Strona główna > NWO > Apokalipsa > Rothschild i pachołki Antychrysta gotują światu krwawą łaźnię

Rothschild i pachołki Antychrysta gotują światu krwawą łaźnię

Lord Jacob Rothschild ostrzega inwestorów przed „najniebezpieczniejszą sytuacją geopolityczną od czasów II Wojny Światowej”.

a44

UWAGA!  Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

78 – letni przewodniczący „RIT Capital Partners” wezwał inwestorów aby skupili się na ochronie kapitału akcjonariuszy a nie na krótkoterminowej korzyści.

Rothschild powiedział, że „bieżąca sytuacja geopolityczna jest najniebezpieczniejsza od czasów II Wojny Światowej” i że ona wytworzy „skomplikowaną sytuację gospodarczą” w której inwestorzy powinni być ostrożni.

Rothschild mówił o takich zagrożeniach jak „chaos i ekstremizm na Bliskim Wschodzie, agresja i ekspansja Rosji, a także to, że osłabionej Europie zagraża przerażające bezrobocie”.

„RIT Capital Partners” jest popularna wśród prywatnych inwestorów dzięki swojej reputacji i konserwatywnemu podejściu do ochrony kapitału, zauważa Richard Dyson z „The Telegraph”. Rothschild i jego córka Hannah wspólnie posiadają akcje tej firmy na kwotę około 160 milionów funtów sterlingów.

Ekonomista Robert Johnson odkrył niedawno fakty o tym, że menedżerowie funduszy hedgingowych w całym świecie skupują teraz lądowiska, lotniska i farmy w takich miejscach jak choćby Nowa Zelandia dlatego, że sądzą, że prawdopodobnie wkrótce będą musieli uciekać ażeby uniknąć wybuchów społecznch i zamieszek.

a55

Za: http://3rm.info/main/57814-slugi-antihrista-gotovyat-miru-krovavuyu-banyu-video.html

Data publikacji: 6.07.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *