Strona główna > Rosja > Rosyjski manifest, część III

Rosyjski manifest, część III

źródło: http://rusmanifest.blogspot.com/

 przygotował: Pluszowy Miś

* stacje radiolokacyjne kontroli ruchu lotniczego będą wyglądać mniej więcej tak:

 1

2

(wewnątrz czapy znajduje się antena)

12) konieczne jest niezwłoczne wysadzenie w powietrze telecentrum Ostankino. Szturmować centrum telewizyjnego (nawet tłumem!) – nie ma żadnego sensu, jako że będzie to na pewno  prawdziwy rejon umocniony. Nie wolno popełnić błędu z 1993 roku! Znacznie łatwiej będzie wyłączyć go z użytku: przerwać zasilanie anteny w pierwszej kolejności (maszt telewizyjny), zniszczenie linii energetycznych (np. rozbicie oporników lep – linie przesyłowe) albo uszkodzić antenę wieży tv. Należy prowadzić ostrzał wieży tv aż do chwili przerwania nadawania programów. Mając na uwadze dużą liczbę przewodów elektrycznych, tam trzeba skupić ogień, gdyż tam z pewnością wybuchnie pożar i doprowadzić do ponownego przywrócenia nadawania tv (propagandy Putina) nie będzie możliwe wcześniej niż po upływie 2 tygodni. Zdobywanie telecentrum nie ma sensu z jeszcze jednego powodu: w czasie ataku technicy telewizyjni pouciekają i pochowają się – a bez nich uruchamianie czegokolwiek jest mało prawdopodobne, ponadto, w przypadku udanego ataku na stację tv, jej obrońcy zdążą na 100 % poniszczyć najważniejsze urządzenia. Tego, kto w czasie konfliktu zbrojnego będzie was wzywać do „szturmu” tłumem telecentrum albo liczącą wiele osób demonstracją, należy uznać za prowokatora i zabić.

Jeśli na czas nie uda się uszkodzić lub zniszczyć telecentrum, wówczas syjoniści przy użyciu skorumpowanej telewizji natychmiast zaczną prowadzić intensywną propagandę: obrzucać błotem rosyjskie siły patriotyczne, na ekranie telewizora pojawią się natychmiast żydowskie mordy – znani, „popularni” artyści z kręgu żydów o rosyjskich nazwiskach, którzy będą wzywać do „pokazania stanowczości w zwalczaniu bezprawnego buntu”. W rzeczywistości, ich apele i działania będą prowadzić tylko do jednego celu: do ochrony żydowsko-oligarchicznej władzy i uratowania żydowskich przywilejów! Należy wiedzieć, że putinowsko-syjonistyczny gang dołoży wszelkich starań, aby odwrócić gniew narodowy od siebie: oni już teraz starają się odwrócić cele walki z siebie samych na zwalczanie imigrantów, Pussy-riot-owców, pedofilów, bezpańskich psów, itd.

13) W niektórych przypadkach ma sens natychmiastowa likwidacja funkcjonariuszy regionalnych wydziałów policji, Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych i Ministerstwa Obrony, szczególnie zaś gangu terrorystów z FSB. Konieczne jest także wyeliminowanie tych przywódców wspólnot etnicznych, którzy są w zmowie z anty-narodowym, syjonistycznym reżimem.

14) Wprowadź znaki identyfikacyjne, np. żółte opaski – żeby chociaż trochę można było  odróżnić powstańców od najemników Putina i jego pochlebców.

Z góry trzeba wypracować sposoby i metody wspólnego działania: znaki w oknach, itp., aby ułatwić znalezienie swoich; umówione okrzyki i gwizdy w celu zidentyfikowania faceta w tłumie; umowne znaki w przypadku spotkania w nocy, itd., itp. Nawet każda energiczna osoba z 2-3 przyjaciółmi będzie w stanie opracować szereg zasad i technik, które są niezbędne do stworzenia, wyuczenia, przećwiczenia ich zastosowania. Nie wolno nam zapominać, że 99% zdarzeń dopadnie nas z zaskoczenia, a komunikować się trzeba będzie w straszliwych trudnościach.

* Uwagi:

a) białe opaski nie powinny być stosowane: najczęściej stosowane są (jak poprzednio) przez tych, którzy walczą po stronie systemu syjonistycznego.

b) uwaga do muzułmanów, którzy zdecydują się wziąć udział w walce przeciwko reżimowi syjonistyczno-oligarchicznym! Zielone opaski nie powinny być stosowane jako insygnia znaki rozpoznawcze, gdyż zaistnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że bojownicy narodowości rosyjskiej mogą was mylnie brać za kadyrowców (marionetki) i otworzyć ognień.

15) W przypadku jawnego bezprawia i terroru ze strony oligarchicznego reżimu, jak również blokowania niektórych grup powstańczych, trzeba brać zakładników z elitarnych instytucji, w których uczą się potomkowie rodzin najbardziej wpływowych. Weźcie zakładników (lub w na celownik), centra kultury żydowskiej lub synagogi żydowsko-chasydzkie!

16) W przypadku użycia snajperów-prowokatorów (jak w 1993), systematycznie blokujcie i niszczcie ich punkty działania. Na taki terror należy odpowiadać terrorem. Bierzcie zakładników wśród nuworyszy (to samo, co pkt 15). Blokujcie i ostrzeliwujcie domy elity, gdzie mieszkają „nowi Ruscy” i ich rodziny, zawczasu biorąc na cel z karabinu maszynowego podjazdy i parter, aby nikt nie zdołał uciec. W rezerwie reżim ma zawsze wierne, niezawodne i trzymane na łańcuchu psy, jak np. snajperów strzelających do nieuzbrojonych ludzi w 1993 roku. Te psy łańcuchowe będą rozrywać naród na strzępy ze względu na swoją jawną i zaciętą nienawiść do narodu rosyjskiego. Dlatego nie należy mieć skrupułów w korzystaniu ze środków odwetowych.

17) ażeby przeciągnąć więcej ludzi na swoją stronę, siły rosyjskiego ruchu oporu powinny zagwarantować każdemu, kto staje z bronią w ręku przeciwko syjonistyczno-oligarchicznemu reżimowi:

a) całkowite anulowanie wszystkich niespłaconych kredytów bankowych,

b) patriotom z „organów”, służb specjalnych oraz wojskowym – promocję o trzy stopnie w nowych, wolnych od bezprawia struktur siłowych,

c) natychmiastowe przyznanie rosyjskiego obywatelstwa dla wszystkich imigrantów, którzy staną z bronią w ręku do walki z reżimem syjonistycznym,

d) poprawa warunków życiowych (na rachunek środków i mienia zajętego u skorumpowanych urzędników i innych osobników grabiących Rosję)

e) sklepom z bronią, innych firmom i osobom prywatnym, potrójne odszkodowanie za szkody związane z zaborem broni i innego sprzętu niezbędnego do Rewolucji Narodowej.

* Straty materialne, jakie należy ponieść w celu realizacji powyższych punktów będą bardzo nieznaczne w stosunku do szkód wyrządzanych co roku państwu przez gang oligarchów.

Wszystkie wymienione środki działania są w zasadzie całkowicie uzasadnione. Pozwalają bowiem nie wdawać się we frontalną walkę, lecz zamiast tego proponują wykorzystać ustawienie walki na flankach z uwzględnieniem różnorodności miejsc tej walki, pozwalają podzielić najemników i zdrajców putinowskich, skupić na nich maksymalną siłę ognia oraz robić wiele zasadzek.

Nie mogąc wytrzymać ataku sił rządowych, oddziały powstańców, co rozumie się samo przez się, mają obowiązek przenieść się w miejsca o podstawowym znaczeniu, w rejon mostów i przyległych do kluczowych węzłów komunikacyjnych. Pomimo swego skomplikowania, taki  plan umożliwia głównym siłom broniących się występować w centrum miasta, w pobliżu mostów lub ważnych budynków, obiektów agencji rządowych, na które będzie zwrócona uwaga wrogiego wywiadu oraz zdrajców.

Pamiętajcie! Wszyscy mamy to samo zadanie, oddać ten kraj w ręce narodu. Będziemy zajmować po kolei, jedną część po drugiej. W zajętej części, natychmiast utworzymy własną, wybraną administrację, wprowadzimy własne zasady. Będzie jasne, że przy zastosowaniu narodowego systemu zarządzania życiem publicznym, wreszcie popłynie ono prawidłowo, a życie, wolność i prawa człowieka będą chronione lepiej niż teraz. Dlatego walcząc i niszcząc, musicie zdawać sobie jednocześnie sprawę ze swej przyszłej roli, bojowników i obrońców narodu rosyjskiego.

* Uwaga! Objawy, które mogą wskazywać, że syjonistyczno-oligarchiczny reżim jest w bardzo trudnej sytuacji:

a) nagłe zmiany sytuacji na ulicach: powszechność patroli (zwłaszcza wojskowych), wprowadzenie do miasta opancerzonych pojazdów, niezwykłe poruszenia w mieście, lub odwrotnie, podejrzany spokój.

b) pojawienie się „kadyrowców” w składzie patroli sił MWD, jak również oddzielnych jednostek wojskowych.

c) „dziwna” zmiana charakteru programów w telewizji.

d) powszechne wyłączenie komunikacji komórkowej (szczególnie jeśli funkcjonariuszom specsłużb lub struktur siłowych (np. waszym informatorom w „organach”), ten fakt będzie znany z wyprzedzeniem).

e) powszechne wyłączenie internetu

Nie wolno popełnić błędu generała Lwa Rochlina, który w 1998 r., dobrze przygotował operację odsunięcia od władzy gangu Jelcyna, lecz przy 54940tym nie wziął odpowiednio pod uwagę prawdopodobieństwa wycieku informacji, oraz tego, że nie patrząc na ważność podjętej decyzji i nadchodzących wydarzeń, nie poszedł mieszkać w „konspiracyjne miejsce”, ale na swojej daczy, gdzie go zabili, nie pozwalając przeprowadzić przygotowanego planu.

Pamiętajcie! Jeśli zdecydowaliście się na coś poważnego, to pierwsza rzecz – należy zwłaszcza ukryć swoją rodzinę i oczywiście sami też się ukryjcie. Zupełnie nie wolno przebywać we własnym mieszkaniu lub gdzieś, gdzie wiedzą! Jeśli ty lub twoja rodzina znajdą się w niebezpieczeństwie, należy przestrzegać kilka prostych zasad, żeby „organy” i specsłużby nie były w stanie was wytropić. Przede wszystkim pozbądź się wszystkich telefonów komórkowych i kart SIM. Każdy telefon komórkowy ma numer IMEI – numer, który jest łatwy do śledzenia z urządzeń mobilnych. Dokonają identyfikacji (pozycjonowanie) z dokładnością do 200-300 metrów i zatrzymają was, jeśli będzie rozkaz. Konieczne jest, aby kupić aparat od ręki na jednym z rynków oraz całkowicie nową sim-kartę, która jest zarejestrowana na „lewą postać”, tego rodzaju karty SIM można kupić na stacjach: powiedzcie, że potrzebujecie karty SIM bez rejestracji. Jeśli przynajmniej raz zadzwonicie z

nowej karty SIM, ale starej komórki, albo z nowej przy użyciu starej karty SIM, ich numery zostaną powiązane i natychmiast wykryte.

Kolejnym sposobem złapania was jest rozpracowanie kontaktów – rodzina, przyjaciele, dobrzy znajomi.

W związku z tym, konieczne jest całkowite zerwanie kontaktów. Nawet nie dzwonić, bo telefony krewnych czy znajomych mogą być podsłuchiwane, mogą nawet nie być, ale po prostu oni będą monitorować połączenia przychodzące i wyśledzą waszą nową kartę SIM i nowy telefon. W związku z tym, zero kontaktów, wszystkie kontakty przez internet: e-mail (z obowiązkowym wykorzystaniem TorBrowser www.torproject.org ) lub telefonię internetową. (Na przykład, odpowiedni serwis to www.qnext.com, gdzie jest szyfrowanie), można również korzystać z usług takich jak Jitsi lub Pidgin (Skype’a nie wolno używać, ponieważ usługa ta współpracuje z rosyjskimi służbami specjalnymi). Jeśli korzystasz ze smartfona, to do połączeń używaj programu Viber, http://viber.com/ (jest często używany przez wielu rosyjskich skorumpowanych urzędników, aby ukryć swoje negocjacje przed podsłuchem), nie dzwoni się z tego telefonu bezpośrednio do innych poprzez linię telefoniczną, lecz za pośrednictwem internetu, za pośrednictwem programu Viber. Skype’a nie wolno używać, ponieważ usługa ta została niedawno podłączona do podsłuchu rosyjskich tajnych służb.

Zazwyczaj szukają poszukiwanych poprzez najważniejsze informacje uzyskane przy pomocy donosicieli – źródeł operacyjnych.

Całkiem możliwe, że jeden lub więcej z twoich znajomych okaże się właśnie takim donosicielem.

W Rosji bardzo wielu sprzedało swoje dusze diabłu putinizmu, dlatego nie ufaj nikomu. Ogranicz swoje kontakty do minimum.

NIKOMU, nawet najbliższym członkom rodziny nie ujawniajcie swego nowego miejsca zamieszkania i swoich planów na przyszłość.

Wiedzcie o tym, że pracownicy „organów” i specsłużb to niezłego gatunku psychologowie, i mogą oni „wydobyć” te potrzebne informacje z waszych bliskich.

Należy natychmiast albo wynająć mieszkanie, najlepiej przez podstawione osoby albo skorzystać z gazetowego ogłoszenia.

Wyjeżdżać „do krewnych na wsi”, i tam się ukryć nie ma sensu, ponieważ:

Po pierwsze, łatwiej się zgubić w dużym mieście niż na wsi – na wsi każdy miejscowy zna wszystkich osobiście, a nowy człowiek – ty – zostanie natychmiast wykryty.

Po drugie, dokładnie poprzez analizę powiązań rodzinnych będą ciebie szukać i czekać tam na ciebie.

Nie należy najmować pokoju w tzw. miejscach wspólnego zamieszkania, bo podczas wprowadzania się wymagają dokumentów, a poza tym takie placówki – to najbardziej kryminalne środowisko, więc komendant takiej placówki codziennie donosi na nowo przybyłych do swojego przełożonego.

To samo dotyczy hoteli.

Natomiast właściciel normalnej kwatery jedno-pokojowej lub nawet dwu-, że pobiegnie do dzielnicowego donosić na ciebie jest mało prawdopodobne, po prostu z tego powodu, że sam nie płaci podatków od kwoty, którą musisz mu zapłacić za najem jego mieszkania.

Najlepiej jest zakupić artykuły spożywcze na cały tydzień, a nawet dwa, a przez cały ten czas w ogóle przesiedzieć w wynajętym mieszkaniu, bez wychodzenia na zewnątrz, chyba że jest to absolutnie konieczne (jeśli was ​​aktywnie poszukują).

Właściwie powinno się wychodzić z domu – jak najmniej i w ciągu dnia, nie później niż o 10 wieczór. Po 10 można przyciągnąć uwagę jakiegoś przypadkowego patrolu policji.

Metrem można jeździć, ale z dużą ostrożnością, ponieważ do systemu rosyjskiego metra, planują wdrożyć system komputerowego rozpoznawania twarzy po nagraniach z kamer wideo. Zatem lepiej podróżować transportem naziemnym.

Należy w wynajętym mieszkaniu zachowywać się cicho, nie hałasować, nie włączać głośnej muzyki, żeby sąsiedzi nie dzwonili na policję.

Bądź miły dla sąsiadów w czasie przypadkowych spotkań, jak w filmie: „Uprzejmość – najlepsza broń złodzieja”.

Wskazane jest, aby zmieniać wynajęte mieszkanie raz na 2-3 miesiące. Na przykład, można powiedzieć właścicielowi mieszkania, że jesteście tutaj w podróży służbowej na 2-3 miesiące. I po pewnym czasie, przenieść się do nowego mieszkania.

Z powodu istnienia baz danych osób poszukiwanych – NIE NALEŻY korzystać z pociągów InterCity, a tym bardziej – z samolotów.

W każdej kasie kolejowej podczas sprzedaży biletu, sprawdzane są dane paszportowe. Jeśli znajdujesz się w takim spisie, od razu wyróżnisz się kasjerowi na czerwono na monitorze. Według instrukcji kasjer nie powinien nawet dać po sobie poznać, że to zobaczył, powinien sprzedać bilet i zawiadomić za pośrednictwem komputera, że ty, człowiek na liście poszukiwanych, kupiłeś jakiś bilet na taki to a taki numer pociągu w takim wagonie i w takim konkretnym miejscu. Podczas wsiadania, najprawdopodobniej już będą czekać.

Mogą też zadzwonić po menty i wezwać ekipę wprost do kasy.

Niemniej jednak, jeśli pojawia się konieczność podróżowania – lepiej używać pociągów elektrycznych.

Teraz prawie wszędzie w Rosji można dojechać przesiadając się z jednego pociągu w drugi – taki rodzaj podróżowania – niezawodny i bezpieczny.

Możesz poruszać się autostopem. Ale autostop to większe ryzyko, bo samochód może być zatrzymany przez patrol policji drogowej, sprawdzi dokumenty nie tylko kierowcy, ale również twoje – a następnie będziesz aresztowany. W pociągach coś takiego zdarza się bardzo rzadko. Wg danych opisowych, jakie zostaną sporządzone przez menty, zwyczajnie można zatrzymać co drugiego mieszkańca Rosji. Dlatego gliniarze nie zatrzymują ludzi podobnych do poszukiwanych na podstawie opisanych cech.

Podczas przemieszczania się środkami transportu drogowego, należy pamiętać o systemie „strumieniowym”, który automatycznie śledzi ruch samochodów poprzez odczytywanie tablic rejestracyjnych („potok” działa na głównych drogach, gdzie są kamery). System „potok” jest używany do wyszukiwania pojazdów ukradzionych, porwanych, ściganych.

Jaki jest cel tej publikacji? Rzecz w tym, że powstanie narodowe nieuchronnie nastąpi w takich warunkach, gdzie niezorganizowane elementy będą setki razy liczniejsze niż zorganizowane; nieuniknione jest w takich przypadkach, gdy trzeba będzie działać na miejscu w grupach autonomicznych, w końcu, po dwóch, po jednym – i dlatego trzeba się do tego przygotowywać, aby umieć działać na własne ryzyko. Opóźnienia, spory, podziały,

niezdecydowanie to jest zagłada powstania narodowego. Zdecydowanie, energia, natychmiastowe wykorzystanie każdej nadażającej się okazji, szybkie wszczęcie pospolitego ruszenia, nadanie mu właściwego kierunku, na podjęcie działań najbardziej istotnych i skutecznych – to jest najważniejszy obowiązek każdego patrioty w Rosji. Co należy robić? Tworzyć warunki autonomii, szykować się na taką chwilę. Konieczne jest przesunięcie aktywności w sferę zaangażowania obywatelskiego. Musimy zmobilizować zespół i dobrać ludzi. Wykorzystaj sytuację, jak możesz. Reżim syjonistyczny w Rosji jest osłabiony i nie wytrzyma.

Kto poprowadzi powstanie narodowo-wyzwoleńcze? Nie martw się o to. Wierz mi, że w odpowiednim czasie, tacy ludzie się znajdą. Wezmą się znikąd, jak swego czasu również nie wiadomo skąd wzięli się Minin i Pożarski.

Programy do zachowania anonimowości w internecie. Używaj ich, a nie będą w stanie cię złapać.

e-mail: [email protected]

(!) Wszystkie programy wymienione tutaj zapewniają silną ochronę danych przed przechwytywaniem ich przez specsłużby. Przed wysłaniem danych są one szyfrowane.

Te dwa programy mogą pracować nawet z nośników wymiennych, instalacji do komputera one nie wymagają.

Przeglądarka Tor (TorBrowser) najbardziej skuteczna i wiarygodna, można ją pobrać na stronie internetowej: https://www.torproject.org/

Java Anonymous Proxy (JAP) podobna do Tora, ale mniej wygodna – strona: http://anonymous-proxy-servers.net

Następne na liście, ale mniej wiarygodne programy, które zapewniają znacznie niższy poziom anonimowości niż Tor i JAP.

Oba programy wymienione poniżej mogą pracować z nośników wymiennych, instalacji do komputera nie wymagają.

Kproxy, strona: https://kproxy.com/

UltraSurf, strona: https://ultrasurf.us/

Kolejne dwa programy niestety wymagają instalacji na komputerze. Bardzo proste w użyciu. Te programy same wbudowują się w przeglądarki na waszym komputerze.

Spotflux, strona: http://launch.spotflux.com/

Hotspot Shield, strona: http://www.hotspotshield.com/ru

Aby przetestować anonimowość wystarczy skorzystać z poniższych stron:

http://2ip.ru/

http://www.stilllistener.addr.com/checkpoint1/index.shtml

http://smart-ip.net/

http://www.all-nettools.com/toolbox/proxy-test.php

http://www.gaijin.at/en/olsproxy.php

część I pod linkiem: http://polskawalczacastopsyjonizmowi.com/2013/05/25/rosyjski-manifest-czesc-i/

część II pod linkiem: http://polskawalczacastopsyjonizmowi.com/2013/05/26/rosyjski-manifest-czesc-ii/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.