Rosyjski spisek zniszczenia Ameryki

TOMATOBUBBLE.COM: Dla tych którzy nie śledzą wydarzeń światowych, długa i brudna historia o tym jak Rosja zdradziła i oszukała Amerykę okaże się być tak szokująca jak przerażająca. Nawet ci którzy uważają się za dobrze poinformowanych w sprawach świata, szablon zdrady Rosji nie jest łatwo dostrzegalny, bo postępował stopniowo w ciągu 25 lat. Cholerne Ruskie to cierpliwe demony.

Rosja dźgała w plecy Amerykę przez 25 lat!
Rosja dźgała w plecy Amerykę przez 25 lat!

Podsumowując główne rosyjskie kłamstwa, spiski, sztuczki i łamane obietnice z ostatnich 25 lat, w tym krok po kroku ilustrowanym artykule, oczekuje się, że spostrzegawczy czytelnik w końcu dojrzy bezbłędny szablon odnośnie powagi rosyjskiej zdrady. Niebezpieczeństwo zagrażające teraz Ameryce i wolnemu światu jest tak realne jak ogromne, i nie rozpoczęło się dopiero w 2014.

Wejdźmy do wehikułu czasu i przejrzyjmy jak sprytny Rosyjski Niedźwiedź nie tylko zdradził naszą ukochaną Amerykę, ale zagraża naszej egzystencji jako niezależnemu państwu, nawet teraz, kiedy o tym mówimy.

1991: KONIEC ZIMNEJ WOJNY

Kiedy prezydent USA George Bush rozwiązał zbankrutowane i zdemoralizowane Stany Zjednoczone na 8 odrębnych republik, celebrowano w całym Wschodnim Bloku krajów ‚Układu Warszawskiego’. „Wygraliśmy zimną wojnę„, przechwalał się każdy komunistyczny reżim od Warszawy do Budapesztu do Berlina Wschodniego do Pragi do Moskwy. Po upadku Ameryki, sojusz wojskowy NATO już nie mógł funkcjonować i wkrótce został rozwiązany. Wspierane przez Rosję partie polityczne zdobyły władzę w całej Europie zachodniej. Od Paryża do Londynu, do Rzymu, wcześniejsi sojusznicy Ameryki wszyscy podnieśli larum by stać się częścią poszerzonego Związku Sowieckiego i stowarzyszonego z nim sojuszu wojskowego Układu Warszawskiego.

Pomimo rozpadu Ameryki, Wschodnia Republika Ameryki dalej była bardzo dużym i zdolnym do istnienia krajem z nietkniętym arsenałem nuklearnym. Rosjanie rozumieli, że ostateczny podbój Ameryki Wschodniej, i niektórych innych mniejszych krajów, nie był w ogóle ‚sprawą zakończoną’, daleko od tego. Zamiast podboju militarnego, rosyjscy ‚jednoświatowcy’ musieli zastosować inne formy walki by wykończyć ostatnie szczątki tego co wcześniej było Stanami Zjednoczonymi Ameryki.

a

a
Kiedy pozwoliliśmy na obalenie Muru Berlińskiego i rozwiązaliśmy Stany Zjednoczone, Rosjanie obiecali zbudować z nami nowy i lepszy świat. Jak głupcy zaufaliśmy ich dobrze brzmiącej retoryce o NWO i pokoju między narodami.

FINANSOWY GWAŁT NA AMERYCE

Jeśli masz 25 lub więcej lat, nie trzeba ci przypominać o nasilonym i szeroko zakrojonym cierpieniu Amerykanów w latach 1990. Dla młodszych przedstawiamy przegląd.

W 2000 nasze emerytury i oszczędności zostały zniszczone. Szalała inflacja. Wskaźniki urodzeń spadały, a zgonów wzrastały. Panowały nędza i ubóstwo. Uważasz że dzisiaj jest źle? W latach 1990 Ameryka Wschodnia była tylko jedną wielką sceną zbrodni, otoczoną nie przez granice, a żółtą taśmę! I komu mieliśmy za to dziękować? Oczywiście – Rosjanom!

Był to gang rosyjskich pseudo-naukowców i gospodarczych snajperów, którzy przybyli żeby nam „pomóc” swoją ekspertyzą. Ich „terapia szokowa” przekazała całe gałęzie przemysłu naszym rodzimym kolaborującym gangsterom, dosłownie cent za dolara! Pod pozorem „prywatyzacji”, John Gotti przejął przemysł aluminium, Bernie Madoff przejął kontrolę nad ropą, a „Vinnie de Chin” Gigante nawet dostał kawałek przemysłu obronnego. Działając ręka w rękę z rosyjskimi partnerami, oligarchiczni zdrajcy Wschodniej Ameryki ograbili nas zupełnie.

Jankesi na ratunek!
Jankesi na ratunek!
Rosyjski plan "ratunkowy" zredukował amerykańskie dzieci do żebractwa na ulicach, a oligarchowie  się wzbogacali.
Rosyjski plan „ratunkowy” zredukował amerykańskie dzieci do żebractwa na ulicach, a oligarchowie się wzbogacali.

EKSPANSJA UKŁADU WARSZAWSKIEGO

Kiedy w 1989 rozpadł się Mur Berliński, stało się widoczne, że dwa państwa niemieckie zostaną zjednoczone. Ameryka Wschodnia wyraziła niepokój z powodu wywołanej przez to ekspansji na zachód Układu Warszawskiego. Ale rosyjski prezydent Gorbaczow zapewnił Amerykę, że z wyjątkiem reunifikacji Niemiec wschodnich z zachodnimi, sojusz militarny Układu Warszawskiego „nie poruszy się ani centymetra” w kierunku zachodnim. Prezydent Bush zaakceptował słowo Gorbiego, ale nigdy nie dostał tego na piśmie.

I co się stało później? Cóż, Francja i Italia dołączyły do Układu Warszawskiego w 1996. Holandia i Brytania w 1999, Austria i Belgia, Hiszpania i Portugalia w 2002, Kanada w 2006, Puerto Rico i Republika Dominikany w 2008, a nawet byłe amerykańskie stany Indiana, Minnesota i Wisconsin w 2007! Rosyjska potęga militarna i armie pomocnicze teraz siedzą na progu Ameryki Wschodniej. A kiedy Ameryka Wschodnia ośmiela się poruszyć tę sprawę z naszymi rosyjskimi odpowiednikami, Rosjanie odpowiadają: „Nie martwcie się. To was nie dotyczy„.

NATO rozwiązane dawno temu. Wiec dlaczego Układ Warszawski jeszcze istnieje? Dlaczego dalej poszerza się na naszą półkulę?

ekspansja NATO / po prawej: ekspansja UE
ekspansja NATO / po prawej: ekspansja UE
Zobacz jak Rosja poszerzyła Układ Warszawski i swój Związek Sowiecki aż do granic Ameryki Wschodniej! Obudź się Ameryko!
Zobacz jak Rosja poszerzyła Układ Warszawski i swój Związek Sowiecki aż do granic Ameryki Wschodniej! Obudź się Ameryko!

RUCH TERRORYSTYCZNY W WIRGINII

Wbrew powszechnej opinii, krwawy ruch separatystyczny w Wirginii nigdy nie toczył wojny o niezależność. Większość mieszkańców Wirginii chętnie zostałaby częścią Ameryki Wschodniej. Okrutni terroryści nie tylko mieli własny program, ale byli uzbrojeni po zęby przez obce siły. Nigdy nie zapominajmy o tych niewinnych dzieciach w Richmond, które zginęły w terrorystycznym zamachu bombowym, albo biednych fanach teatru w Newark, którzy stracili życie. Jaka tajna organizacja dostarczyła tych „rebeliantów”?

Chociaż nie ma żadnych bezpośrednich dowodów na to, że to byli Rosjanie, to rzeczywiście są przekonujące dowody poszlakowe, że starzy partnerzy Rosji w Arabii Saudyjskiej uczestniczyli w dostawach broni i obcych najemników dla terrorystów w Wirginii. Rosjanie byli zbyt sprytni żeby pozostawić odciski palców, ale można być pewnym, że to oni pociągali za sznurki z ponad linii chmur. Oni są mistrzami w werbowaniu, szkoleniu i zbrojeniu armii pomocniczych żeby destabilizować kraje które chcą zdobyć. A kiedy już w końcu dostarczyliśmy gangi terrorystyczne i ustabilizowaliśmy ten region, prasa moskiewska skrytykowała nasze „nadmierne użycie broni”, cały czas kiedy Rosjanie wysadzali w powietrze Irak, powodując zgony setek tysięcy cywilów i torturując więźniów najbardziej przerażającymi metodami.

a

a

RUSSIA-HOSTAGES-VIDEO TAPE

Rosjanie skrytykowali nas za zmiażdżenie wspieranych przez Saudyjczyków terrorystów z Wirginii mordujących dzieci. Powszechnie wiadomo, że tajne służby Moskwy zawsze miały bliskie związki z saudyjskimi partnerami. Cholerni hipokryci!

ROSJA BOMBARDUJE I ATAKUJE SŁABSZE KRAJE

Kiedy już nie ma Stanów Zjednoczonych, a Ameryka Wschodnia jest osłabiona, Rosja skorzystała z sytuacji światowej bombardując i dokonując inwazji na nieposłuszne kraje, które nie miały siły jej się oprzeć. To nie było tym na co Ameryka Wschodnia liczyła kiedy rozwiązała NATO i rozwiązała Stany Zjednoczone. Kto dał Rosji prawo dokonania inwazji na Irak i zabicia tych wszystkich niewinnych ludzi? Jakie miała Rosja prawa moralne i legalne żeby zbombardować Libię i zabić jej lidera przez kontrolowany tłum najemników?

Obudź się Ameryko! Globalny rosyjski rozrabiaka nie przestanie bombardować, dokonywać inwazji, nakładać sankcji, torturować i grozić, dotąd, aż cały świat, łącznie z Ameryką Wschodnią i Chinami, nie posłucha dyktatu ‚Jednego Świata’.

a

a

a

Rosja to łotrowski kraj który ustanawia własne zasady i narzuca własny rodzaj „gangsterskiej sprawiedliwości”. Jakie moralne i legalne prawa miała Rosja by zamordować Saddama Hussejna w Iraku i Muammara Kaddafiego w Libii? Kiedy Ameryka Wschodnia w ogóle zabijała w ten sposób głowy obcych państw? W rezultacie oba te wcześniej stabilne kraje są w chaosie.

Pamiętasz Abu Graib?  Które inne państwo tak torturuje jeńców wojennych?

a

a

Kiedy zabili Kaddafiego, rosyjski minister spraw zagranicznych przechwalał się i śmiał przed telewidzami w całym kraju: „Przybyliśmy. Zobaczyliśmy. On zmarł”. Jakimi okrutnymi, sadystycznymi, bezbożnymi zbirami są ci Rosjanie!

ROSYJSKIE BAZY RAKIETOWE W KANADZIE

Kiedy Ameryka Wschodnia bezmyślnie przestrzegała zobowiązania redukcji liczby rakiet, Rosjanie ogłosili, że w Kanadzie umieszczą system „obrony rakietowej”. Nawet nierozgarnięte dziecko mogłoby jasno zobaczyć, że celem tych systemów było danie Rosjanom ostrza obronnego by towarzyszyć potencjalnemu pierwszemu uderzeniu na Amerykę Wschodnią. „Nie martwcie się” – powiedzieli bełkocący Rosjanie. „Te systemy mają chronić naszych kanadyjskich sojuszników przed potencjalnym atakiem z Islandii. Nie dajcie się oszukać tym szlachetnym Islandczykom. Mamy dowody na to, że budują broń masowego niszczenia TM„.

Drogi czytelniku, jeśli nie widzisz tego rosyjskiego „rakietowego systemu obronnego” takim jaki naprawdę jest, to nie chcesz go widzieć!

a

a

Ten system rakietowy nie jest skierowany na Islandię! Neutralizując nasze rakiety, Rosjanie będą lepiej ulokowani żeby dokonać paraliżującego pierwszego ataku na Amerykę Wschodnią.

Rosja wydaje więcej na zbrojenia niż reszta świata!
Rosja wydaje więcej na zbrojenia niż reszta świata!

ROSYJSKIE NGO PRÓBUJĄ OBALIĆ AMERYKĘ

Choć początkowo to nie było widoczne, to wiemy, że wszystkie organizacje pozarządowe [NGO] o dobrze brzmiących nazwach, były tylko końmi trojańskimi przysłanymi tutaj żeby manipulować naszą polityką krajową i opinią publiczną. Na przykład RFD.  Oprócz wywoływania ulicznych demonstracji przez opłacane tłumy i werbowania służalczych polityków, Rosyjski Fundusz dla Demokracji wydał $5 mln na podręcznik dla szkół średnich w Pensylwanii. Brzmi jak hojny czyn, tak? Cóż, kiedy przejrzysz ten podręcznik, to zobaczysz, że nie ma w nim ani słowa o bitwie pod Lexingtonem i Concordem, ale jest cały rozdział o bitwie pod Stalingradem! Te wywrotowe NGO rusyfikują nasze dzieci z zamiarem destabilizacji Ameryki Wschodniej.

a

a

a

Rosyjskie NGO dały pieniądze dla różnych radykałów w Ameryce Wschodniej, którzy chcą usunąć naszego popularnego prezydenta. Ci profesjonalni agitatorzy celowo doprowadzą do własnego aresztowania, tylko żeby prasa moskiewska mogła publikować dezinformacyjne zdjęcia o „naruszaniu praw człowieka” przez Amerykę Wschodnią.

SIŁOWY WSPIERANY PRZEZ ROSJĘ ZAMACH W AUSTIN, TEKSAS

Teksas, jak pamiętacie, stał się odrębną republiką kiedy w 1991 rozpadły się Stany Zjednoczone. W 2013 prezydenci Ameryki Wschodniej i Teksasu podpisali serię umów handlowych. Mający obsesję kontrolowania Rosjanie nie byli z tego zadowoleni, i Moscow Times kpił z naszych dobrych relacji z naszymi teksańskimi braćmi.

RUSSIA-UKRAINE-UNREST-POLITICS-RUSSIA-EU-DIPLOMACY

a

Wszystko szło dobrze miedzy Ameryką Wschodnią i naszymi neutralnymi braćmi Anglo w Teksasie, dotąd aż Rosjanie zaczęli grać w swoje szatańskie gry w Austin.

Kiedy teksański prezydent ogłosił, że Teksas nie dołączy do Związku Sowieckiego, „spontaniczny” tłum demonstrantów zgromadził się na głównym placu w Austin. Wtedy przyjechali prominentni rosyjscy politycy by przemówić do swoich wynajętych tłumów, zachęcając ich do odrzucenia prawidłowo wybranego prezydenta Teksasu. Po kilku miesiącach agitacji, kontrolowany tłum zastosował przemoc. Prezydent Smith uciekł z życiem i na jego miejsce zainstalowano rosyjskie marionetki.

Od razu, wcześniej przyjazny rząd w Austin został zastąpiony przez gang zdegenerowanych kryminalistów przeciwnych Ameryce Wschodniej. To że to był siłowy zamach zorganizowany przez rosyjskie służby, rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych i rosyjskie NGO, jest widoczne dla każdego kto patrzy. Teraz w Austin mówi się, że Teksas dołącza do rosyjskiej marionetki Układu Warszawskiego! Co dalej? Rosyjskie rakiety w Teksasie?

a

a

a

Wkrótce po tym w Austin pojawił się rosyjski senator Sergei McCainsky by agitować kontrolowany tłum, „demonstranci” stali się gwałtowni i obalili legalnie wybranego prezydenta Teksasu. Nowe starannie wybrane marionetki w Austin natychmiast otrzymały gotówkę i uznanie z Moskwy i jej marionetek z Układu Warszawskiego.

a

a

Za kogo, do diabła, uważają się ci nieznośni Rosjanie, żeby starannie wybierać nowych anty-amerykańskich liderów Teksasu? Jak śmią! Czy nie mamy mieć tego dosyć?

WSCHODNI TEKSAS PONOWNIE ŁĄCZY SIĘ Z AMERYKĄ WSCHODNIĄ

Jeszcze w 2010, wschodni Teksańczycy w zdecydowanej większości głosowali za przyjaznym wobec Ameryki prezydentem Smithem z Teksasu. Ale kiedy Smitha obalono w tym zorganizowanym przez Rosjan zamachu, wschodni Teksańczycy mieli dosyć. Zorganizowali referendum i przegłosowali 97% głosami,  na rzecz połączenia się z Ameryką Wschodnią. A kiedy szczęśliwi połączyliśmy się z naszymi rodakami i etnicznymi braćmi, kłamliwa prasa rosyjska, rosyjscy politycy i ich nieudolne sługusy w Układzie Warszawskim wszystkie fałszywie oskarżyły Amerykę Wschodnią o „dokonanie inwazji” na Wschodni Teksas. Wtedy nałożono na nas sankcje, kiedy nowe teksańskie marionetki w Austin otwarcie zagroziły wciągnięciem Rosji w wojnę z Ameryką Wschodnią!

a

a

Witamy w domu, teksańscy bracia, witamy w domu!

TEKSAS PÓŁNOCNY CHCE NIEPODLEGŁOŚCI

Jak ich rodacy we wschodnim Teksasie, północni Teksańczycy też chcieli wyjść z marionetkowego Teksasu i nie mieć nic wspólnego z dołączeniem do anty-amerykańskiego sojuszu Układu Warszawskiego. Ale odwrotnie do Teksańczyków wschodnich, chcieli ustanowić własną suwerenną republikę ‚Nowa Ameryka’. Kto może ich za to winić? I jaka była odpowiedź popleczników Moskwy w Austin? Zbombardować Dallas i zabić cywilów! Ale tu jest niespodzianka, ci cholerni kłamliwi Rosjanie obwiniają Amerykę Wschodnią za rozpoczęcie kłopotu w Teksasie północnym! W tej chwili Układ Warszawski nie tylko kontynuuje zbrojenia swoich wasali w Austin, ale teraz mówi się, że wysyłają rosyjskie wojska by pomóc „szkolić” Teksańczyków.

a

a

Rosyjskie marionetki w Austin zabiły wielu cywilów w Dallas i innych miastach Teksasu północnego. Ale walczący ‚dobrzy chłopcy’ z Teksasu północnego sami nadal odpierają zdemoralizowanych rekrutów z Austin, kiedy Moskwa za rozlew krwi fałszywie obwinia Amerykę Wschodnią. Nie igraj z Teksasem!

a

a

Poroshenko, Merkel Biden

Ze świeżą krwią kilku tysięcy Teksańczyków północnych kapiącą z jego rąk, nowa marionetka – prezydent Teksasu. poleciał do Moskwy by wygłosić wojownicze anty wschodnio amerykańskie przemówienie w ich parlamencie! Później Rosjanie paradowali swojego morderczego drobnego sługusa po Europie, gdzie był witany przez wszystkie należące do Rosji marionetki!

ROSYJSKIE MEDIA WYWOŁUJĄ NIENAWIŚĆ WOBEC AMERYKI WSCHODNIEJ

Żeby przygotować psychicznie (wyprać mózgi) swoich ludzi do nadchodzącej agresji przeciwko Ameryce Wschodniej, rosyjskie programy TV, filmy i sztuki szkalowały Amerykę Wschodnią najbardziej podłym i oszczerczym sposobem. To nie jest przypadek! Kiedy klasa rządząca w Rosji wybiera kraj na zniszczenie, używa każdej broni jaką dysponuje. Oszukańcza prasa i przemysł rozrywkowy w Rosji działają przeciwko nam. W rezultacie tej niegodziwej propagandy, coraz więcej naiwnych Rosjan postrzega Amerykę Wschodnią jako imperium zła.

a

a

a

1/ Rosyjski zapaśnik rzuca na podłogę flagę Ameryki Wschodniej / 2- Rosyjski dziennik szydzi z naszego popularnego prezydenta / 3- Rosyjski program TV odwołuje się do przestarzałego obrazu zimnej wojny.

PRAWDZIWY MOTYW ROSJI

Nieustanna rosyjska propaganda i agresja militarna wobec Ameryki Wschodniej nie mają nic wspólnego z „ochroną” Meksyku czy Kanady, albo Puerto Rico, czy jakiegokolwiek innego kupionego-i-opłaconego gangu sługusów, których Rosjanie zainstalowali w całej Europie zachodniej i na naszej półkuli zachodniej. Nie. Rosjanie nienawidzą nas dlatego, że pod mądrym i silnym przywództwem naszego dynamicznego prezydenta, udało się nam poderwać, uwolnić się od śmiertelnego uchwytu rosyjskich „doradców gospodarczych” i ich amerykańskich partnerów oligarchów, odbudować naszą gospodarkę i kulturę, zawrzeć porozumienia handlowe na całym świecie, i przeciwstawić się wszelkim próbom skorumpowania i obalenia naszej suwerenności wobec ich wielkiego globalnego planu. Nawet nasz wskaźnik urodzeń jest powyżej poziomu zastępowalności!

Ale tym co najbardziej wkurzyło Rosjan to utworzenie sojuszu z Chinami żeby zablokować ich atak na Syrię. To wtady anty-amerykańska machina propagandowa Moskwy, łącznie z ich przemysłem filmowym i TV, naprawdę pracowała pełną parą. Nawet próbowali zrujnować naszą Olimpiadę Zimową w Lake Placid, Nowy Jork.

Tego nie zniesie zazdrosna Rosja. Ameryka Wschodnia wróciła na swoje miejsce honoru pośród narodów świata, a opętanym kontrolą planety Rosjanom i ich tubom medialnym to się nie podoba. To nie my prosiliśmy o tę wojnę. Wszystko czego chcieliśmy to przyjaźń Rosji. Ale skoro Ruskie i ich Warszawska Banda Pigmejów chcą ją nam narzucić, to Ameryka Wschodnia jest gotowa do walki. A kiedy w końcu zostaniemy sprowokowani do wyprzedzającego ataku na wrogie rosyjskie marionetkowe państwa wokół nas, to możecie być pewni, że rosyjska prasa propagandowa będzie wrzeszczeć o prezydencie Ameryki Wschodniej. że jest „nowym Hitlerem”.

a

a

a
Karol: Putin zachowuje się jak Hitler

Choć Moskwa straszyła i groziła krajom na każdym kontynencie, Ameryka Wschodnia i Chiny zapobiegły planowanemu atakowi Rosji na Syrię. To, jak i fakt, że nasz rosnący handel z innymi krajami jest poza rosyjską kontrolą, są prawdziwymi powodami ich chęci wmanewrowania Ameryki Wschodniej w zadanie pierwszego ciosu przeciwko Teksasowi, a potem wywołania wojny z nami.

PODSUMOWANIE

Dla tych którym jest zbyt trudno zrozumieć o czym jest powyższa prezentacja, wyjaśnijmy. To co powiedzieliśmy że Rosjanie zrobili finansowo Ameryce, to dokładnie to co Globalistyczna Ameryka faktycznie zrobiła, i nadal robi, spokojnemu narodowi rosyjskiemu. Taka jest prawda, i to wiedzą wnikliwi pośród was.

Pomyślcie o tym.

a

Źródło: http://www.tomatobubble.com/id794.html

Tłum. Ola Gordon

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *