Strona główna > NWO > Rothschildowie wprowadzają Globalny Komunizm przy użyciu Międzynarodowego Funduszu Walutowego i ONZ

Rothschildowie wprowadzają Globalny Komunizm przy użyciu Międzynarodowego Funduszu Walutowego i ONZ

Rothschildowie zorganizowali konferencje, której celem jest zastąpienie korporacyjnego kapitalizmu nowym „kapitalizmem globalnym” opierającym się na uwłaszczeniu majątku prywatnego oraz jego redystrybucji poprzez tworzony w tym celu program Inclusive Capitalism.

Program ma na celu zniwelowanie dysproporcji w dochodach oraz ochronę dóbr naturalnych naszej planety. Konferencja zgromadziła kapitał inwestycyjny o wartości 30 bilionów dolarów co odpowiada jednej trzeciej światowych aktywów,  wśród prelegentów znaleźli się: Książę Karol, Bill Clinton oraz prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego Christine Lagarde!

article-2641584-1E3D857000000578-492_634x398

Program przygotowany przez Rothschildów nosi nazwę Inclusive Capitalism i jest cyklem spotkań łączącym zarządzających największymi aktywami finansowymi (banki, korporacje i fundusze inwestycyjne), organizacje rządowe  i pozarządowe oraz środowisko akademickie i międzynarodową elitę w celu wprowadzenia nowego globalnego ustroju zgodnie z rezolucjami ONZ.

Informacja ogólna z oficjalnej strony Inclusive Capitalism:

„Konferencja została otwarta przez  Księcia Walii. Główne przemówienia wygłosili prezydent Bill Clinton, dyrektor zarządzający MFW Christine Lagarde, prezes  Banku Anglii Mark Carney oraz  Charles W. Eliot Profesor na Harvardzie i Lawrence H. Summers.

Delegaci pochodzą z 27 krajów, wśród których znajdują się przedstawiciele zarządzający 30 bilionami dolarów aktywów inwestycyjnych, co stanowi  jedną trzecią  światowych aktywów finansowych.”

zajrzyj na oficjalną stronę:

http://www.inc-cap.com/

header

Program Zrównoważonego Rozwoju ONZ – Agenda 21

Lynn de Rothschild żona lorda Evelyna de Rothschild oraz jej poplecznicy krytykują  własny bankowo-korporacyjny kapitalizm i popierają program zrównoważonego rozwoju, ratyfikowany  przez kraje członkowskie ONZ na początku lat 90-tych. Projekt  opracowany w 1992 roku przez ONZ nosi  nazwę Agenda 21, polska wersja ukazała się w roku 1993 w opracowaniu „Dokumenty końcowe Konferencji Narodów Zjednoczonych Środowisko i Rozwój„. Projekt ONZ pod pretekstem globalnej współpracy na rzecz ochrony planety i jej mieszkańców buduje struktury rządu światowego.

Adres strony sejmu RP odnoszący się do wdrażania protokołów zawartych w Agenda 21

http://bs.sejm.gov.pl/F?func=find-b&request=000004496&find_code=SYS&local_base=BIS01

http://pl.wikipedia.org/wiki/Agenda_21 – postawowe informacje z wikipedia

agenda_21

Celem  programu jest ochrona planety, naturalnego środowiska poprzez upaństwowienie i redystrybucje światowego bogactwa. Agenda 21  jest to nowy program światowego komunizmu w którym każda jednostka będzie partycypować w kosztach ratowania planety i zyskach związanych z jej eksploatacją.

„Każdy lokalny organ powinien wejść w dialog z obywatelami, organizacjami lokalnymi i przedsiębiorstwami prywatnymi aby sformułować lokalną Agendę 21. W drodze konsultacji i konsensusu, władze lokalne będą uczyć się od obywateli i lokalnych grup obywatelskich, społecznych, biznesu i organizacji przemysłowych, uzyskując dane niezbędne dla sformułowania najlepszych strategii.”– Agenda 21, rozdział 28.

„Ziemia, ze względu na swoją unikalną naturę i ważną role jaka odgrywa w ludzkich siedliskach, nie może być traktowana jako zwykła własność, kontrolowana przez osoby prywatne, podlegające naciskom i niedomogom rynkowym. Prywatne posiadanie ziemi jest również głównym instrumentem akumulacji i koncentracji bogactwa i stąd, jeśli nie będzie powstrzymane, może się stać wielka przeszkodą w planowaniu i implementacji planów rozwoju… społecznej sprawiedliwości… a zdrowe warunki, środowisko dla ludzi może być osiągnięte jeśli ziemia jest użyta w interesach społeczeństwa jako całości. Dlatego publiczna kontrola użytku ziemi jest nieodzowna.”- Konferencja ONZ na temat Ludzkiego Osadnictwa, wstęp do „Agenda 21”, Punkt 10.

Więcej informacji na temat Agenda 21 oraz Planu Zrównoważonego Rozwoju…  tutaj

Zobacz także: http://www.eioba.pl/a/479a/agenda-21-czarny-dekalog-nwo

dd395-Agenda-21-Credit-David-Dees

„Teorię komunizmu można podsumować w jednym zdaniu: Zniesienie prywatnej własności.” – Karl Marks

Komunizm jest dzieckiem  Rothschildów

Karol Marks – niemiecki filozof, politolog, dziennikarz i rewolucjonista był kuzynem Nathana Rothschilda, wspierał on finansowo Marksa w przygotowaniu projektu Manifestu Komunistycznego.

Jednak korzenie tej ideologii  sięgają dużo dalej do 1776 roku, programu 6-punktowego  Mayer Amschel Rothschilda i Adama Weishaupt’a. Jeden z punktów Weishaupta (edukacja) został szczegółowo omówiony na wykładzie prof. Piotra Jaroszyńskiego – 6 minutowy film… tutaj

Amerykański sprzeciw wobec Agenda 21

Amerykański film dokumentalny z 2010 roku „Doprowadzić Amerykę do upadku”(Agenda: Grinding America Down) jest dedykowany anty komunistycznemu ruchowi, przedstawia ruchy komunistyczne w Ameryce sięgające najwyższych struktur państwowych, zawiera też ostrzeżenie dotyczące dalszych losów Ameryki ale co najistotniejsze ujawnia wiele informacji dotyczących ratyfikowanej przez rząd USA rezolucji ONZ – Agenda 21 

0

W filmie jest błąd w tłumaczeniu: 9:19 – zamiast „50 lat” powinno być „15 lat”. Cały film dokumentalny z polskimi napisami… tutaj

 Komunistyczny rząd światowy – Aaran Russo (1943-2007)

Zanim zaczniemy omawiać temat spotkania zorganizowanego przez Rothschildów przypomnijmy sobie osobę Aarona Russo, był on słynnym managerem gwiazd, hollywoodzkim reżyserem i producentem, jego filmy zdobyły 6 nominacji do Oskara i 2 nominacje do Złotego Globu. Jak większość producentów i reżyserów w środowisku Hollywoodzkim był narodowości żydowskiej, jednak wbrew panującej w Hollywood syjonistycznej propagandzie, Russo był przeciwnikiem globalizacji oraz instytucji Banku Rezerw Federalnych (FED).

Karierę polityczną zaczął wstępując w szeregi demokratów, później przeszedł do obozu republikanów aby w końcu wystartować jako kandydat niezależny, dwukrotnie ubiegał się o stanowisko gubernatora stanu Nevada, w 2004 kandydował na stanowisko prezydenta USA. Był producentem wielu filmów dokumentalnych, w 2006 roku był producentem oraz reżyserem słynnego filmu dokumentalnego „Ameryka – Od Wolności Do Faszyzmu” (cały film z pol. napisami – tutaj).

46517_f520

Na zdjęciu: Aaran Russo i Nick Rockefeller

Film wzbudził wiele kontrowersji zarówno w samej Ameryce jak i reszcie świata, poruszał kwestie kreacji pieniądza oraz faktu że bank centralny USA (Bank Rezerw Federalnych) nie jest instytucją państwową tylko prywatną, która kreuje pieniądze zarabiając na odsetkach od każdego wyprodukowanego dolara.

Wielki wpływ na działalność polityczną i filmową Russo odegrała bliska znajomość z Nickiem Rockefellerem. Nick Rockefeller jest bardzo bogatym prawnikiem i biznesmenem, członkiem jednej z najpotężniejszych żydowskich rodzin na świecie mającej swoje udziały w branży bankowej, surowcowej, medycznej oraz wielu innych.

Nicholas Rockefeller jest prezesem kilku międzynarodowych korporacjo oraz członkiem CFR, znajduje się na oficjalnej liście członków Komisji Trójstronnej, która wywiera wpływ na politykę rządu USA.

http://www.cfr.org/about/membership/roster.html?letter=R

http://www.nicholasrockefeller.net/

W ostatnim wywiadzie jakiego udzielił Aaron Russo przed śmiercią opowiedział on o jego bliskich, przyjacielskich stosunkach z Nickiem Rockefellerem, wspomina w jaki sposób członek rodziny Rockefellerów nawiązał z nim kontakt, jak razem spędzali czas w gronie rodzinnym oraz jak N.R. próbował go przekonać do przyłączenia się do projektu budowy Nowego Świata.

Nick Rockefeller zaoferował Russo stanowisko członka Komisji Trójstronnej, poinformował go o mających nastąpić wydarzeniach po których Ameryka przystąpi do wojny z „niewidzialnym wrogiem”,  którym będzie terroryzm. Walka z terroryzmem będzie pretekstem do odebrania amerykanom wolności, a jej ostatecznym celem miało być wprowadzenie osobistych identyfikatorów RFID.

Russo nie skorzystał z propozycji Nicka Rockefellera i rozpoczął kampanie informacyjną i polityczną przeciwko globalizacji, jego polityczną kampanie przerwało zdiagnozowanie nowotworu.

Cały wywiad z Aaranem Russo z polskimi napisami… tutaj 

 Nowy Porządek Świat – Janusz Lewicki

leafletchip

Aby przekonać się jak bardzo posunęły się plany syjonistyczno bankowej oligarchii możemy odsłuchać wywiadu z 2012 roku jaki przeprowadziła stacja NTV z panem Januszem Lewickim redaktorem naczelnym dwumiesięcznika Michael, na dzień dzisiejszy w omawianym temacie najbardziej kompetentna osoba w Polsce, która w sposób zrozumiały potrafi wyjaśnić w jakim kierunku zmierza świat według planu elity, planu który wszedł w fazę realizacji z momentem rozpoczęcia światowego kryzysu w 2008 roku. Wywiad z Januszem Lewickim… tutaj

Wywiad z 2014 roku z panem Januszem Lewickim na temat sytuacji w Europie i na świecie w kontekście planów budowy nowego komunistycznego rządu światowego nazywanego powszechnie NWO… tutaj

Komunizm światowy i redystrybucja  światowego bogactwa w ręce Rothschildów

Pod koniec maja 2014 roku Lynn Forrester de Rothschild, żona „emerytowanego” prezesa  dynastii Rothschildów, (Evelyna de Rothschild) zorganizowała konferencję o nazwie „Inclusive Capitalizm” z jej ulubionymi lobbystami, jak  były prezydent USA Bill Clinton czy  książę Karol. Tematem konferencji  było redystrybucja światowego bogactwa i pomoc biednym.

Lady-Lynn-Forester_2986325b

W  tworzonym rządzie światowym znacjonalizowana własność prywatna będzie pod zarządem  Rothschildów, redystrybucja naszych majątków poprzez podatki, konfiskaty naszych oszczędności dla „wspólnego dobra” jakim jest walka z np. globalnym ociepleniem . Dlatego wszyscy uczestnicy „Inclusive kapitalizmu” zgodzili się, że wyższe podatki i redystrybucje naszych (oczywiście nie ich własnych) bogactw jest niezbędna.

To o czym ci „filantropi” nie wspomnieli ,to fakt, że oni stworzyli i zniszczyli wolny rynek, poprzez:

–  korumpowanie polityków dla osiągnięcia zysków,  finansowanie rewolucji  i wojen (kredytowanie  przez  Rothschildowie obu stron konfliktu)

– kontrolę banków centralnych,  banków z Wall Street i londyńskiej City oraz największych korporacji.

– wykorzystując Billa Clintona i pożyczki o zwiększonym ryzyku (subprime Loans)  Rothschildowie poprzez  JP Morgan Bank stworzyli oszustwo CDO: wymienili  bezwartościowe hipoteki na aktywa za pomocą Rothschild Bazylea Bank i JP Morgan (  Northern Rock, Lehman Brothers, Bear Stearns, the Washington Mutual insurance).

– 1 miliard głodujących ludzi zawdzięcza swoje nieszczęście Rothschildom i  bankowi Goldman Sachs: Goldman Sachs kupuje ogromne ilości pszenicy, trzyma transakcje terminowe do momentu , aż cena pszenicy wzrośnie, otrzymując  przynajmniej pięciokrotny zwrot z inwestycji.

– Goldman Sachs dał południowym krajom europejskim pożyczki by mogły przygotować swoje gospodarki do przyjęcia euro, dzięki czemu bank przejął zasadniczą część dochodu narodowego tych krajów jako zabezpieczenie, odsetki  płacone  Goldman Sachs wracają do kraju jako kolejne transze kredytów wypłacane jako dofinansowania (bailouts). Kraje te toną w długach coraz głębiej i głębiej zapadając się w bagno zadłużenia i uzależnienia od Międzynarodowego Funduszu Walutowego Rothschildów oraz Rothschild´s  Germany Ltd.

Rothschild-Prince-Charles-Le-Garde-300x239

„fundamentalna transformacja globalnego kapitalizmu jest konieczna aby powstrzymać niebezpiecznie przyspieszające zmiany klimatu” –  Książe Karol, Inclusive Capitalism 27.05.2014

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/prince-charles/10859230/Prince-Charles-reform-capitalism-to-save-the-planet.html

Na zdjęciu: Lynn de Rothschild, książe Karol oraz prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego Christine Lagarde

imagesOT4W9O9F1 (1)

Kofi Annan (były sekretarz generalny ONZ) oraz Lynn i Evelyn de Rothschild

Ci, którzy spowodowali  wszystkie nieszczęścia ludzkości teraz prezentują się jako niedoszli zbawicieli ludzkości! I w pełnej zgodzie ze światem, tworzą jeden rząd światowy, zrównoważoną agendę komunistyczną  ONZ.

Uczestnicy i prelegenci w tym książę Karol dyskutowali na temat „globalnego ocieplenie”, szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Christine Lagarde, były prezydent USA Bill Clinton, szef Bank of England Mark Carney, były sekretarz skarbu USA Larry Summers wnioskowali o zmiany społeczne i biznesowe. Obecni byli również szefowie funduszy emerytalnych, prezesi wielkiego biznesu oraz inne ważne postacie. Wśród sponsorów konferencji znalazły się Fundacja Forda i Fundacja Rockefellera.

Nieufność Amerykanów do  władzy

W komentarzu dotyczącym konferencji prezes Unilever – Paul Polman oraz Lynn Forester de Rothschild ubolewają, że mniej niż połowa ludności świata ufa rządowi:

„Widzimy to w ruchach, takich jak Dzień Ziemi i Occupy Wall Street. W wielu częściach świata – od krajów Arabskiej Wiosny do Brazylii, Turcji, Wenezueli i na Ukrainie, sfrustrowani ludzie wychodzą publicznych na ulice. Widzimy porażke nowoczesnego kapitalizmu i zwracamy uwagę, że wymaga on silnego przywództwa i szerokiej współpracy między przedsiębiorstwami, rządami i organizacjami pozarządowymi. Mimo, że nasza praca dopiero się rozpoczęła, jesteśmy przekonani, że w ciągu jednego pokolenia możemy przedefiniować kapitalizm i zbudować trwałą  i sprawiedliwą gospodarkę globalną”

http://www.project-syndicate.org/commentary/paul-polman-and-lynn-forester-de-rothschild-call-on-companies-and-governments-to-unite-in-the-search-for-an-inclusive-and-sustainable-economy

Monsanto – ONZ

W ubiegłym roku zbrodniczy korporacyjny gigant Monsanto oficjalnie dołączył do Światowej Rady Biznesu na rzecz Programu Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Grupa potężnych interesów obejmuje mega banki, koncerny naftowe, wszyscy zjednoczeni są w promowaniu totalitarnego światowego komunizmu „Agenda 21”.

http://en.wikipedia.org/wiki/World_Business_Council_for_Sustainable_Development

 Dlaczego media milczą?

Gdzie są media? Dlaczego poza kilkoma małymi artykułami w Brytyjskiej prasie nikt nie mówi o spotkaniu tak wielkiej rangi? Dlaczego żadne polskie media nie poinformowały o tym spotkaniu?

Zacznijmy od początku czyli w jaki sposób dotarliśmy do informacji o mającej się odbyć w maju 2014 roku konferencji organizowanej przez Rothschildów o której nie informowały ŻADNE MEDIA! 

Był to czysty przypadek tydzień przed konferencją natrafiliśmy na artykuł w magazynie Harper Bazaar, w którym żona lorda Evelyna Rothschilda udzieliła wywiadu:

http://www.harpersbazaar.com/culture/features/lynn-forester-de-rothschild-interview-0514

article-0-0068545b00000258-171_634x403

W wywiadzie Lynn Rothschild opisała swoje bajkowe życie, m.in. jak poznała swojego męża na spotkaniu Grupy Bilderberg w 1998 roku, gdzie została przedstawiona Evelynowi przez wspólnego przyjaciela Henrego Kissingera, jak po ślubie w 2000 roku spędzili miodowy miesiąc w Białym Domu na zaproszenie urzędującej pary prezydenckiej – Clintonów oraz kilka kolejnych dni w posiadłościach królowej Anglii. W tym samym wywiadzie pojawiła się wzmianka o organizowaniu przez Lynn konferencji ale pomimo istniejącej oficjalnej strony, nie było na ten temat żadnej informacji w mediach.

Redakcja Wolna-Polska była jedynym medium mówiącym o zbliżającej się konferencji organizowanej przez Rothschildów.  Opisaliśmy spotkanie według informacji do których dotarliśmy, głownie opierając się o informacje pochodzące z anglojęzycznych stron Wikipedia, do dzisiaj istniejących w sieci artykułów na temat konferencji można policzyć na palcach, pomimo że sami organizatorzy konferencji chełpią się faktem, że po raz pierwszy w historii udało się zgromadzić zarządzających tak  wielkim kapitałem pod jednym dachem.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonistyczna-pajeczyna-rotszyldow-inclusive-capitalizm-projekt-ratowania-globalnej-gospodarki-lynn-forester-de-rothschild-2014-05

Na portalu społecznościowym fb opublikowaliśmy apel do mieszkańców Londynu o zamanifestowanie swojej obecności oraz relacje ze spotkania, na nasz apel odpowiedziała tylko jedna osoba – Marcin Organiszczak, który przesłał nam relacje mailem oraz nagranie wideo, za co serdecznie dziękujemy.

Relacja Marcina Organiszczaka z Londynu

„Witam! Opisze całą sytuacje. Gdy dojechaliśmy z moim kolegą pod Mansion House około 17:45 od razu zauważyliśmy ze jest tam dużo policji ale żadnych gapiów czy mediów. Ustawiliśmy się po drugiej stronie ulicy. Po jakiś 10-15 minutach przykuliśmy uwagę policji.

Następnie podszedł do nas policjant i zrobił małe przesłuchanie, pytał po co tu stoimy. Odpowiedzieliśmy, że czekamy by zobaczyć sławne osoby jak Bill Clinton bo wiemy o konferencji, która się tu odbywa. Zdziwił się bo byliśmy jedynymi osobami wokół, które wiedziały o spotkaniu i przyszły to zobaczyć. Pytał się czy pracujemy itd ale nie wylegitymował nas.

Po jakiś 5 minutach podeszło do nas 4 policjantów, podjechał wóz policyjny naładowany funkcjonariuszami i zaczęli nas legitymować i pytać skąd wiemy o spotkaniu. Powiedzieli, że to dziwne bo nikt się tym nie interesuje, spytali ironicznie „czy to takie ważne”. Resztę widać na filmiku.

Nie pozwolili nam podejść bliżej choć przechodniom pozwalali. Wydarzenie mimo iż wspomniane w mediach to słabo nagłośnione. Przechodnie nie wiedzieli, że był tam Bill Clinton i Książe Karol oraz inne ważne osobistości.”

Na filmie tuż przed pojawieniem się w drzwiach Billa Clintona widzimy charakterystyczna sylwetkę Evelyna de Rothschild, który odprowadza Clintona do samochodu, a następnie kieruje się na drugą stronę ulicy, gdzie widzimy go maszerującego z parasolem w kierunku stacji metra.

Po kilku dniach na redakcyjną pocztę otrzymaliśmy kolejny film zrealizowany przez polaków, krótki 2 minutowy reportaż zrealizowany przez stacje  NTNS.INFO, jak widać na filmie na miejscu nie było żadnych innych przedstawicieli mediów!

NWO – To już się dzieje!

Jeżeli do tej pory nie połączyłeś wszystkich kropeczek, żeby zobaczyć plany bankowej elity oraz moment w którym się obecnie znajdujemy, to teraz nie powinieneś mieć już żadnych złudzeń. Rodzina  żydowskich bankierów Rothschild, która od wielu pokoleń kontroluje większość światowego bogactwa, kontroluje również rządy i organizacje pozarządowe poprzez międzynarodowy syjonizm (Baron David de Rothschild jest prezesem największej organizacji syjonistycznej na świecie – WJC ).

Rothschildowie stworzyli i do dnia dzisiejszego kontrolują wszystkie organizacje masońskie z lożą matką rytu francuskiego w Paryżu, a  rytu szkockiego w Londynie według planu opisanego w protokołach mędrców syjonu. Są właścicielami mediów, także tych uważanych za alternatywne jak Wikileaks, stoją za wydarzeniami takimi jak stworzenie Izraela, globalne ocieplenie, wirus Ebola, zniknięcie malezyjskiego samolotu MH 370, we współpracy z ONZ tworzenie chmur zasiewowych znanych jako chemtrails, transfer ukraińskiego złota, transfer złota z fortu Knox. Wysługując się takimi ludźmi jak senator McCain, George Soros, Nicolas Sarkozy, Sheldon Adelson, Bill Gates oraz wielu innych, tworzą własną historię i rzeczywistość.

NWO DIAGRAM

Z wywiadu  jaki udzielił Aran Russo w 2007 roku dowiedzieliśmy się że planem bankowej arystokracji, rodzin Rothschild-Rockefeller  jest stworzenie rządu światowego poprzez komunistyczny rząd oparty o struktury organizacji ONZ. Dzisiaj jesteśmy światkami wypełniania się przepowiedzianych przez Aarona Russo wydarzeń, powstaniu Unii Europejskiej (UE), Afrykańskiej (UA), Amerykańskiej (NAFTA) oraz Euro-Azjatyckiej (BRICS).  Jeżeli chodzi o BRICS to  trzeba zrozumieć, że Rosja i Chiny nie łączą się dobrowolnie pod dyktando bankowego kartelu ale robią to w przejawie defensywy wobec bankowego klanu.

Nie mniej tworząca się struktura BRICS jest częścią planu budowy scalenia świata pod budowę rządu światowego w oparciu o fundamenty struktury ONZ. Musimy zrozumieć, że dzisiejsi wrogowie mogą w przyszłości połączyć siły, a jeżeli obecny rząd Rosji oraz rząd Chin nie wyrażą chęci do współpracy, to nie oznacza, że ich następcy nie okażą się bardziej otwarci na współprace, tym samym budowane obecnie struktury BRICS będą mogły być w przyszłości wykorzystane według planu rządu światowego, prawdopodobnie proces dalszego scalania będzie potrzebował kolejnych zmian i lokalnych konfliktów, aby na czele każdego kraju znaleźli się odpowiedni ludzie.

Proces budowy NWO  był przygotowywany przez elitę władzy przez wiele stuleci ale dopiero zapoczątkowany w 2008 roku globalny kryzys oraz jego reperkusje obejmujące zasięgiem wszystkie kraje świata jest odpowiednim pretekstem  do wprowadzenia globalnych rozwiązań które przyczynią się do zbudowania rządu światowego – NWO. Takie rozwiązania przynosi zorganizowana przez Rothschildów konferencja Inclusive Capitalism.

Przeczytaj koniecznie:

Piekielne kalendarium przechodzenia międzynarodowej lichwy w rząd światowy

Lord Evelyn de Rothschild chce globalnej waluty (wideo)

Świat pod kontrolą Domu Rothschild

6 czerwca 2015 roku odbędzie się kolejne spotkanie najbardziej wpływowych ludzi świata o którym media nas nie poinformują. Fundacja Rockefellera  zaoferowała się przeznaczyć ponad 150. 000 dolarów na organizacje konferencji, której goście dysponują aktywami wartość 30 bln dolarów, 1/3 światowego kapitału inwestycyjnego.

http://www.rockefellerfoundation.org/grants/grants-and-grantees/16a073c2-1df6-47ae-9692-88beed4d6474

„Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek.” David Rockefeller, 1991r.

Przygotował: Michał KK

Źródło:

(1) http://hebrewvisionnews.blogspot.ie/2014/06/lady-lynn-de-forrester-rothschild-and.html

(2) http://web.archive.org/web/20040812114416/http://user.pa.net/~drivera/fw7.htm

(3) http://euro-med.dk/?p=13834

(4) http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonistyczna-pajeczyna-rotszyldow-inclusive-capitalizm-projekt-ratowania-globalnej-gospodarki-lynn-forester-de-rothschild-2014-05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.