Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Rothschild napisał Trumpowi: „zamknij się ku#wa” w sprawie reformy Banku Rezerwy Federalnej

Rothschild napisał Trumpowi: „zamknij się ku#wa” w sprawie reformy Banku Rezerwy Federalnej

David Mayer de Rothschild najmłodszy z trójki dzieci sir Evelyna de Rothschild, ultra-liberalny potomek najbogatszej żydowskiej dynastii bankowej na świecie zawrzał serwisem społecznościowym Twitter odpowiadając na post Donalda Trumpa. Prezydent odważył się skrytykować funkcjonowanie Banku Rezerw Federalnych, który jest jednym z głównych źródeł bogactwa rodziny Rothschild.

 

Twitt Donalda Trumpa:

„Jedyny problem, jaki ma nasza gospodarka, to FED. Nie ma on wyczucia rynku, nie rozumie konieczności wojen handlowych ani siły dolarów, ani nawet demokratycznych posunięć ponad granicami . FED jest jak potężny golfista, który nie może wcelować w dołek, ponieważ nie ma on żadnego wyczucia – nie może go trafić!”

 

Odpowiedz Davida Rothschilda:

„Po prostu zamknij się kurwa. Poważnie: za każdym razem, gdy prezydent Trump mówi o FED, rynek się przewraca. Potrzebujemy aby rynek się  ustabilizował , by uratować to, co pozostało z jego prezydentury: czy on jest tak głupi, że nie potrafi nawet po prostu zamknąć się kurwa i nic nie robić?”

Poniżej oryginalny post z odpowiedzią Davida Rothschild w serwisie Twitter (kliknij na post aby przejść do serwisu Twitter)

Michał KK

One thought on “Rothschild napisał Trumpowi: „zamknij się ku#wa” w sprawie reformy Banku Rezerwy Federalnej

  1. tak się zastanawiam po tym zrozumiałym słownictwem cz aby ci rodzinne lwy nie są przybranymi polakami i nie służą Rzeczypospolitej i tylko jedna myśl ich dzieli od nas Polaków nad Wisłą,nie maja korony Rzeczypospolitej to robią na światową,sprawa jest więc oczywista…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *