Strona główna > Rosja > Rosyjski manifest część IV aneks

Rosyjski manifest część IV aneks

Rosyjski manifest, część I

Rosyjski manifest, część II

Rosyjski manifest, część III

http://www.shturmnovosti.com/view.php?id=54831

Co zrobimy, jeśli w Rosji wybuchnie rewolucja?

 54741

przygotował: Pluszowy Miś

Mitingi i drużyny samoobrony i utrzymania porządku – jasna sprawa. Ale jeszcze lepiej, gdyby rewolucja odbyła się szybko jak błyskawica i była bezkrwawa. Jak to zrobić? Jak nie powtórzyć losu Syrii i wielomiesięcznych walk w bratobójczej wojnie? Przecież Rosji, podobnie jak Syrii, nikt z pomocą nie przyjdzie, a wręcz przeciwnie, gdzieś przemknęła informacja, że ​​NATO może interweniować, aby stłumić konflikt na terytorium Federacji Rosyjskiej. Mam nadzieję, że to tylko plotka, histeria, ale tej wersji wydarzeń nie można wykluczyć, dlatego trzeba ją uwzględnić.

Lenin miał plan: poczta, telegraf. Nam jednak ten plan nie pasuje. Może się mylę, ale tutaj jest moja wersja:

1 – Banki i ich centra przetwarzania, VTB, mennica, rezerwy złota. To ma swoje plusy i minusy.

Plusy:

1.1 Assad nadal się trzyma, bo PŁACI armii, KUPUJE broń za granicą, ma dostęp do finansowania i kontroluje finanse. Odcinasz faszystę od pieniędzy i staje się normalnym obywatelem, a wtedy dopiero zobaczymy, ilu wokół niego zostanie stronników. Putina sprzedadzą i zdradzą nawet Kozacy i Czeczeni – obecnie wierni stronnicy.

1.2 Oddzielnie kładę nacisk na VTB, bo gdzieś tam była informacja, że ​​ten bank przetrzymuje całą kasę z szarej strefy Kremla i wszystkie wspólne złodziejskie fundusze partii parlamentarnych.

1.3 W celu przeprowadzenia propagandy, zakupu leków, zakupu broni, benzyny, potrzeba pieniędzy, dużo pieniędzy, a gdzie je zdobyć, jeśli ludzie są biedni? Właśnie w bankach.

1.4 Nawet jeśli w bankach nie będzie wystarczających środków na to wszystko, to koniecznie trzeba sparaliżować centra przetwarzania danych w tych bankach, aby w tym przypadku pieniądze przestały krążyć po kraju, a nawet poza nim, czyli żeby Putin nie mógł korzystać z funduszy, nie będzie mógł używać swoich osobistych zagranicznych (off-shore) kont i doprowadzić armii do stanu gotowości bojowej przeciw narodowi. Z kraju po prostu przestaną wypływać kapitały i ich dopływ również ustanie. Każdy bank ma własne centrum przetwarzania danych, ale jest wspólny ośrodek przetwarzania dla wszystkich banków. Te centra wyglądają jak chłodzone pomieszczenia z całą masą serwerów, tj. urządzeń migających lampkami, i cały ten sprzęt wykonuje transakcje finansowe w kraju. Zwykle ono wielokrotnie się resetuje, tj. jeden serwer się wyłącza, a jego funkcje przejmuje inny serwer.

Wyłączony zostaje prąd – wtedy włącza się agregat prądotwórczy na diesla. Dlatego też główny ośrodek przetwarzania danych może mieć brata lub siostrę w innym mieście, a to wszystko to tajemnica bankowa …

1.5 Jak już powiedziano, wypływ kapitału z kraju zatrzyma się, co oznacza, że go nie ukradną. Tak więc złoto pozostanie w kraju, a następnie trafi do budowy fabryk i odbudowę.

Ważne: niszczyć te centra przetwarzania danych jest nie potrzebne, ponieważ zawierają pieniądze ludzi, narodu. A także są milczącymi świadkami przeciwko rządowi, tj. potem będą pomocne w celu przeprowadzenia śledztwa o danych finansowych, i na jakie rachunki władza wyprowadzała pieniądze. Myślę, że przy wsparciu nasłanych przez władzę do banków „kozaczków” uda się to wszystko odszyfrować. Dlatego władza zrobi sobie kryjówkę w niedostępnym dla ludzi miejscu.

Wady:

1.6 Niektórzy ludzie mogą postrzegać wyzwolicieli jako rabusiów i złodziei.

2 – Komunikacja, Radio, Ostankino.

2.1 dla koordynowania działań powstańców potrzebna będzie komunikacja, i jeśli się jej nie przechwyci, wtedy rząd ją odetnie, a bez organizacji podzielone i nie zorganizowane oddziały powstańców zostaną rozbite.

2.2 rząd należy pozbawić łączności, ażeby nie mógł zorganizować przeciwko narodowi wiernych sobie wojsk. Oczywiście to będzie trudne do wykonania, ponieważ oni mają swoje oddzielne łącza na specjalnych częstotliwościach oraz satelitarne. W związku pkt 3.

3 – Energia elektryczna. Wszystkie budynki rządowe należy pozbawić zasilania elektrycznego oraz wziąć w pierścień oblężenia. Mają dodatkowe generatory diesla, ale nie na długo im starczy, i nawet naładowanie komórki nie będzie możliwe, aby koordynować działania rządu. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że w starych budynkach linia komunikacji (telefon) jest zasilana osobno, więc musi zostać odłączone kremlowskie ATS (automatyczna stacja telefoniczna – przypis). Zostaną tylko telefony satelitarne, ale i one bez ładowania długo nie podziałają.

4 – Armia. Potrzebujesz ochrony. Potrzebujemy gwarancji, że oni nie będą strzelać do ludzi. Należy uzbroić cywilów. Wszystko to można znaleźć w magazynach armii.

5 – Lotniska. Nikt nie powinien opuścić kraju, bo wśród zwykłych obywateli może być kurier Putina z pełnomocnictwami zawiadywania środkami z rachunków zagranicznych, a tym samym mogą przysłać najemników do kraju. Albo ambasador Putina, który dogada się w sprawie wkroczenia wojsk NATO na terytorium Rosji.

6 – Rząd Tymczasowy. Należy rozdzielić jego funkcje na wewnętrzne i zewnętrzne. Musimy być gotowi i w kraju utrzymywać życie narodu i państwa oraz prowadzić negocjacje międzynarodowe. Rząd powinien być tymczasowy, aż do legalnych wyborów. Tymczasowy rząd może nie zostać uznany za granicą… Dlatego konieczne jest, aby szybko zorganizować wybory, ale od razu przewidzieć zapis  „przeciw wszystkim”, uwolnić i dać amnestię dla wszystkich więźniów politycznych i dać czas antenowy dla wszystkich kandydatów bez wyjątku, niech zwycięży najlepszy!

Władza potrafi tylko brać i dzielić. A o narodzie pamięta tylko wtedy, kiedy od ludzi czegoś  potrzebuje, nigdy zaś, gdy naród czegoś potrzebuje. Taka władza jest nikomu nie potrzebna.

Władza nie boi się złego, głodnego, biednego narodu – bądźcie źli ile chcecie, i tak będzie, jak zechce władza! Ale jeśli ludzie przestaną złościć się na siebie, a zaczyna myśleć, to wtedy władza zaczyna się bać takiego narodu. Myślący, analizujący wydarzenia naród, nie zaś taki, który nienawidzi kogoś tam za coś tam, to bardzo poważne zagrożenie dla podziałów świadomie robionych przez władze. Bo jeśli wystarczająco długo będzie myśleć, to w końcu się domyśli.

Do tego, co wyżej opisano potrzebni są ludzie świadomi, myślący i wykształceni: elektrycy, łącznościowcy, inżynierowie, programiści, tj. połowę spraw można zrobić przy pomocy inteligencji i okularników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.