Strona główna > NWO > Rothschild Investment Group współpracuje z Watykanem w celu zmiany nazwy komunizmu na „kapitalizm włączający”

Rothschild Investment Group współpracuje z Watykanem w celu zmiany nazwy komunizmu na „kapitalizm włączający”

Rada na rzecz Kapitalizmu Włączającego (Inclusive Capitalism) z Watykanem, historyczne nowe partnerstwo zostało dziś zapoczątkowane między grupą największych na świecie liderów inwestycji i biznesu – w szczególności Rotszyldami – a Watykanem :

Oznacza to pilną potrzebę połączenia imperatywów moralnych i rynkowych w celu zreformowania kapitalizmu w potężną siłę dla dobra ludzkości . Pod przewodnictwem moralnym Jego Świątobliwości Papieża Franciszka i Jego Eminencji Kardynała Petera Turksona, który kieruje Dykasterią ds.Integralnego Rozwoju Ludzkiego w Watykanie, i zainspirowany moralnym imperatywem wszystkich wyznań , Sobór zachęca przedsiębiorstwa różnej wielkości do wykorzystania potencjału sektora prywatnego w celu zbudowania bardziej sprawiedliwej, bardziej sprzyjającej włączeniu społecznemu i trwałej podstawy gospodarczej dla świata .

Na czele Rady stoi główna grupa światowych przywódców, znanych jako Strażnicy Kapitalizmu Włączającego , którzy co roku spotykają się z papieżem Franciszkiem i kardynałem Turksonem. Liderzy ci reprezentują aktywa w zarządzaniu o wartości ponad 10,5 bln USD, spółki o kapitalizacji rynkowej przekraczającej 2,1 bln USD oraz 200 milionów pracowników w ponad 163 krajach.

Organizacja rzuca wyzwanie liderom biznesu i inwestycji różnej wielkości, aby przyjęli wytyczne Rady i publicznie zobowiązali się do ich przestrzegania. Te zbiorowe działania mają doprowadzić do zmiany systemowej, czyniąc kapitalizm większą siłą sprzyjającą włączeniu społecznemu i zrównoważonemu rozwojowi . Obejrzyj film przedstawiający Strażników omawiających misję Rady tutaj.

Zwracając się do Strażników, Papież Franciszek powiedział: „System gospodarczy, który jest sprawiedliwy, godny zaufania i zdolny do sprostania najpoważniejszym wyzwaniom stojącym przed ludzkością i naszą planetą, jest pilnie potrzebny. Podjęliście wyzwanie, szukając sposobów, aby uczynić kapitalizm bardziej integracyjnym narzędziem integralnego dobrobytu ludzi ”.

Strażnicy zobowiązali się już do setek wymiernych działań, a członkowie Rady będą nadal zobowiązać się do dalszego rozwijania kapitalizmu inkluzywnego. Będą odpowiadać za swoje publiczne zobowiązania i zapraszać do współpracy firmy z całego świata. Zobacz pełną listę podejmowanych działań tutaj .

„Kapitalizm stworzył olbrzymi dobrobyt na świecie, ale także pozostawił za sobą zbyt wielu ludzi, doprowadził do degradacji naszej planety i nie cieszy się powszechnym zaufaniem w społeczeństwie” – powiedział Lynn Forester de Rothschild, założyciel Rady i partner zarządzający Inclusive Capital Partnerzy . „Ten sobór pójdzie w ślad za ostrzeżeniem papieża Franciszka, aby wysłuchać 'wołania ziemi i wołania ubogich' i odpowiedzieć na żądania społeczeństwa dotyczące bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego modelu wzrostu ”.

Więc masz to – najbogatsza dynastia bankowa na świecie – Rotszyldowie – otwarcie promujący światowy komunizm – ale możesz być pewien, że to nie ich ogromne bogactwo zostanie rozdzielone – będzie twoje.

Dla tych, którzy rozumieją prawdziwą historię, elitarni żydowscy bankierzy finansują komunizm od ponad 150 lat – Jacob Schiff osobiście sfinansował rewolucję bolszewicką w Rosji w 1917 roku.

A Rotszyldowie zapewnili Karolowi Marksowi fundusze na napisanie „jego” „Manifestu komunistycznego”….

Marks wymyślił zarówno komunizm, jak i kapitalizm jako część fałszywej dialektyki – przeciwieństw tej samej monety – która ostatecznie zostanie zsyntetyzowana w jeden wspólny system światowy kontrolowany przez elitę bankową.

Całe bogactwo zostanie skonsolidowane w ich rękach, aby zostać „rozdysponowanym” sprawiedliwie i „sprawiedliwie” – czyli wcale.

A kościoły zwolnione z podatku 501c3 zostały zinfiltrowane i podporządkowane, aby promować ten program.

Chcieliby, żebyś uwierzył, że ci drapieżni bankierzy naprawdę dbają o „płacz biednych” i „inkluzywność”(włączenie) – to zawsze obiecują, ale nigdy nie dostarczają – to, co dostarczają, jest nieszczęściem dla wszystkich oprócz nich samych i ich Judaszów.

To dlatego Watykan pod rządami papieża Franciszka stał się jawnym krytykiem nacjonalizmu i promotorem migracji do Trzeciego Świata – tak aby masowy transfer bogactwa do skarbców Rotszyldów mógł odbywać się pod wiarygodnym pozorem chrześcijańskiej „miłości”.

I tak zwana „zielona rewolucja” jest istotnym instrumentem tego „wielkiego resetu” – zarówno Watykan, jak i Rotszyldowie pracują ramię w ramię, aby upewnić się, że wszyscy się do niej zgodzą – czy im się to podoba, czy nie.

https://christiansfortruth.com/rothschild-investment-group-partners-with-the-vatican-to-rebrand-communism-as-inclusive-capitalism/

Poniżej wystąpienie Lynn Rothschild z 2013 roku w Londyńskim Ratuszu gdzie odbyła się pierwsza konferencja Kapitalizmu Włączającego, wśród zaproszonych gości prezesi największych koncernów światowych oraz prezesi banków centralnych.

Film z napisami PL

Więcej informacji na temat Kapitalizmu Włączającego w artykule:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/lynn-rothschild-ujawnila-plan-wdrozenia-nowego-globalnego-kapitalizmu-wideo-2018-02

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.