Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Rotary Club finansuje szczepienia polskich dzieci

Rotary Club finansuje szczepienia polskich dzieci

Rotary Club Zamość podjął inicjatywę  zaszczepienia przeciw HPV populacji dziewcząt w wieku 10-11 lat, szczepionkę otrzymało 300 dziewczynek z gmin: Zamość, Sitno, Józefów i Krynice.

11780617_1474188392907863_1921921894_n

Rotary Club Szczecin

Od ponad 15 lat Szczecińskie Rotary Club szczepi dzieci z domów dziecka i ośrodków opieki społecznej, poniżej artykuł z roku 2004, Gazeta.pl:

Rotarianie zaszczepili dzieci w miniony weekend. Pojechali z darowizną do domów dziecka i ośrodków szkolno-wychowawczych w okolicach Szczecina…
– Zaczęliśmy cztery lata temu i akcja chwyciła. Teraz przed sezonem domy dziecka same do nas dzwonią z zamówieniem, a my staramy się każdego roku oferować więcej szczepionek – mówi Roman Gawrych, wiceprezydent szczecińskiego Rotary Club.

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,2333226.html#ixzz3kq4tyclo

Rotary Club Zamość – Szczepionka  przeciw HPV

Najnowszy artykuł z oficjalnej strony Rotary Club:

Wyizolowanie wirusa brodawczaka ludzkiego HPV (nagroda Nobla w 2008) pozwoliło na wyprodukowanie szczepionki pozwalajacej w niemal 100% zapobiegać powstawaniu raka szyjki macicy. Ta choroba nowotworowa nadal zbiera w Polsce bogate żniwo. Statystycznie połowa z około 3,5 tys. zachorowań kończy się tragicznie. Zarówno pod względem zachorowań jak i zgonów Polska jest w europejskiej czołówce.

Fakty te wyzwoliły wśród zamojskich Rotarian inicjatywę podjęcia szczepień populacji dziewcząt w wieku 10-11 lat. Znaleźliśmy partnerów w samorządach gminnych, partycypujących w kosztach i zabezpieczających logistyczną stronę przedsięwzięcia. Korzystamy też ze środków Fundacji Rotary dzięki finansowemu udziałowi Rotarian Finlandii. W przeciwieństwie do innych programów o wiele łatwiej pozyskiwaliśmy przychylnych sponsorów, co każdy klub może sprawdzić.

Istotą przedsięwzięcia jest zachowanie ciągłości szczepień raz zaczętych. Mamy nadzieję, że NFZ uzmysłowi sobie koniecznośc profilaktyki pierwotnej raka szyjki macicy jaką daje szczepionka i wprowadzi ją do kalendarza obowiązkowych szczepień. Nie wydaje się jednak by było to szybko, pozostaniemy więc długo smutną, szarą plamą na tle sąsiednich krajów.

Zachęcamy wszystkie kluby Dystryktu 2230 do podjęcia takich szczepień. Wzorem Rotary International walczącym skutecznie z chorobą polio na Świecie wspólnie jesteśmy w stanie wnieść poważny wkład w ratowanie ludzkiego życia !

http://rotary.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=376

Informacja na temat finansowania przez Rotarian szczepień HPV pojawiła się również w lokalnej prasie:

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/57770/szczepionki-od-rotary.html

Szczepionka  przeciw HPV

„Zaszczepione Dziewczęta”  – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały mniej lub bardziej poważnie w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV). Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych – 283.

maxresdefault

Obejrzyj wstrząsający film dokumentalny opisujący tragedię dziewczyn szczepionych HPV: Film

Rotary Club International – Przedsionek Masonerii

Dictionaire universel de la franc-maconnerie (wyd. Prisme, 1974) zaznacza dokładnie, że Rotary zostało założone w r. 1905 przez amerykańskiego masona, Paula Harrisa, i że założyciel Lion’s Club, Jones Melvin, był członkiem „Gar­den City Lodge nr 141” w Chicago.

W pięć lat po utworzeniu organizacji liczyła 1800 członków, aby dziś osiągnąć liczbę ponad 1 miliona członków, w samej Polsce Rotary liczy 1.937 członków (dane z 1 marca 2005). Członkowie noszą odznaki przedstawiające koło zębate z 24 ząbkami. Symbol Rotatry oznacza przekazywanie energii oraz cykliczną rotację na wszystkich stanowiskach, widnieje na nim napis Rotary International.

 „Mówi się niekiedy, że Rotary i Lion’s są anglosaską emanacją masonerii. Większość francuskich Rotarian i Lwów szczerze takiemu twierdzeniu zaprzecza. Oni nie są masonami, mówią, i to jest prawda. Niektórzy z nich są nawet przekonanymi antymasonami, a to dzięki sekciarskim rysom nadanym masonerii przez Wielki Wschód. Są oni jednak przekaźnikiem masońskich ideałów braterstwa, solidarności, uniwersalizmu. Wielu spośród ich działaczy i kierowników jest masonami”. – Przegląd naukowy Historia  (nr 30) „Wolnomularze”

 więcej na temat masonerii w artykule: 30 pytań. Wszystko co powinieneś wiedzieć na temat masonerii

Fundacja Rotary – Bill Gates

Fundacja charytatywna Rotary dysponuje ponad miliardem dolarów budżetu, a za swój główny cel stawia propagowanie szczepień. Rotary współpracuje jako partner przy  projektach WHO I UINICEF oraz wspiera finansowo fundacje Bill and Melinda Gates Foundation. Na fundacje miliardera Billa Getesa i jego żony Rotary zebrało łącznie 355 milonów dolarów.

https://en.wikipedia.org/wiki/Rotary_Foundation

Bill Gates – Depopulacja

Podczas konferencji TED, miliarder Bill Gates, który przekazał setki milionów dolarów na nowe szczepionki, mówił o kwestii emisji CO2 i jego wpływie na zmiany klimatu. Miliarder przedstwaił formułę emisji CO2, następująco: CO2 = P x S x E x C

P = Ludzie

S = Usługi na osobę

E = energia na usługi

C = CO2 na jednostkę energii

Następnie dodał, że w celu uzyskania niskiego CO2:

„prawdopodobnie jeden z tych czynników będzie musiał być bardzo bliski zera.”

Następnie  Bill Gates zaczął opisywać jak pierwszy czynnik – P (dla ludzi) – jak może być zmniejszony:

„Świat ma dziś 6,8 mld ludzi …, zmierza do około 9 miliardów. Teraz, jeśli wykonamy naprawdę dobrą pracę nad nowymi szczepionkami, opieką zdrowotną, usługami zdrowia reprodukcyjnego, możemy zmniejszyć tę liczbę o 10 do 15 procent.” – Bill Gates

Kolejny interesujący cytat: czas 2:12

Więcej na temat planów Billa Gates w artykule: Kabalistyczna elita narzuca rządom plan depopulacji

Zobacz także nagranie z wypowiedzią sekretarza ONZ na temat wyludnienia ziemi:

Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie

11780617_1474188392907863_1921921894_n

11992295_1474189112907791_1376190189_n

11992195_1474187632907939_1779091923_n

Zdjęcia ze strony Rotary Club Polska:  http://rotary.org.pl

Opracował:

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *