Strona główna > Rosja > Rosyjskiemu wojownikowi (reedycja)

Rosyjskiemu wojownikowi (reedycja)

Wy – wojownicy Rosji! Wy – obrońcy Rosji! Rosja to Boża Cerkiew. Wy jesteście obrońcami Bożej Cerkwi. Bóg nie potrzebuje Waszej pomocy. Bóg sam w zupełności mocen jest obronić swoją Cerkiew. Ale Bóg obdarzył Was zaszczytem obrony swojej Cerkwi przed jej wrogami. Wróg Rosji to wróg Cerkwi i wróg Boga. Wojownik Rosji jest wojownikiem Cerkwi, jest wojownikiem Boga.

a55

Rosyjski wojownik, oficer lub żołnierz, nie są tym samym co żołnierze innych krajów, którzy bronią interesów jakichś tam ludzi i jest im wszystko jedno jaki rozkaz będą musieli wypełnić, najważniejsze, że za wypełnienie zadania będą mieli zapłacone. A śmierć dla tych żołnierzy oznacza utratę wszystkiego i koniec. Rosyjski wojownik wypełnia rozkazy Rosji, broni interesów Cerkwi Bożej, posłuszny jest tylko woli Boga. Rosyjski wojownik broni sprawiedliwości, broni prawdy i nigdy ulegle i niewolniczo nie zegnie karku by wypełniać rozkazy wiarołomne, nie odpowiadające sprawiedliwości, przeciwne prawdzie i jego honorowi, honorowi rosyjskiego wojownika. Ponieważ wojownik, czy to generał, oficer czy żołnierz, to nie raby czyjeś, ale dzieci Rosji, dzieci Cerkwi, dzieci Boga.

Jeśli rosyjski wojownik podejrzewa, że rozkaz zwierzchnictwa szkodzi Rosji, to nie będzie go wykonywał, nawet jeśli będą grozili mu śmiercią. Rosyjski wojownik nigdy nie będzie strzelał do bezbronnego i nie będzie prześladował patriotów, ponieważ to psia sprawa brać udział w nagonce nakazanej przez psiarczyków. Ale żeby być wojownikiem rosyjskim, nieodzowna jest świadomość kto jest wrogiem Rosji, kto nienawidzi Cerkwi Bożej, kto zwalcza Boga i kto i jak szkodzi narodowi rosyjskiemu. Zewnętrzni wrogowie przygotowują agresję, przygotowują zniszczenie narodu. Wrogowie wewnętrzni przeprowadzają to zniszczenie. To jest przyczyna demoralizowania i deprawacji dzieci, agresji przeciwko młodzieży, okaleczania zdrowia dziecięcego specjalnie dla tego celu opracowanymi programami szkolnymi, niszczenia gospodarki, duchowego zabijania Cerkwi (odstępowanie od dogmatów, ekumenizm, itd.), rozkładu armii, itd. Rosyjski wojownik nie obawia się śmierci ponieważ jest chrześcijaninem. On wie, że jest wojownikiem i gotów jest swoje życie ziemskie, przemijające, poświęcić za swój naród i Ojczyznę, ponieważ rosyjski wojownik to chrześcijanin dla którego „życie to Chrystus a śmierć to zwycięstwo”.

Rosyjski wojownik oszczędza swoje życie, bowiem wie, że on jest sercem Rosji a za nim jest bezbronny naród, który pokłada w nim nadzieję i modli się za niego…jest nadzieją dzieci, dziewcząt i rodziców. I dlatego rosyjski wojownik wszędzie gdzie może w obronie nadstawi swoją głowę i piersią swą bronić będzie. Ponieważ zaciągnął dług wobec swego narodu. I jeśli nie walczy za swój naród, to kto za niego jego dług spłaci? Kto za niego obroni jego naród? Rosyjski wojownik oszczędza swoje życie dla swojego narodu i nie rozporządza nim według własnych zachcianek. Rosyjski wojownik zawsze pozostaje wojownikiem, a jeśli zabraknie mu możliwości prowadzenia walki z zewnętrznym wrogiem narodu, to będzie walczył z wrogiem wewnętrznym, ze zboczeńcami, dewiantami, z deprawatorami dzieci, z zabójcami, z grabieżcami i łupieżcami, z przestępcami,z porywaczami dzieci. Rosyjski wojownik dopóki stoi na nogach, będzie walczył i nigdy się nie sprzeda, nie przejdzie w stan spoczynku, nie strzeli sobie w głowę… On jest wojownikiem i powinien walczyć i zginąć w boju za naród, za Cerkiew, za Bożą chwałę. Rosyjski wojownik i na narach, i w więzieniu, jest wojownikiem i będzie walczył duchowo modlitwą za naród, tak jak Ilja Muromiec, który póki mógł to dzierżył miecz w ręku a później zamknął się w monasterze i walczył duchowo.

Pamiętaj wojowniku Rosji kim jesteś! Doskonal się w sztuce wojennej jak tylko możesz i na ile jesteś zdolny. Niechaj twa ręka będzie mocna, oko bystre a umysł jasny, oświecony Bożą prawdą. Nie niszcz siebie paleniem tytoniu, alkoholem, narkotykami, rozpustą. Nie masz prawa! Jesteś rosyjskim wojownikiem! Doskonal się także duchowo, albowiem jesteś Rosjaninem, bądź z tego dumny, że jesteś rosyjskim wojownikiem! Jesteś współbratem Wojska Anielskiego, jesteś pomocnikiem Chrystusa! Jesteś Rosjaninem! Wszyscy Rosjanie to wojownicy. Jeśli będziesz prowadzić się po chrześcijańsku sumiennie, czysto, przed oczami Boga, jeśli twoja mowa z bratem będzie przyjacielska, życzliwa, pełna powagi, wolna od obłudy, arogancji, od kłamstwa, od sprośności, od rozdrażnienia, od despotyzmu, od tchórzostwa i innego plugastwa, jeśli będzie szczera, prosta, rosyjska, to Bóg będzie cię wspierał.

Ileż to było działaczy i ruchów, stawiających sobie za cel obronę Rosji, ale zachowujących się „nie po rosyjsku”, o sprośnej mowie, przeklinających, nadużywających alkoholu, cudzołożących nierzadko, prowadzących się nieskromnie, nie po chrześcijańsku, niewielu z nich przestrzegających dziesięciu przykazań. Ci natomiast, którzy je przestrzegali to albo ginęli zwyczajnie nierozsądnie z powodu omyłki, albo zamartwiali się tym, że ich zmaganie już w tych czasach nie ma żadnej wartości dla Rosji. Oto co przydarza się i czeka tych, którzy nie w pełni są Rosjanami. Wojowniku Rosji! Bądź chrześcijaninem! Tak staniesz się Rosjaninem. Rosyjski wojownik jest niezwyciężony i jest znakomity. Chrześcijanin to nie ten, który tylko żegna się, tak i wojownik to nie ten, który nosi tylko mundur. Chrześcijanin to ten kto żyje po chrześcijańsku. Rosjanin to ten kto jest chrześcijaninem. Rosyjski wojownik to ten, który żyje po rosyjsku, po chrześcijańsku. Wojowniku! Jeśli pragniesz być niezwyciężonym i znakomitym i zawsze spełniać zlecone zadania, bądź Rosjaninem! Rosyjski wojowniku, oficerowie i żołnierze! Wróg samo serce Rosji zagrabił… Wilki, drapieżcy, grasują w Cerkwi… Gdzie Wy jesteście?

Czy dzieci, starcy i kobiety mają wychodzić na bój?!

To Wy jesteście nadzieją Rosji!

ROSJA ŚWIĘTY JERZY PRZECIW CHAZARII

Kapłan A.

Źródło: www.3rm.info/11239-russkomu-voinu.html

Z języka rosyjskiego tłumaczył R.X

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *