komunikacji między Obamą a Rouhanim, dopóki Iran „nie uzna” izrahella jako „państwa żydowskiego”. To żądanie jest niemożliwe do spełnienia dla tych, którzy wspierają „prawo do powrotu” dla Palestyńskich ofiar żydowskiej kradzieży, ludobójstwa i uzurpacji.

Kontrofensywa międzynarodówki żydowskiej: Netanyahu wzywa do odrzucenia „słodkich słówek” Iranu

źródło: http://helpfreetheearth.com/news904_Israel.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.