Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Rothschild będzie pomagał w sprzedaży polskiego przewoźnika

Rothschild będzie pomagał w sprzedaży polskiego przewoźnika

Za: http://narodowcy.net/rothschild-bedzie-pomagal/2013/05/27/

Jak informuje “Puls Biznesu” narodowy przewoźnik PLL LOT zmienia doradcę przy procesie prywatyzacji. Nie będzie to już Morgan Stanley a Rothschild.

W związku ze zmianą ustawy o LOT, dzięki której skarb państwa nie musi już mieć większości udziałów, po raz pierwszy zaistniały realne warunki dla skutecznej prywatyzacji tej firmy – podaje gazeta.

Izraelski doradca wspierający aktywnie syjonizm, znany jest rzekomo z tego, że przeprowadza transakcje na pierwszy rzut oka niemożliwe do zrealizowania ale,  jak podają media, inwestora w LOT nawet mimo to szybko nie będzie.

Najpierw potencjalny nabywca musi wiedzieć, czy pomoc dla LOT została na pewno zatwierdzona i na jakich warunkach. „Nie spodziewam się negocjacji wcześniej niż za 6-9 miesięcy” – powiedział gazecie jeden z członków rady nadzorczej LOT.

Póki co rozpoczęła się wyprzedaż majątku LOTu – przewoźnik ogłosił właśnie przetarg w sprawie sprzedaży dziewięciu samolotów – sześciu Embraerów 170 i trzech Embraerów 145.

KB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.