Strona główna > NWO > Rothschildowie przeznaczyli 65 bilionów dolarów na skorumpowanie rządów i likwidację oponentów

Rothschildowie przeznaczyli 65 bilionów dolarów na skorumpowanie rządów i likwidację oponentów

Dla realizacji swoich niszczycielskich celów, mając na względzie budowę Globalnego Kaganatu Rothschildowie stworzyli system pozarządowych organizacji i funduszy, wśród których miejsce szczególne zajmuje Fundusz Bezpieczeństwa Globalnego.

Fundusz Bezpieczeństwa Globalnego to ogromny kryminalny fundusz Iluminatów. Jego kapitał stanowi kwota 65 bilionów dolarów. Fundusz ten został założony dla realizacji celów przestępczych, korumpowania rządów, a nawet zabójstw.

 

Brytyjski eurodeputowany Ashley Mote podczas swojego wystąpienia na forum parlamentu UE zadał następujące pytanie odnośnie działalności tego funduszu:

 

„Panie Przewodniczący, chcę zwrócić pana uwagę na Fundusz Bezpieczeństwa Globalnego (Global Security Fund), założony na początku lat 90-tych pod kierownictwem Jacoba Rothschilda.

 

Fundusz znajduje się w Brukseli i jest to niezwykły fundusz. Nie prowadzi handlu, nie jest nigdzie zarejestrowany i jego cel jest całkowicie specyficzny. Jest on wykorzystywany do celów geopolitycznego konstruowania pod kierownictwem służb specjalnych.

 

Wcześniej już zadawałem pytanie odnośnie ewentualnego wciągnięcia zasobów wywiadowczych Unii Europejskiej do zarządzania funduszami, przeznaczonymi na cele przestępcze, łapówki i przekupstwo, oraz mającymi konta w strefach off shore. Ale nie otrzymałem odpowiedzi.

 

Do tego pytania dodam jeszcze jedno: „Jakie są związki Unii Europejskiej z Funduszem Bezpieczeństwa Globalnego i jakie są jego relacje z instytucjami Unii Europejskiej?”

 

3 thoughts on “Rothschildowie przeznaczyli 65 bilionów dolarów na skorumpowanie rządów i likwidację oponentów

  1. Zalecam ostrożność w tłumaczeniach z angielskiego określeń dotyczących pieniędzy. Angielski billion to nasz miliard, nasz bilion to w angielskim trillion.

  2. jakby nie liczyć to 65 miliardów tylko na łapówki to mega „zabawa” – te łachudry drukuja tą kasę bez pokrycia w czymkolwiek poza farbą na papierze:) flat money dają szansę na kosmiczną korpcję bo przecież fed drukarek nie wyłącza w ogóle, a bank europejski również dokazuje na całego. Finałem będzie super inflacja i totalna destabilizacja tego papierowego burdelu… po akcji z koniowirusem….widać jakie są cele = 0 demokracji i wszyscy do roboty i morda w kubeł. Na zawsze albo do następnej rozwałki….
    więcej o „fundacjach” ktoś pieknie pozbierał tu: https://m.cda.pl/video/5261463b6
    Zanim zagłosujesz na nowoczesnych faszystów obejrzyj ten film…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.