Strona główna > NWO > Rothschildowie przeznaczyli 65 bilionów dolarów na skorumpowanie rządów i likwidację oponentów

Rothschildowie przeznaczyli 65 bilionów dolarów na skorumpowanie rządów i likwidację oponentów

Dla realizacji swoich niszczycielskich celów, mając na względzie budowę Globalnego Kaganatu Rothschildowie stworzyli system pozarządowych organizacji i funduszy, wśród których miejsce szczególne zajmuje Fundusz Bezpieczeństwa Globalnego.

Fundusz Bezpieczeństwa Globalnego to ogromny kryminalny fundusz Iluminatów. Jego kapitał stanowi kwota 65 bilionów dolarów. Fundusz ten został założony dla realizacji celów przestępczych, korumpowania rządów, a nawet zabójstw.

 

Brytyjski eurodeputowany Ashley Mote podczas swojego wystąpienia na forum parlamentu UE zadał następujące pytanie odnośnie działalności tego funduszu:

 

„Panie Przewodniczący, chcę zwrócić pana uwagę na Fundusz Bezpieczeństwa Globalnego (Global Security Fund), założony na początku lat 90-tych pod kierownictwem Jacoba Rothschilda.

 

Fundusz znajduje się w Brukseli i jest to niezwykły fundusz. Nie prowadzi handlu, nie jest nigdzie zarejestrowany i jego cel jest całkowicie specyficzny. Jest on wykorzystywany do celów geopolitycznego konstruowania pod kierownictwem służb specjalnych.

 

Wcześniej już zadawałem pytanie odnośnie ewentualnego wciągnięcia zasobów wywiadowczych Unii Europejskiej do zarządzania funduszami, przeznaczonymi na cele przestępcze, łapówki i przekupstwo, oraz mającymi konta w strefach off shore. Ale nie otrzymałem odpowiedzi.

 

Do tego pytania dodam jeszcze jedno: „Jakie są związki Unii Europejskiej z Funduszem Bezpieczeństwa Globalnego i jakie są jego relacje z instytucjami Unii Europejskiej?”

 

2 thoughts on “Rothschildowie przeznaczyli 65 bilionów dolarów na skorumpowanie rządów i likwidację oponentów

  1. Zalecam ostrożność w tłumaczeniach z angielskiego określeń dotyczących pieniędzy. Angielski billion to nasz miliard, nasz bilion to w angielskim trillion.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *