Strona główna > NWO > Rothschildowie zamordowali co najmniej siedmiu prezydentów USA

Rothschildowie zamordowali co najmniej siedmiu prezydentów USA

Trump powinien być czujny, stać na straży swego bezpieczeństwa. Rothschildowie mają zwyczaj mordowania prezydentów, którzy nie wykonują swoich poleceń.

„Zmora naszych instytucji cywilnych znajduje się w masonerii, która już jest potężna i codziennie staje się coraz większa.” – Kapitan William Morgan, zamordowany 11 września 1826 r.

Dr Henry Makow

Ciekawy, ale bardzo wiarygodny dokument internetowy o nazwie „The Mardi Gras Secrets” stwierdza, że ​​agenci Illuminati otruli i zabili prezydentów: Williama Henry’ego Harrisona (1773-1841) i Zachary’ego Taylora (1784-1850). W 1857 r. chcieli otruć również Jamesa Buchanana, ale przeżył atak. Wszyscy trzej przeszkadzali planom Illuminatom  (House of Rothschild) dla amerykańskiej wojny domowej (1860-1865).

Dokument opisuje także rolę iluminatów w morderstwach Abrahama Lincolna (1865) i senatora Hueya Longa (1935). Wiemy, że zabili także prezydentów Garfielda (1881), McKinleya (1901) i Kennedy’ego (1963) i prawdopodobnie Warrena Hardinga (1923) i prawdopodobnie FDR (1944).

Strona Mardi Gras Secrets została stworzona w grudniu 2005 roku przez Mimi L. Eustis, córkę Samuela Todda Churchilla, wysokiego poziomu członka tajnego Mardi Gras w Nowym Orleanie zwanego „The Mystick Crewe of Comus”. Jest to towarzystwo, które zreorganizowało obchody Mardi Gras w 1857 roku, było rozdziałem Czaszki i Kości. Zaczęło się jako front działań masonów Alberta Pike’a, Juda Benjamina i Johna Slidella, którzy stali się przywódcami Konfederacji.

Ta informacja jest oparta na spowiedziach Samuela Churchilla, kiedy umierał na raka płuc. Pani Eustis później zdecydowała się je upublicznić po tym, jak również nabawiła się śmiertelnej choroby.

” ZABIJANIE KRÓLA”

Dowódcą iluminatów był Caleb Cushing (1800-1879), partner Williama Russella, przemytnik opium, który założył Stowarzyszenie Czaszek i Kości w Yale w 1832 roku, aby powstać w tym społeczeństwie, trzeba było wziąć udział w „zabijaniu” króla „rytuał przejścia”.

Według Eustisa, Czaszka i Kości (lub Braterstwo Śmierci) jest „niczym więcej jak zespołem uderzającym w polityczny zamach na tych polityków ze Stanów Zjednoczonych, którzy nie zgadzają się z planami Domu Rothschilda na elitarną dominację krwi i kontrolę nad Światową ekonomią … Na przykład Caleb Cushing był zamieszany w zatrucia arszenikiem prezydenta Stanów Zjednoczonych Williama Henry’ego Harrisona 4 kwietnia 1841 r. i Zachary’ego Taylora 9 lipca 1850 r., ci dwaj prezydenci sprzeciwili się wpuszczeniu Teksasu i Kalifornii jako niewolniczych stanów.”

William Henry Harrison był pierwszym prezydentem, który umarł w biurze, służąc zaledwie 31 dni. Według Wikipedii zmarł na „zapalenie płuc”.

3 lipca 1850 roku Zachary Taylor zagroził, że powiesi tych „wziętych do buntu przeciwko Unii”. Następnego dnia prezydent zachorował, wymiotował czarnawym materiałem i zmarł 9 lipca. (Władze Kentucky ostatnio wykopały ciało Taylora w poszukiwaniu dowodów zatrucia arszenikiem.)

NADZÓR ABRAHAMA LINCOLNA

Parafrazuję panią Eustis: Podczas wojny secesyjnej (1861-1865) prezydent Lincoln potrzebował pieniędzy na sfinansowanie wojny. Od pożyczki bankierzy żądali od 24% do 36% odsetek. Zamiast tego Lincoln poprosił Kongres o zezwolenie na drukowanie długu „Greenbacks” o wartości 450 milionów dolarów i nieoprocentowanych pieniędzy, byłby on prawnym środkiem płatniczym dla wszystkich długów publicznych i prywatnych.

Zabójca Lincolna, John Wilkes Booth, był członkiem Rycerzy Złotego Kręgu Pike’a. Był w Nowym Orleanie zimą 1863-64 i spiskował z Pike’iem, Benjaminem, Slidellem i admirałem GW Bairdem, by zabić Lincolna. Baird później zidentyfikował ciało Kapitana Jamesa Williama Boyda jako Bootha (Boyd był w rzeczywistości szpiegiem Konfederacji, który przypominał Bootha i był wykorzystywany jako sobowtór, a jego ciało zostało wrzucone do zapadliska w więzieniu Arsenał, używanego do wyrzucania martwych koni).

Eustis mówi, że jej ojciec podkreślał, że większość masonów poniżej trzeciego stopnia to dobrzy, pracowici ludzie. Illuminati-Skull and Bones użyli masonerii jako przebrania. Ci, którzy przekroczyli 33-stopniowy poziom, zrobili to uczestnicząc w rytuale „Zabijanie Króla”. Niższe poziomy robiły, co im powiedziano, nie zdając sobie sprawy z ich roli w „Zabiciu Króla”.

Od zamordowanie Abrahama Lincolna, Pike’a, Benjamina, Slidella i Augusta Belmonta (północnego agenta Rotszylda) zostali tajnymi królami Mystick Krewe z Comus. Wiceprezes Andrew Johnson został prezydentem i ułaskawił Alberta Pike’a. Albert Pike przyznał Andrew Johnsonowi rytuał przejścia trzydziestego trzeciego stopnia.

„Lekarze byli istotną częścią planu Illuminati, by zabić amerykańskich przywódców politycznych, którzy utrudniali przejęcie Republiki Amerykańskiej przez międzynarodową elitę bankową” – pisze Eustis.

„Doktor Illuminatów w końcu zabił zarówno prezydenta USA Williama Henry’ego Harrisona i Zachary’ego Taylora, jak i miał śmiertelną rolę w zamachu na prezydenta USA Abrahama Lincolna 14 kwietnia 1865 (zmarł 15 kwietnia 1865), Jamesa Garfielda 2 lipca, 1881 (zmarł 19 września 1881 r.) I William McKinley Jr. 6 września 1901 r. (zm. 14 września 1901 r.). „

„Teddy Roosevelt został prezydentem po tym, jak William McKinley został zastrzelony, Roosevelt otrzymał przejście na 33. stopień i stał się tajnym królem Mystick Krewe z Comus. Podczas swojej prezydentury, Czaszka i Kości stały się mocno zakorzenione i kontrolowane przez Republikę USA.”

HUEY LONG

Huey Long („Kingfish”) był populistą, który stworzył potężne wyzwanie dla FDR z jego bazy władzy jako gubernatora Luizjany, a później jako senatora USA . W przeciwieństwie do FDR nie był masonem, ani nie był sojusznikiem dla bankierów. Jego program „Podziel się naszym bogactwem” stanowił prawdziwe zagrożenie dla Iluminatów.

Członek Illuminati, dr Carl Austin Weiss , odszedł, zastrzelony 8 września 1935 roku, a dr Arthur Vidrine zapewnił, że Long nie wyzdrowiał. Według Eustisa, Weiss miał uderzyć Longa w twarz, a ochroniarz Long Murphy Roden miał zastrzelić zarówno Weissa, jak i Longa. Być może tak właśnie było.

Roden był „szpiegiem dla J. Edgara Hoovera”. Roden wpompował 60 kul w ciało Weissa. Dr.

Zarówno FDR, jak i J. Edgar Hoover wygrał swój 33-stopniowy rytuał przejścia za udział w tym morderstwie.

„Franklin Delano Roosevelt został królem Comus w 1937 roku, kiedy J. Edgar Hoover przybył do Nowego Orleanu, aby odegrać swoją rolę króla Comusa, był zaangażowany w seksualną hulankę homoseksualizmu i „cross-dressingu” z różnymi elitarnymi członkami linii krwi Mystick Krewe z Comus. „

LINDBERGH I HARDING

„Agenci Czaszki i Kości z błogosławieństwem i zaangażowaniem dyrektora FBI J. Edgara Hooverem i specjalistą od katowania na 33. poziomie dla elitarnej linii krwi Domu Rothschilda zamordowali syna wolnego masona Charlesa Lindbergha, to zabicie syna wolnomularza Charlesa Lindberga miało dać przykład, że izolacjonistyczne stanowisko nie było wolą iluminatów.”

Pani Eustis nie dotknęła zatrutej śmierci prezydenta Warrena Hardinga, (1865-1923), ale tak opisuje ją Wikipedia:

„Pod koniec lipca, podczas podróży na południe z Alaski przez Kolumbię Brytyjską, [Harding] zachorował na coś, co uważano za poważny przypadek zatrucia pokarmowego. W Hotelu Palace w San Francisco zachorował na zapalenie płuc, w efekcie zmarł na atak serca lub udar mózgu o godzinie 19.35 w dniu 2 sierpnia 1923 r., w wieku 57 lat. Formalne ogłoszenie, wydrukowane w New York Times tego dnia, stwierdziło, że „udar apopleksji” było przyczyną śmierci. Był chory dokładnie przez tydzień. „

WNIOSKI

W „Tajemnice Mardi Gras” treści sugerują, że ze względu na głębokość korupcji, system polityczny USA nie można traktować poważnie jako demokracji. Istnieje wzór kontroli Illuminatów-Rothschilda w całej historii USA. Ludzie, którzy temu zaprzeczają, żyją w fantazji.

Stany Zjednoczone zostały stworzone, aby wspierać Nowy Światowy Zakon Iluminatów oparty na monopolu Rotszylda na kredyty rządowe na całym świecie. Amerykańskie ideały zostały zaprojektowane, aby podkopać masy, by żyły w iluzji wolności wyboru.

Założycielami i bohaterami Stanów Zjednoczonych byli głównie masoni, w tym Paul Revere, John Paul Jones i Benjamin Franklin. Francis Scott Key, który napisał hymn narodowy, był Masonem. John Hancock i większość sygnatariuszy Deklaracji Niepodległości byli również masonami.

Ponad połowa prezydentów była masonami. Należą do nich: Waszyngton, Madison, Adams, Jefferson, Monroe, Jackson, Van Buren, Tyler, Polk, Taylor, Pierce, Buchanan, Johnson, Garfield, McKinley, TR, Taft, Harding, FDR, Truman, LBJ, Ford, Reagan, Clinton , Bush I i II, Obama i Trump.

Niektórzy z nich naprawdę myśleli, że Masoneria dotyczy „czynienia dobrych ludzi – lepszymi”. Inni Prezydenci, którzy nie byli masonami, jak Eisenhower, Nixon i Carter, nadal byli kontrolowani przez te same ciemne siły.

W całej swojej historii Stanów Zjednoczonych były one w szponach satanistycznego kultu, masonerii, która służy kartelowi bankowości centralnej Rothschilda. Wielu odważnych prezydentów i innych polityków próbowało uwolnić swoich rodaków z tej niewoli i zmarło niepostrzeżenie, a ich zabójcy są bezkarni i triumfują.

(od Sobrius: USA to kraj pozbawiony głowy, bezgłowy gigant prowadzony przez demony, a ten demon zagraża całemu światu, wszczyna wojny i ma na swych rękach krew wielu ludzi, milionów niewinnych ludzi. W imię pseudo dobroci, obrony demokracji, atakują państwa dla swych diabolicznych celów, dla nich nie jest ważny człowiek, a ich chory obłąkany złem plan).

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 17.02.2019)

Tłum. Sobrius

Źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/02/17/rothschildowie-zamordowali-co-najmniej-siedmiu-prezydentow-usa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.