Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Założenie Izraela było przyczyną wybuchu II Wojny Światowej

Założenie Izraela było przyczyną wybuchu II Wojny Światowej

 

imagesP15G8BWP
Simon Schama – brytyjski profesor historii, Columbia University, N.Y.

 Rothschildowie są właścicielami 80% Izraela

Profesor Simon Schama jest brytyjskim historykiem i autorem książki „Two Rothschilds and the Land of Israel” (1978) –  „Dwóch Rotszyldów i Ziemia Izraela” z 1978 roku. Prof. Shama  udowodnił na podstawie przeprowadzonych badań historycznych,  że Rothschildowie są właścicielami 80 procent powierzchni Izraela, także  budynek  Izraelskiego Sądu  Najwyższego, który został przekazany Izraelowi  w 1992 roku był wybudowany na ziemi należącej do Rothschildów.  Prof. Schama , jak podaje Wikipedia jest Brytyjczykiem o pochodzeniu żydowskim, aszkenazyjskim (chazarskim). Izraelici  umieścili  wizerunek lorda Edmonda Benjamina Jamesa de Rothschild na banknocie 500 szeklowym.

rothschild-500-Shekel-276x300
500 szekli AWERS: Edmonda James de Rothschild REWERS: symbol winnicy założonej w Palestynie przez lorda Rothschilda w 1887r.
images1KWCLHHT
Izraelski Sąd Najwyższy

Rotszyldowie są właścicielami dwóch największych agencji medialnych na świecie, agencji Reuters i Associated Press (AP),  mają kontrolę nad spółkami naftowymi Royal Dutch i British Petrol (BP), kontrolę nad bankami centralnymi  Anglii, Ameryki, Kanady i wielu innych krajów oraz LBMA (London Bullion Market Association).

http://inwestycje.mennica.com.pl/abc-inwestora/faq/faq/zobacz/co-to-jest-lbma/

beznazwy

Mając tak wielkie wpływy i majątek  od stuleci podżegają narody do wojen, wybierają prezydentów, detronizują  królów i doprowadzają narody do upadłości, tak wielka jest ich potęga rodziny  Rothschild.

Rothschildowie  mają w zwyczaju  działanie za kulisami polityki.

W przypadku Izraela, to Rothschildowie zaplanowali I wojnę światową  i czekali aż do 1917 roku, kiedy Wielka Brytania znalazła się w tarapatach. Wtedy Rothschildowie obiecali  rządowi brytyjskiemu, że Ameryka przystąpi do wojny (po stronie Wielkiej Brytanii),  tym samym zapewni zwycięstwo Wielkiej Brytanii nad Niemcami. Jednak oni chcieli coś w zamian: Palestynę. W ten sposób powstała Deklaracja Balfoura, która jest oficjalnym pismem od ministra spraw zagranicznych rządu brytyjskiego Jamesa Balfoura do barona Rothschilda​​:

Balfour_portrait_and_declaration
Balfour Portrait – Deklaracja

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

2 listopada 1917 r.

Drogi Lordzie Rothschild,

W imieniu Rządu Jego Królewskiej Mości z przyjemnością przekazuję Panu następującą deklarację sympatii z dążeniami żydowskich syjonistów, jaka została przedstawiona i przyjęta przez Gabinet.

Rząd Jego Królewskiej Mości przychylnie zapatruje się na ustanowienie w Palestynie narodowego domu dla narodu żydowskiego i dołoży wszelkich starań, aby umożliwić osiągnięcie tego celu, przy czym jest rzeczą zupełnie zrozumiałą, że nie uczyni on nic, co mogłoby zaszkodzić obywatelskim czy religijnym prawom istniejących w Palestynie społeczności nieżydowskich oraz prawom i statusowi politycznemu, z jakich Żydzi korzystają w każdym innym kraju.

Byłbym wdzięczny, gdyby zechciał Pan zapoznać z tą deklaracją Federację Syjonistów.

Arthur James Balfour

Palestyna nigdy nie była należała do Wielkiej Brytanii

W 1922 Liga Narodów przyjęła projekt utworzenia Brytyjskiego Mandatu Palestyny z następującym komentarzem:

Odbudowa Żydowskiej Siedziby Narodowej ma się dokonać bez żadnego uszczerbku dla praw ludności arabskiej w Palestynie.

W owym czasie większość mieszkańców Palestyny stanowili muzułmańscy Arabowie, a jedynie w Jerozolimie mieszkało większe skupisko Żydów.

„Liga Narodów została założona przez ludzi w większości należących do masonerii. Masoni uczestniczyli także przy pracach związanych z powstaniem ONZ. ONZ i Wspólnota Europejska to przykłady, jak niewielka grupa ludzi może oddziaływać na losy świata.” – Wolnomularz Polski nr 5

Dojście do władzy Hitlera i wzrost nazizmu w latach 30. przyczyniły się emigracji 250 000 Żydów do Palestyny. W ten sposób liczba Żydów w Palestynie wzrosła z 11% ogółu mieszkańców w 1922 do 33% w 1945. Na dzień przed końcem brytyjskiego pełnomocnictwa w Palestynie, 14 maja 1948, ogłoszono powstanie niepodległego państwa Izrael. Wkrótce potem pięć arabskich państw (Egipt, Syria, Jordania, Liban i Irak) zaatakowało Izrael, rozpoczynając wojnę o niepodległość Palestyny. ONZ oszacowała, że podczas wojny 711 000 Arabów, stanowiących około 80% przedwojennej arabskiej populacji, uciekło za granicę. Masowa imigracja Żydów ocalałych z Holocaustu i uciekających przed prześladowaniami z państw arabskich sprawiła, że w latach 1948–1958 populacja Izraela wzrosła z 800 tys. do 2 mln.

occ

Palestyna nigdy nie należała do  Wielkiej Brytanii i  słusznie należy do palestyńskiej ludności  która ją zamieszkuje. Syjonistyczni Żydzi  na polecenie Rothschilda wtargnęli  do Palestyny, przejęli ją  i przymusowo ewakuowali oraz  zabili miliony mieszkańców. Oni nadal mordują  Palestyńczyków. Utworzenie państwa syjonistycznego Izrael było pogwałceniem prawa od samego początku. Nie jest też przesadą stwierdzenie, że założenie Izraela było przyczyną wybuchu II Wojny Światowej.

Syjonistyczny Izrael kontroluje Amerykę, Wielką Brytanie, Kanadę, Francję oraz  inne rządy – a Rothschildowie kontrolują Izrael.

Michał KK

źródło

The Rothschilds Own Israel – and Direct its Genocidal Policy

https://www.kirkusreviews.com/book-reviews/simon-schama/two-rothschilds-and-the-land-of-israel/

http://pl.wikipedia.org/wiki/Deklaracja_Balfoura

http://pl.wikipedia.org/wiki/Izrael

Zobacz także

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/warte-zapamietania-fragmenty-synagogi-szatana-andrew-carrington-hitchcock-2014-06

*********

 P.S. Warta odnotowania postawa Bibiego Netayahu wobec Chabadu. Czyli spotkanie sługi ze swym Panem (a303):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *