Strona główna > NWO > Rothschildowie i Rockefellerowie: Budowniczowie Nowego Porządku Świata

Rothschildowie i Rockefellerowie: Budowniczowie Nowego Porządku Świata

 Powiedzenie mówi że „Kto ma pieniądze ten ma władzę”, Alex James uściślił je mówiąc że „Monopol  na  tworzenie pieniędzy z kredytów  i pobieranie od nich odsetek to władza absolutna”

a

Amsel (Amschel) Bauer Mayer Rothschild, 1838r:

„Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa”.

Rothschilds1

 

List z Londynu napisany przez Rothschildów w 1912 roku do ich agencji w Nowym Jorku, opisujący wprowadzane systemu bankowego w Ameryce:

„nieliczni którzy zrozumieją system będą zainteresowani zyskami z niego płynącymi, lub będą tak zależni od jego korzyści, że nie będzie żadnego sprzeciwu tej klasy. Z drugiej strony wielkie masy ludzkie niezdolne do zrozumienia jego ogromnych zalet, poniosą jego ciężar bez skargi i najprawdopodobniej nawet nie podejrzewając, że system nie sprzyja ich interesom”.

W 1819 roku Nathan Rothschild odpowiedział Członkom Komisji na poniższe pytania:

Jaka jest Pańska Branża?

– głównie bankowość zagraniczna.

Czy może Pan zdradzić Komitetowi szczegółowo, jak można sobie wyobrazić konsekwencje zniesienia obowiązku nałożonego przez  Bank [Anglii – którego Rothschild był właścicielem], aby wznowić płatności gotówkowe po upływie roku od chwili obecnej?

– Nie sądzę, że można to zrobić bez wielkiej straty dla tego kraju; mogło by to być przyczyną wielkiego załamania, nie  możemy sobie teraz nawet wyobrazić co to załamanie by oznaczało.
Czy jest w pana interesie wytłumaczenie natury kryzysu i w jakich okolicznościach on powstanie?

– Pieniędzy będzie bardzo mało, każdy przedmiot w tym kraju stanie się bardzo pożądany, to doprowadzi wielu ludzi do ruiny.

Dyrektor Skarbu Pruskiego napisał podczas wizyty w Londynie, że Nathan Rothschild posiadał w 1817 r.:

„…niesamowity wpływ na wszystkie sprawy finansowe w Londynie. Powszechnie stwierdzono, że w całości reguluje kurs wymiany walut w mieście. Jego moc jako bankiera jest ogromna „.

Sekretarz austriackiego księcia Mettemich napisał o Rothschildach w 1818 r.:

„… są to najbogatsi ludzie w Europie.”

Odnosząc się do Jamesa Rothschilda, poeta Heinrich Heine powiedział:

„Pieniądze to Bóg naszych czasów, a Rothschild jest jego prorokiem”.

James Rothschild zbudował wspaniałą rezydencję, zwaną Ferrilres, 19 mil na północny-wschód od Paryża. Wilhelm I, gdy po raz pierwszy ją zobaczył, powiedział :

„Królów nie stać na takie posiadłości, to może należeć tylko do Rothschilda!”

France, Seine-et-Marne, Ferrieres-en-Brie, the castle (aerial view
Pałac de Ferrières , największy pałac wybudowany w XIX wieku (1854r.) dla James Mayer de Rothschild (Francja)

Autor Frederic Morton napisał, że Rothschild:

„podbił świat bardziej przebiegle, trwale i o wiele bardziej niż wcześniej wszyscy Cesarzowie…”

Napoleon:

„Terroryzm, wojna i upadłości są spowodowane prywatyzacją pieniędzy, wydanych jako dług z odsetkami”

Napoleon anulował dług i odsetki Francji, następstwem tej decyzji była Bitwa pod Waterloo.

in6PPbSGdvKo
Zamek de Ferrières
item1.rendition.slideshowVertical.hosl01_rothschild
Baron Guy de Rothschild z żoną Marie-Hélène (1985r.)

„Jest tylko jedna siła w Europie i nazywa się ona Rothschild.” – komentarz z XIX wiecznej prasy francuskiej.

Lord Victor de Rothschild w swojej książce „The Shadow of a Great Man” wydanej w Londynie w 1982 roku cytuje list wysłany z Davidson w dniu 24 czerwca 1814 przez Nathan Rothschild:

” Tak długo, jak ten dom należy do Ciebie, i tak długo, jak będziesz współpracować ze swoimi braćmi, żaden inny dom na świecie nie będzie w stanie konkurować z Twoim, nie będzie w stanie spowodować obrażenia twojego ciała lub wykorzystać cię, będziecie mogli podejmować i robić więcej niż każdy inny dom na świecie”.

http://www.rothschildarchive.org/ib/?doc=/ib/articles/booklist

Bliskość braci Rothschild jest widoczna również w liście Soloman (Salomon) Rothschild do jego brata Natana z 28 lutego 1815:

„Jesteśmy jak mechanizm zegarka: każda część jest niezbędna.”

Ta bliskość jest widoczna także w genealogi rodziny Rothschild –  z 18 małżeństw dokonanych przez wnuków Mayer Amschel Rothschilda – 16 zostało zawartych pomiędzy pierwszym kuzynostwem.

Henry Kissinger, David Rockefeller, Senator Jay Rockefeller, Vishakha Desai, Charles Rockefeller, and Roy Huffington
Henry Kissinger, David Rockefeller, Senator Jay Rockefeller, Vishakha Desai, Charles Rockefeller, Roy Huffington

„ Centralizacja kredytu w rękach państwa za pomocą banku narodowego o kapitale państwowym i o wyłącznym monopolu.” – punkt 5 Manifestu Komunistycznego

Rodziny Rothschild i Rockefellers są właścicielami Chase Bank, który wraz innymi powiazanymi z nim bankami jest właścicielem Banku Rezerw Federalnych (FED).

Rodzina Rockefeller jest wielopokoleniowo spokrewniona z rodziną Rothschild, przez żeńską linię rodową.

Nathan Rothschild (1777-1836) powiedział:

„Nie obchodzi mnie, kto jest umieszczony jako marionetka na tronie Anglii. Kto kontroluje podaż pieniądza w Wielkiej Brytanii kontroluje Imperium Brytyjskie”

John D. Rockefeller:

„Konkurencja jest grzechem”

Bankowe dynastie dążą do scentralizowania kontroli nad wszystkim aby zniewolić wszystkich.

Rothschildowie byli odpowiedzialni za kolonizację i okupację Indii , są właścicielami British Petroleum (BP) i mają przyznane nieograniczone prawa do wszystkich wydobytych dóbr indyjskich, aktualne do dziś.

q

Te dynastie są odpowiedzialne za bezprawne stworzenie Banku Rezerw Federalnych (FED) w 1913 roku, nie było by to możliwe bez pomocy wysokiego stopnia masonów reprezentujących interesy bankierów: Prezydenta Theodore Roosevelt, Paul Warburg (przedstawiciel Rothschildów), Woodrow Wilson – prezydent USA który podpisał  wprowadzenie  ustawy, Nelson W. Aldrich (przedstawiciel Rockefellerów), Benjamin Strong (przedstawiciel Rockefellerów), Frank A. Vanderlip (przedstawiciel Rockefellerów), John D. Rockefeller, Henry Davison (przedstawiciela JP Morgana), Charles Norton (przedstawiciela JP Morgana).

Rothschild-Prince-Charles-Le-Garde
Lynn Rothschild-Książe Karol-Zarządzjąca Miedzynarodowym Fundusze Walutowum Le-Garde podczas Londyńskiej konferencji zorganizowanej przez Rothschildów Inclusive Capitalism maj 2014r.

Więcej na temat konferencji Inclusive Capitalism (Globalny Kapitalizm) w artykule Wolnej-Polski, kliknij  tutaj

W ubiegłym wieku , członkowie brytyjskich rodzin bankowych sprawujących kontrole nad  British Fabian Society oraz City of London, sfinansowali przejęcie komunistycznej Rosji. Trotsky w swej biografii nawiązuje do kredytów  zaciągniętych u brytyjskich finansistów w 1907 r.  Od 1917 główne dotacje i finansowanie rewolucji bolszewickiej były koordynowane i organizowane przez Sir George’a Buchanana i Lord Alfred Milner  [ bez wątpienia za pomocą pieniędzy  Cecila Rhodesa oraz jego złota i diamentów z kopalni w RPA]. System komunistyczny w Rosji to ” Brytyjski eksperyment” zaprojektowany aby stać się modelem Fabiańsko Socjalistycznym, jako forma przejściowa, która docelowo miała wejść pod kuratelę Ligi Narodów (obecny ONZ)

T_British_Royal_Family_business_interests

 

rockefeller-vaccines

Protoplastą rodu Rothschild był Isaac Rothschild mieszkający od 1530 roku w żydowskiej dzielnicy Frankfurtu nad Menem. Także Brytyjska Rodzina Królewska – Windsorów jest spokrewniona z rodziną Rothschild i są oficjalne ogulnodostępne informacje genealogiczne, Winsorowie posiadają niemieckie i syjonistyczne korzenie, więcej w na temat pochodzenia Winsorów na stronie gazety „Rzeczpospolita”:  http://www.rp.pl/artykul/650868.html

Brytyjski plan przejęcia świata został zapoczątkowany  naukami Johna Ruskina i Cecil Rhodes na Uniwersytecie w Oksfordzie . Rhodos w 1877 roku opuścił swoją ogromną fortunę i udał się do Nathana Rothschilda jako powiernik utworzenia Programu Stypendialnego Rhodes na Oxfordzie, skupiającego się na  indoktrynowaniu obiecujących młodych absolwentów, a także w celu ustanowienie organizacji i stowarzyszeń [ Royal Institute of International Affairs – RIIA – które zostało rozgałęzione do: Round  Table , Grupy Bilderberg , CFR , komisji trójstronnej] oraz dla czołowych liderów biznesu i bankowości na całym świecie , którzy będą pracować dla City of London.

Rothschildowie mianowali Lorda Alfreda Milner’a odpowiedzialnym za realizacje planu brytyjskiej dominacji w świecie.

Benjamin Freedman (milioner, członek międzynarodowej organizacji syjonistycznej, przyjaciel  4 amerykańskich prezydentów, był jednym ze 117 syjonistycznych delegatów podpisującego Traktat Wersalski w 1919r.)

W 1961 roku w  Waszyngtonie: „Dwa lata po rozpoczęciu pierwszej wojny światowej, Niemcy, które wtedy wygrywały wojnę, zaoferowały Wielkiej Brytanii i Francji wynegocjowanie transakcji pokojowej, ale niemieckie syjonistyczne grupy zauważyły możliwość zawarcia umowy z Wielką Brytanią i wkroczenia Stanów Zjednoczonych do wojny gdyby Wielka Brytania obiecała dać syjonistom Palestynę”.

Mimo wszystko syjoniści dopili swego: „Wciągniemy  Stany Zjednoczone do wojny , jako waszego sojusznika, cena jaką będziecie musieli nam za to zapłacić po wygraniu wojny i pokonaniu Niemiec, Austro-Węgier i Turcji to Palestyna „. Syjoniści przypieczętowali tę obietnicę , w październiku 1916 roku.

Wkrótce po tym (nie wielu ludzi to pamięta) Stany Zjednoczone , które były prawie całkowicie pro – niemiecki , bo gazety i media były kontrolowane przez syjonistycznych bankierów , którzy posiadali duże banki komercyjne i 12 Federal Reserve Banks – Banków Rezerw Federalnych (FED w 1913 roku był własnością Rockefellerów , JP Morgana , Rothschildów , Lazard Freres , Schoellkopf , Kuhn – Loeb , Warburgów , Lehman Brothers i Goldman Sachs. Wszyscy wymienieni bankierzy mieli niemieckie korzenie, także rodziny: Carnegie , Bush , Rumsfeld , Clinton mają swoich niemieckich przodków związanych z organizacjami syjonistycznymi. Te bankowe rodziny były pro – niemieckie , ponieważ chciały wykorzystać Niemcy do  zniszczenia cara Rosji i wprowadzenia komunizmu, który finansowali.

Pro-niemieccy syjonistyczni bankierzy – Rothschildowie – Rockefellerowie, Kuhn Loeb i inne wielkie przedsiębiorstwa bankowe w Stanach Zjednoczonych odmówiły finansowania Francji czy Anglii oświadczając: „Tak długo, jak Francja i Anglia są związani z Rosją , nie dostaną ani jednego centa „.  Wszystkie gazety były pro-niemieckie  i pisały o problemach jakie mają Niemcy w walce z Wielką Brytanią, a następnie po dokonaniu porozumienia z Anglikami, nagle Niemcy stały się wrogiem. Syjonistyczne gazety pisały jak Niemcy strzelali do pielęgniarek Czerwonego Krzyża; odcinali ręce niemowlętom itd. Syjoniści w Londynie wysłali  depesze do USA dla Justice Brandeis: ” Musisz wpłynąć na prezydenta Wilsona. Dostajemy od Anglii to co chcemy. Teraz musisz wpłynąć , na prezydenta Wilsona niech włączy USA do wojny.”  Tak też się stało, wkrótce po otrzymaniu depeszy  prezydent Woodrow Wilson wypowiedział Niemcom wojnę.

is,.]r28
Warren Buffet – Arnold Schwarzeneger – Jacob Rothschild
arnold_channukah
Arnold podczas święta Chanuka w centrum żydowskiej organizacji kabalistycznej Chabad Lubawicz

Potęga rodziny Rothschildów została ponownie potwierdzona 24 września 2002, gdy śmigłowiec wylądował na trawniku Waddedson Manor, rodzinnego domu Rothschildów w hrabstwie Buckinghamshire w Anglii. Z helikoptera wyszedł Warren Buffet – tytułowany jako drugi najbogatszy człowiek na świecie i Arnold Schwarzeneger w tym czasie kandydat na gubernatora Kalifornii.

Wśród najbardziej wpływowych biznesmenów i finansistów na świecie przybyłych na zaproszenie Jacoba  Rothschilda znaleźli się także, James Wolfensohnem- prezes Banku Światowego i Nicky Oppenheimer- prezes De Beers. Rok później  Arnold został gubernatorem jednej z największych i najbardziej wpływowych stanów w USA. To, że został zaproszony do klasy rządzącej, w angielskiej rezydencji Rothschildów sugeruje, że środek ciężkości kartelu wartego trzysta bilionów dolarów znajduje się w Wielkiej Brytanii oraz Europie, a nie w USA.

WADDESDON MANOR, BUCKINGHAMSHIRE, BRITAIN - NOV 2005
Pałac Rothschildów BUCKINGHAMSHIRE (Anglia)

W artykule Financial Times z 2007 roku zostało opisane, dlaczego jest to niemożliwe, aby uzyskać dokładne oszacowanie bogactwa  bankierów. „Omawiając sprzedaż udziałów Evelyna Rothschilda w Rothschild Holdings umowa stanowi: wymaga porozumienia w sprawie wyceny posiadanych aktywów prywatnych, których wartość nigdy nie została przetestowana na rynku publicznym. Większość z tych aktywów jest utrzymywana w złożonej sieci efektywnych podatkowo struktur na całym świecie.”

Schemat powiązań korporacji i organizacji kontrolowanych przez Rothschildów

http://pdfcast.org/pdf/rothschild-corporate-structere

Publikacje Financial Times z 2007 roku dotyczące wyceny i sprzedaży aktywów Evelyna de Rothschild

http://www.ft.com/cms/s/0/0628dc16-34c7-11dc-8c78-0000779fd2ac.html#axzz3At87nWDQ

http://www.ft.com/intl/cms/s/0/29f70354-7fca-11e1-92d3-00144feab49a.html#axzz3At87nWDQ

Evelyn odsprzedał swoje udziały francuskiemu kuzynom David and Eric de Rothschild (David od maja 2013r. jest przewodniczącym największej organizacji żydowskiej na świecie – „Światowy Kongres Żydów”  WJC). Evelyn wspólnie z nową żoną Lynn założył nowe konsorcjum finansiwe E.L. Rothschild (Evelyn i Lynn poznali się poprzez wspólnego przyjaciela Henrego Kissingera na spotkaniu Grupy Bilderbrg w 1998 roku, Kissinger pracował dla Lynn (branża telekomunikacyjna) więcej na temat biznesowych kontaktów Lynn w wywiadzie dla magazynu THE BUSINESS JOURNALS udzielonym przez Lynn de Rothschild w 2007 roku:

http://upstart.bizjournals.com/views/columns/the-world-according-to/2007/10/05/An-interview-with-Lady-de-Rothschild.html?page=all

pobrane
Brytyjska rodzina królewska jest spokrewniona z linią rodowa Rothschildów, są to oficjalne dane genealogiczne

Udziały królowej Elżbiety II pozostają ukryte na rachunki Banku Anglii.   Gazeta Guardian poinformowała w maju 2002 r. :”Powodem dzikich zmian wyceny jej majątku prywatnego może być tajemnica jej portfela inwestycyjnego w akcjach. To dlatego, że jej podmioty nie mają prawnej możliwości dowiedzenia się za pośrednictwem rejestru publicznego, gdzie głowa państwa, Królowa zamierza inwestować swoje pieniądze. W przeciwieństwie do członków Izby Gmin i Lordów ,królowa nie musi co roku deklarować swoich interesów”.

W rzeczywistości, Królowa ma dodatkowy mechanizm , gwarantujący, że jej inwestycje pozostaną tajemnicą w firmie o nazwie Bank Anglii. Tak jest od dziesięcioleci na całym świecie , powstał system bezpieczeństwa aby umożliwić szefom państw anonimowość przy zakupie akcji . Dlatego też, gdy spółka publikuje rejestr akcji i Bank of England znajduje się na liście , to nie jest możliwe  aby ocenić  czy królowa , prezydent Bush czy Obama są jego  udziałowcem.

Dzięki tej metodzie, szefowie tego świata pozostają w ukryciu, podczas gdy magazyn Forbes sporządza dalej rankingi miliarderów jak Bill Gates czy Warren Buffett nazywając ich najbogatszymi ludźmi na świecie. Emerytowany konsultant zarządzania Gaylon Ross Sr, autor „Who’s Who of the Global Elite” opierając się na prywatnych źródłach, które oszacowały bogactwa rodziny Rockefeller w 1998 roku na około 11 bilionów dolarów i Rothschildów na około 100 bilionów dolarów.

Wiele poufnych informacji o ukrytych bogactwach elit są zawarta w artykule „Will the  Dollar and America Fall Down on August 19?..”. Na stronie 1 wydanej 12 lipca 2001 r. rosyjskiej gazety Pravda. Gazeta publikuje wywiad z Tatyana Koryagina, starszym pracownikiem naukowym w Instytucie Badań makroekonomicznych podległemu rosyjskiemu Ministerstwu Rozwoju Gospodarczego (Minekonom) na temat niedawnej konferencji dotyczącej losów amerykańskiej gospodarki:

Koryagina: znana historia cywilizacji jest tylko widoczną częścią góry lodowej. Istnieje szara strefa dotycząca ekonomii, polityki. Istnieją niewidzialne siły działające na świecie nie do zatrzymania przez najpotężniejsze kraje, a nawet kontynenty.

miro1
David Rockefeller – Henry Kissinger

 „Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżenie, to jestem winny i jestem z tego dumny”. – David Rockefeller, autobiografia „wspomnienia” (Memoirs) 2002r, str.405

kabala

Kabała odnosi się do gromadzenia żydowskich mistycznych i ezoterycznych tradycji. Według żydowskich nauk talmudycznych, tajemnice kabały należy „dokładnie kontrolować”. Kabała omawia niejasne kwestie  w tym aniołów i demonów, dusz, magii, czarów, alchemii, podróży po śmierci, duchowe istoty inwokacji, reinkarnacji.

Kabała od zawsze dzieliła społeczność żydowską na jej wyznawców i przeciwników dopatrujących się w niej zakazanych przez Boga praktyk , które były wielokrotnie potępione w Torze (5 ksiąg Starego Testamentu).

kabaa-pienidzy_164456

Źródła kabały sięgają cywilizacji Egiptu, Babilonu, Dalekiego Wschodu.

Według Davida Livingstona, autora „The Dying God”, Kabała to system magii i czarów opracowany przez Żydów podczas ich wygnania z Babilonu. Celem tego systemu było czcić Lucyfera „umierającego boga Babilonu”.

„Te wieki były również okresem, w którym znaczna liczba Żydów została znaleziona w Babilonie. W wyniku podbojów asyryjskich Jerozolimy i  jej wielkiej świątyni, na początku XI wieku pne, większą część Żydów przesiedlono do Babilonu przez króla Nebuchadnezzara, gdzie pozostali przez prawie pół wieku , okres w historii Żydów znany jako wygnanie”.

Frakcja Żydów opracowała system magii i czarów później znany jako Kabała. Ci żydowscy heretycy odrzucili Boga Biblijnego, bo zakazywał im praktykowania magii i zaczęli czcić jego wroga, który wprowadził człowieka do „zakazanej wiedzy”. Lucfer jest identyfikowany z umierającym bogiem Babilończyków, który utożsamia się z planetą Wenus, której oryginalna nazwa łacińska brzmi Lucyfer”. (David Livingstone, The Dying God, The Hidden History of Western Civilization, Babylon)

Kabaliści wierzą, że Tora (5 ksiąg Starego Testamentu) zawiera głębsze, ukryte prawdy, które tylko duchowo rozwinięta osoba może odczytać. Według kabalistów, ci ludzie, którzy interpretują Biblię dosłownie, zrozumieją  same kłamstwa. (J. Dan, „rekonstrukcja Gerszoma Scholem ze wczesnej Kabały.” Nowoczesny Judaizm 5 (1985): 39-66)

tolsnake

„Kabalistyka jest czystym Iluminizmem ponieważ głosi tajemną doktrynę tak, że ostatecznie mistrz wyższego poziomu uczy się: że Święty Wąż jest prawdziwym Bogiem; że całe zło, które osoba robi, przez alchemię, jest w magiczny sposób odmienione do prawości; i to, że, Lucyfer jest Panem. Szatan jest prawdziwym i jedynym bogiem, to jest niezbędna doktryna kabalistyki. „(Texe Marrs, „Codex Magica”2005 str. 426)

Albertem Pike (1809-91r.) Generał amerykańskiej armii, mason 33-ego stopnia, wybitny autor masońskiej literatury pisał :

„Wszystkie naprawdę dogmatyczne religie wyemitowały z kabały,wszystkie stowarzyszenia masońskie zawdzięczają  jej swoje tajemnice i symbole”  (Albert Pike, „Morals and Dogma”, str. 744-745).

images (3)

Ponieważ judaizm dopuszcza reinkarnację, niektórzy rabini uważają, że osoby bez pewności co do posiadania żydowskich przodków, które jednak odczuwają nieracjonalną więź z judaizmem, mogą mieć żydowską duszę, czyli mogły być w poprzednich wcieleniach Żydami. Stąd brać się u takich osób może chęć konwersji na judaizm.

Takie dusze miałyby się najczęściej reinkarnować u dalekich potomków osób, które porzuciły judaizm, lub u sąsiadów rodzin żydowskich. Według kabalistów osoby te wcale nie stają się Żydami, lecz po prostu powracają do narodu żydowskiego.

Clinton-RothschildMeet51-194x300
Evelyn i Lynn de Rothschild tuż po ślubie w 2000 roku skorzystali z zaproszenia urzędujących w Białym Domu Clintonów gdzie spędzili kilka dni ze swojego miesiąca miodowego.

Ashley Mote (brytyjski polityk, publicysta i przedsiębiorca, deputowany do Parlamentu Europejskiego w latach 2004–2009) :  „Panie przewodniczący , chciałbym zwrócić uwagę na Globaln Fundusz Bezpieczeństwa (Global Security Fund) ustanowiony na początku 1990 roku przez Jacoba Rothschilda. To fundusz z siedzibą w Brukseli i to nie jest zwykły fundusz, nie zajmuje się on handlem- ma zupełnie inny cel. Jest wykorzystywany do celów techniczno-geopolitycznych i najwyraźniej jest pod przewodnictwem służb wywiadowczych.Miałem wcześniej zapytać o domniemane zaangażowanie środków własnych Unii Europejskiej i jej  zasobów w zarządzaniu środkami na kontach- wciąż czekam na odpowiedź na to pytanie. Teraz zadam następne: „Jakie są połączenia Unii Europejskiej z światowym Funduszem Bezpieczeństwa i jaki  to ma związek z instytucjami Unii Europejskiej? ”  Ashley Mote zadał to pytanie na publicznym spotkaniu UE i nigdy nie uzyskał na nie odpowiedzi. Poniżej wideo z przemówieniem Ashleya Monte w Parlamencie Europejskim:

Jak tylko pan Mote zadał to pytanie , natychmiast został skreślony z listy Białego Domu, osób do których należy wysłać życzenia Bożonarodzeniowe, oraz został umieszczony w pierwszej dziesiątce czarnej listy. Dojną krową  syjonistów (kabalistów) jest jest stworzony przez Rothschildów Globalny Fundusz Zabezpieczeń (GSF). Innymi słowy jest to gigantyczny fundusz powierniczy , szacowany przez zagranicznych badaczy finansowych na 65 bilionów dolarów. Pieniądze które są dostępne od ręki na operacje związane z kontynuowaniem chorego planu syjonistycznych kabalistów dążących do scentralizowanej władzy nad światem oraz każdą jego jednostką.

 

Michał KK

 

Źródło:

http://www.rense.com/general79/tril.htm

https://www.youtube.com/watch?v=kvOGn0ZuE9w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.