Strona główna > Świat > Ukraina > Rothschildowie wykupili zobowiązania dłużne Ukrainy

Rothschildowie wykupili zobowiązania dłużne Ukrainy

Rothschildowie wykupili zobowiązania dłużne Ukrainy i stawiają teraz warunki nie do przyjęcia. Pięciu głównych posiadaczy państwowych obligacji ukraińskich, ogółem na sumę 10 miliardów dolarów, zjednoczyło się w Komitecie Kredytowym kierowanym przez amerykański fundusz inwestycyjny Franklin Templeton.

a7

Taką informację podało Ministerstwo Finansów Ukrainy przedstawiając swoje próby restrukturyzacji długów. Jak na razie Franklin Templeton zaproponował Ukrainie warunki nie do przyjęcia, które zostały przez nią odrzucone.

Wcześniej stało się wiadomym, że fundusz inwestycyjny Franklin Templeton przeprowadził wykup obligacji ukraińskiego długu państwowego w interesie miliarderów Ameryki, Rothschildów.

W konsekwencji propozycje, które Franklin Templeton złożył Ukrainie zatwierdzone były przez członków tej rodziny. Minister Finansów Ukrainy, Natalia Jaresko nie upubliczniła przedłożonych warunków jednakże wcześniej mówiła, że ci, którzy posiadają obligacje skarbowe, ryzykują większe straty jeżeli nie zgodzą się na warunki Ukrainy w sprawie dokonania ich restrukturyzacji.

Minister jest przekonana, że cudzoziemcy mają niewielkie zrozumienie ciężkiej sytuacji gospodarczej kraju. W obecnych warunkach Ukraina całkowicie może odmówić obsługi długów zewnętrznych jeżeli jej nie będą przyznane ustępstwa.

a8

Za: http://3rm.info/main/56469-rotshildy-skupili-dolgovye-obyazatelstva-ukrainy-i-vydvigayut-nepriemlemye-usloviya.html

Data publikacji: 21.04.2015

Przekład: Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.