Strona główna > NWO > Rothschildowie i Nowy Porządek Świata [wideo]

Rothschildowie i Nowy Porządek Świata [wideo]


Rothschildowie są najbogatszą rodziną na ziemi. Magazyn finansowy Forbes co roku pomija rodzinę Rothschildów w rankingach, tłumacząc się trudnościami z oszacowaniem majątku ukrytego w pajęczynie banków inwestycyjnych, fundacji i trustów.  Co ukrywają przed światem Rothschildowie dowiesz się z tego 5 minutowego filmu:

Oficjalne dane mówią, że majątek rodziny jest wart ponad 350 miliardów dolarów, nieoficjalnie mówi się, że posiadają majątek wyceniany na 500 bilionów dolarów.

Artykuł „NAJBOGATSZE RODZINY ŚWIATA” – opublikowany w polskiej edycji magazynu finansowego Forbes z 16.04.2014:

„Majątki Rockefellerów i Rothschildów trudno oszacować. Jak można się domyślić nie udostępniają oni danych finansowych swoich trustów, a dodatkowym problemem jest liczebność rodzin. U Rockefellerów mamy ponad 150 spadkobierców, u Rothschildów ta liczba rośnie do kilkuset. Trudno byłoby jednak pominąć te dwie rodziny przy budowaniu tego zestawienia, choćby z powodu sum jakie wydają na filantropię. W pozostałych przypadkach wykorzystaliśmy dane z listy miliarderów amerykańskiego Forbesa…”

http://life.forbes.pl/najbogatsze-rodziny-swiata-rothschildowie-rockefellerowie-waltonowie,artykuly,174682,1,1.html#

Mając nieograniczoną ilość pieniędzy i nieograniczoną potęgę mogli manipulować każdym krajem. Przez ostanie 200 lat Rothschildowie przejęli kontrolę nad prawie każdym bankiem centralnym na świecie.

Każde kolejne pokolenie Rothschildów pomnaża majątek i wpływy, dlatego warto mieć na uwadze, że dla tak majętnych ludzi pieniądze nie stanowią celu ale są środkiem do celu, którym jest władza i ustanowienie dyktatury światowej tzw. Nowego Prządku Światowego.

Zobacz także:

Przygotowała: Michał KK


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *