Strona główna > Historia > Rotszyld kontra Romanow

Rotszyld kontra Romanow

1844: BENJAMIN DISRAELI PISZE O NIENAWIŚCI ROTSZYLDA DO ROSJI

a

Benjamin Disraeli – brytyjsko-żydowski literat i ambitny polityk. Będzie dwukrotnym premierem Brytanii  (1868 i 1874) i dominującym politykiem w XIX-wiecznej Europie. Długo przed osiagnięciem prominencji, Disraeli wydaje powieść polityczną, Coningsby: nowe pokolenie [Conningsby: The New Generation]. Mimo że Coningsby jest fikcją, to opiera się na ówczesnej brytyjskiej polityce.

W książce jest postać o imieniu Sidonia, który reprezentuje Lionela de Rotszylda (syn Nathana). Sidonia ujawnia politykowi Coningsby jak niewidzialne siły – żydowscy „Sidonie” na ich czele, kształtują sprawy Europy i tajne ruchy rewolucyjne..

Sidonia (Rotszyld) ujawnia swoją niechęć wobec rodziny Romanowów (rosyjscy carowie): „nie ma żadnej przyjaźni między dworem St. Petersburg (Rosja) i moją rodziną”.

1

2

Disraeli, „ochrzczony” żyd był bardzo blisko rodziny Rotszyldów

1853-1856: WOJNA KRYMSKA

Wojna krymska toczy się między Imperium Rosyjskim i sojusznikami: Brytanią, Francją i Imperium Otomańskim (Turcja). Większość konfliktu ma miejsce na Półwyspie Krymskim (M Czarne/Ukraina). Na powierzchni, wojna toczy się o wpływy na terytorium Otomanów, łącznie z kontrolą nad Ziemią Świętą (Palestyna).

Car Rosji, Mikołaj I chce uniknąć wojny zapewniając Brytanię, że jej jedynym interesem jest ochrona prawosławnych chrześcijan pod rządami muzułmanów. Ale Brytania Rotszylda postanowiła zwalczać Rosję. Francja do nich dołączy.

Rodzina Rotszyldów finansuje wysiłki brytyjsko-francuskie przeciwko carowi.

Rosja przegrywa wojnę i traci cenne porty nad M Czarnym.

1

2

Żeby trzymać rosyjską marynarkę daleko od Bliskiego Wschodu (przyszła ojczyzna Izraela),

Lionel de Rothschild sfinansował wojnę krymską z Rosją.

1873: LIGA TRZECH CESARZY BLOKUJE FRANCUSKĄ I BRYTYJSKĄ INTRYGĘ W EUROPIE ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ

Ruch niemieckiego kanclerza Bismarcka hamuje ambicje Rotszylda.

1

2

  1. W celu zdominowania Wschodu i zbliżenia się do Bliskiego Wschodu, trzeba zniszczyć potężną Ligę Trzech Cesarzy.

2. Brytyjska kreskówka pokazuje niepochlebny obraz Trzech Cesarzy jako marionetki kanclerza Bismarcka.

1877-1878: ROSJA I JEJ BAŁKAŃSCY SOJUSZNICY WYGRYWAJĄ WOJNĘ Z OTOMAŃSKIM IMPERIUM TURECKIM

1

2

Gen. Skobolyow był dowódcą połączonych prawosławnych armii na froncie bałkańskim w wojnie rosyjsko-tureckiej. Wyzwolił dużą część prawosławnej Rumunii, Serbii i Bułgarii spod tureckiej kontroli. 

1878: AGENT ROTSZYLDA & PREMIER BRYTANII, BENJAMIN DISRAELI, INGERUJE NA KONGRESIE W BERLINIE

Na pokojowych rozmowach po wojnie w Berlinie, premier Brytanii Disraeli wykorzystuje swój wpływ w imieniu pokonanych Turków. Disraeli wbija również klin między Austro-Węgry i Rosję, doprowadzając do umieszczenia niektórych z nowo wyzwolonych prawosławnych sojuszników Rosji pod rządami Austro-Węgier. Celowo wywołane przez Disraeli napięcie doprowadza do rozpadu Ligi Trzech Cesarzy.

Bismarck and Disraeli agree to Austrian Occupation of Bosnia-Herzegovina

 

Disraeli Engineers the Anglo-Turkish Convention

Polityczne kreskówki z tej ery pokazują Disraeli spiskującego na Kongresie Berlińskim i niosącego na plecach otomańską Turcję.

1881: CZERWONI ZABIJAJĄ CARA ALEKSANDRA

Czerwonym terrorystom Rotszylda w końcu udaje się zamordować cara Aleksandra. Na oczach syna Aleksandra III i wnuka Mikołaja marksiści wrzucają bomby do powozu cara. Car Aleksander traci nogi i wykrwawia się na śmierć.

1

2

Czerwoni radykałowie zawsze byli pod kontrolą bankierów NWO – pomyśl o Georg’eu Sorosie i 'Czarne życie ważne' albo 'Okupujmy Wall Street'. 

1894: FRANCJA ZWABIA ROSJĘ DO SOJUSZU FRANCUSKO-ROSYJSKIEGO

Odizolowana od wcześniejszych sojuszników Niemiec i Austro-Węgier (dzięki planom dziel i rządź Disraeli na Kongresie Berlińskim), Rosja wpada we francuską sieć intryg. Sojusz Francusko-Rosyjski wiąże dwa kraje w blok militarny.

1

2

Wielki powieściopisarz rosyjski Lew Tołstoj potępił Sojusz Francusko-Rosyjski jako francuską sztuczkę w celu wciągnięcia Rosji w przyszłą wojnę z wrogiem Francji (Niemcy). Tołstoj sarkastycznie opisał nagle przyjaznych Francuzów jako „naród który bez powodu nagle wyrażał tak spontaniczną i wyjątkową miłość do Rosji”.

1905: JACOB SCHIFF FINANSUJE JAPOŃSKIE ZWYCIĘSTWO W WOJNIE ROSYJSKO-JAPOŃSKIEJ; TEDDY ROOSEVELT SPISKUJE PRZECIWKO ROSJI

1

2

3

Finansowanie przez Schiffa wojny Japonii z Rosją da mu medal od cesarza Japonii! Marionetka Schiffa Teddy Roosevelt zdobył Pokojową Nagrodę Nobla za osiągnięcie warunków pokojowych na rzecz Japonii.

W latach 1700, rodziny Schiffa i Rotszylda dzieliły dwurodzinny dom we Frankfurcie.

1905: CZERWONI ROTSZYLDA WYKORZYSTUJĄ OKAZJĘ WOJNY ROSYJSKO-JAPOŃSKIEJ DO WYWOŁANIA REWOLUCJI

1

2

W 1905 żydowscy czerwoni Rotszylda ponieśli klęskę. Ale jeszcze wrócą.

1907: BRYTANIA & FRANCJA WABIĄ ROSJĘ W PUŁAPKĘ Z MIODOWĄ PRZYNĘTĄ – POTRÓJNE ENTENTE

Harmonogram nadchodzącej 'wielkiej wojny' ustalono kiedy Brytania związała się z Sojuszem Francusko-Rosyjskim by utworzyć „Potrójne Entente”. Wcześniejsi wrogowie Rosji, i ich władcy od Rotszylda, chcieli wykorzystać siłę Rosji do pomocy w usunięciu Niemiec. Ze swojej strony, Rosja postrzegała sojusz jako okazję do rozliczenia się z otomańską Turcją, poprzez odzyskanie dla świata prawosławnego strategicznego i historycznego portu Konstantynopol.

1

2

3

Obecnie znany jako Istambuł, Konstantynopol wcześniej był centrum Wschodniego Cesarstwa Rzymskiego i Kościoła Prawosławnego. Jego strategiczne położenie dałoby Rosji swobodny dostęp do M Śródziemnego. To była przynęta wykorzystana do zwabienia Rosji do „Świętego Sojuszu” ze spiskowcami Francją i Brytanią.

1914-1917: ROSJA WCIĄGNIĘTA W I WOJNĘ ŚWIATOWĄ

Lont beczki z prochem dla wcześniej zaplanowanej wojny światowej podpaliło zabójstwo austriackiego arcyksięcia Ferdynanda w 1914. Austriacka prasa obwiniła za nie Serbię. Kiedy Austro-Węgry wypowiedziały wojnę Serbii, Rosja wypowiedziała wojnę Austro-Wegrom. Wkrótce poprzewracały się inne kostki domina. Po kilku tygodniach Niemcy, otomańska Turcja i Austro-Węgry były na wojnie z Rosją, Francją i Brytanią.

1

2

Niemcy zawarły sojusz z Turcją. Niemcy i Rosja doznały strasznych ofiar. W końcu wielka wojna obaliła 4 imperia: Rosję, Austro-Węgry, otomańską Turcję i Niemcy. Wtedy agenci Rotszylda przejmują kontrolę nad całą czwórką.

1917: BUNT CZERWONYCH ROTSZYLDA W ROSJI

Jak było w przypadku 1905, niezadowolenie z powodu przegranej wojny jest sprytnie wykorzystane do podżegania do „powszechnego powstania”. Rewolucja lutowa 1917 obala cara i ustanawia system demokratyczno-socjalistyczny. Car zostaje zabrany do aresztu w oczekiwaniu na wygnanie. Natychmiast wypędzeni (i dobrze finansowani) komuniści rozpoczynają przybywać do Rosji z Zachodu. W październiku tego samego roku Kierensky zostaje obalony i czerwoni proklamują dyktaturę.

1

2

Zachodni żydowscy bankierzy finansowali Lenina i jego terrorystyczny gang.

1918: BOLSZEWICY MORDUJĄ CARA WRAZ Z CAŁĄ RODZINĄ

„Przyjaciele” cara w Brytanii i Francji nie udzielą mu azylu. W przeddzień 6 lipca 1918 królewska rodzina Romanowów jest obudzona o 2:00, nakazano im się ubrać, a następnie wepchnięto do piwnicy budynku w którym jest przetrzymywana. Moment później wpadają czerwoni żydowscy mordercy i z zimną krwią rozstrzeliwują całą rodzinę, jej lekarza i trójkę służących. Niektóre z córek Romanow zostają zadźgane i spałowane na śmierć, kiedy początkowe strzały ich nie zabijają.

1

2

Kto wydał rozkaz dokonania rzezi na Romanowach?

1918: ZRUJNOWANA ROSJA NIE DOSTAJE NIC KIEDY BRYTANIA ROZWALA OTOMAŃSKIE IMPERIUM

ab

Tołstoy miał rację! Rosjanie polegli po to by „sojusznicy” Brytania i Francja mogły zrujnować Niemcy i przejąć także Palestynę w imieniu Zbrodniczego Gangu Rotszylda.

1919: ZGODNIE Z WARUNKAMI BRYTYJSKIEJ „DEKLARACJI BALFOURA” Z 1917,  EUROPEJSCY ŻYDZI ROZPOCZYNAJĄ IMIGRACJĘ DO RZĄDZONEJ PRZEZ BRYTYJCZYKÓW PALESTYNY

Spisek za 'Deklaracją Balfoura' faktycznie zawiązano w 1916. Syjoniści zaproponowali wciągnięcie do wojny Ameryki po stronie Brytanii. W zamian Brytania miała przejąć od Turcji Palestynę i pozwolić Żydom na rozpoczęcie tam migracji. Przez cały czas Rosji nie pozwolono  przejąć Konstantynopola, ani żadnej części Imperium Tureckiego. Rosjan i wszystkie narody rozgrywano jak głupców.

 1

2

Deklaracja Balfoura zaadresowana była do Waltera Rotszylda. Żydowska imigracja do Palestyny rozpoczęła się na małą skalę, i od tego czasu rozwinęła się w całkowita dominację.

1918-1922: ROSYJSKA WOJNA DOMOWA USTAWIA 'CZERWONYCH' PRZECIWKO 'BIAŁYM'

Po 4 latach walki z czerwonymi i znoszenia „czerwonego terroru”, wrogowie bolszewickich komunistów w końcu się poddali. Proklamowano ustanowienie ZSRR i Międzynarodówki Komunistycznej.

1

2

’Roth' oznacza Czerwony 

A DZISIAJ! GRA ROTSZYLDA PRZECIWKO NOWEJ ROSJI 'CARA' WŁADIMIRA PUTINA TRWA DALEJ.

1

21. Legendarny szachista Garry Kasparov jest nieustępliwym agitatorem przeciwko Władimirowi Putinowi i nowej Rosji. Kasparov często prowokuje własny areszt, żeby można było pokazywać w zachodniej TV obrazy o „represyjnej Rosji”.

2. Kasparov z Jacobem de Rothschild.

Tłumaczenie: Ola Gordon

Źródło: http://www.tomatobubble.com/rothschild_romanov.html

One thought on “Rotszyld kontra Romanow

  1. Pani Gordon jest absolutnie pewna autora, którego cytuje ? Gość określa Plaków jako POLES , natomiast w swoich publikacjach silnie sprzyja Niemcom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.