Strona główna > Rosja > Rosyjski manifest, część I

Rosyjski manifest, część I

źródło: http://rusmanifest.blogspot.com/

przygotował: Pluszowy Miś

Obowiązek każdego rosyjskiego patrioty to sprawić, aby życie syjonistów stało się nie do zniesienia.

 rusmanifest

Obywatele! Zbliża się czas, gdy zacznie się początek walk ulicznych Patriotów Rosji z putinowskimi najemnikami – żołnierzami i policją. W tej walce może zginąć wielu waszych braci, bojowników o wolność, jeśli nie będziecie się trzymać pewnych zasad. Chcielibyśmy wskazać wam te zasady i prosimy o ich ścisłe przestrzeganie.

Podstawowa zasada – nie działajcie tłumem. Działajcie niewielkimi oddziałami po trzech lub czterech ludzi, nie więcej. Niech tylko tych jednostek będzie możliwie jak najwięcej, i niech każdy z nich nauczy się szybkiego ataku i szybkiego znikania. Rząd próbuje jedną kompanią omonowców i drużyną czołgów oraz pojazdów opancerzonych rozstrzeliwać tysiące w tłumie. Wy przeciw kompanii zdrajców lub kilkunastu pojazdom opancerzonym wystawiajcie jednego – dwóch strzelców i miotaczy granatów. Trafić w kompanię łatwiej niż w jednego, zwłaszcza jeśli ten jeden nagle strzela i nie wiadomo gdzie znika. Policja i wojsko będą bezsilne, jeśli cała Moskwa będzie pokryta takimi małymi nieuchwytnymi oddziałami.

Ponadto obywatele, nie zajmujcie miejsc obwarowanych. Wojskom rządowym zawsze udaje się je zdobyć lub zniszczyć je z broni czołgowej albo z ciężkich karabinów maszynowych typu KPVT. Niech naszymi twierdzami będą dziedzińce budynków oraz wszystkie miejsca, z których jest łatwo strzelać i łatwo uciec. Jeśli takie miejsce zdobędą to i tak nie znajdą tam nikogo, a stracą wielu. Wszystkich zdobyć nie jest możliwe, ponieważ wtedy każdy dom należałoby wypełnić gliniarzami.

Dlatego obywatele, jeśli będą was wzywać, abyście dołączyli do dużego tłumu i zająć umocnione miejsce, uważajcie tego, kto was do tego wzywa głupkiem lub prowokatorem. Jeśli to głupiec – nie słuchajcie go, jeśli prowokator – zabijcie. Zawsze i wszystkim mówcie, że dla nas bardziej opłaca się działać w pojedynkę, dwójkami czy trójkami, zaś korzystniej jest dla policji wystrzelać nas hurtowo, tysiącami.

Kiedy zaczną się masowe starcia zbrojne między oddziałami rządowymi i narodem, unikajcie w tym czasie chodzenia na duże mitingi. Zobaczymy je szybko w wolnym państwie, lecz w czasie walki z oligarchicznym reżimem trzeba będzie walczyć i tylko walczyć. Rząd zdaje sobie z tego doskonale sprawę: nasze spotkania, mitingi wyrazy niezadowolenia będą wykorzystywać do tego, żeby nas rozbijać i rozbrajać.

Zbierajcie się lepiej w małe grupy do celów walki, każdy w swoim zakresie, a na pierwszy widok wojska rozpraszajcie się po domach. Z domów strzelajcie, rzucajcie bomby, wykorzystujcie granatnik, o ile go macie, a potem bardzo szybko i po cichu uciekajcie.

Jak postępować prawidłowo? Obejrzyjcie na youtube.com kroniki walk w Groznym, to będzie bardzo podobnie wyglądać w podobnych warunkach. Najważniejsze w nich jest jedno, ludzi na ulicach nie widać, do pojazdów opancerzonych strzelają z zasadzki.

http://www.youtube.com/watch?v=Cz7iq5L8XpM

http://www.youtube.com/watch?v=EiLDs1poFaM

i wiele innych

Trzeba czynić wyraźne rozróżnienie pomiędzy waszymi wrogami świadomymi od wrogów nieświadomych, przypadkowych. Pierwszych trzeba zniszczyć, drugich oszczędzić. Zwykłych żołnierzy, poborowych, jeśli to możliwe, nie należy ruszać. Żołnierze – dzieci narodu i sami nie pójdą przeciw narodowi. Ich wysyłają oficerowie i władze wyższego szczebla. Przeciwko tym oficerom i przełożonym kierujcie swoje siły. Każdy oficer prowadzący żołnierzy do masakry ludzi, oświadcza, że jest wrogiem ludu i staje się przestępcą. Takiego trzeba bezwarunkowo zabić.

OMON-owców (zwłaszcza nierezydentów z innych miast), najemników, „kadyrowców” (których rdzenni mieszkańcy północnego Kaukazu nazywają „mudratami” (apostatami – przypis) – czyli to są zdrajcy), tych niemal na pewno przyśle na pomoc Putinowi gnuśne kaukaskie książątko: tych nie żałujcie, mają na rękach dużo ludzkiej krwi (pobici i okaleczeni demonstranci cywile, zabici i torturowani w lochach Kadyrowa mieszkańcy kaukaskich republik), wszyscy ci te najemnicy Putina – to na zawsze wieczni wrogowie obywateli. Niech idą do swoich domów, gdzie ich ziemia i rodzina, lub niech siedzą w swoich koszarach i nie wyłażą. Tam ich nie ruszajcie. Ale gdy tylko wyjdą na ulicę – pieszo lub w samochodach, uzbrojeni lub nieuzbrojeni – patrzcie na nich jak na najgorszych wrogów i niszczcie ich bez litości.

Na patrole, pojazdy opancerzone napadajcie i niszczcie je. Załoga zniszczonego z granatnika czołgu lub pojazdu opancerzonego bezlitośnie musi być rozstrzelana.

W walce z policją (mentami), postępujcie tak: wszystkich wysokiej rangi oficerów z podpułkownikami włącznie przy każdej nadarzającej się okazji, zabijajcie. Oficerów mentów należy rozbroić i aresztować, lecz tych, którzy są znani z okrucieństwa i podłości, oraz z nazwiskami żydo-podobnymi również zabijajcie. Zwykłym gliniarzom zabierajcie tylko broń i róbcie tak, aby służyli nie policji, tylko narodowi. Nie ma to zastosowania do oficerów omonowców, których należy zabijać bez wyjątku.

Pamiętajcie obywatele, że nie tylko chcemy zniszczyć stary porządek, lecz również  stworzyć nowy, w którym każdy obywatel będzie wolny od bezprawia. Dlatego też, w czasie zamieszek natychmiast podejmujcie inicjatywę, aby bronić wszystkich obywateli, chronić ich, czyńcie tak, aby była niepotrzebna policja, która potrafi tylko zatrzymywać pijaków lub gastarbeiterów bez dokumentów, których policjanci łupią do ostatniego rubla, albo umieją rozszyfrować „po gorących śladach” prymitywną sprzeczkę popełnioną w pijanym widzie.

Aby skutecznie zmierzyć się z policją i specsłużbami, starannie należy poznać i rozpowszechniać ich metody pracy i działania. Przydatne będzie posiadanie grup obserwacji i kontr-obserwacji, wywiadu i kontrwywiadu. Można zainstalować stały nadzór znanych członków policji i FSB w celu określenia ich miejsca zamieszkania i „donosicieli” – tajnej agentury. Wprowadzajcie swoich agentów do policji, do administracji miasta, itp. dla zbierania niezbędnych informacji. Zebrane dane wysyłajcie pocztą elektroniczną (z obowiązkowym wykorzystaniem TorBrowser w celu zachowania anonimowości: www.torproject.org) do różnych organizacji opozycyjnych i do wszystkich bez wyjątku (komunistów, liberałów, nacjonalistów, narodowych socjalistów, itp.). Powinno się wysłać na raz jeden przekaz danych do wielu różnych organizacji.

Próbujcie tworzyć takie związki, jakie mogą przynieść korzyść dla Rosyjskiego Ruchu Oporu (z tymi, którzy służyli/służą w policji, FSB, sądzie, wojsku, itd.). Dowiadujcie się, gdzie jest przechowywana broń, o wszystkich sklepach z bronią w mieście. Prośba do tych urzędników, którzy po służbie mają dostęp do miejsc, w których broń jest przechowywana (pracownicy sklepów, pracownicy prywatnych firm ochroniarskich, patrioci w organach, gdzie jest dostęp do zbrojowni, wojskowi), próbujcie zapewnić dostęp do niej dla powstańców. Możecie zrobić odlewy kluczy lub zapewnić dostęp do broni przy pomocy „niedbalstwa”. W jaki sposób? Pomyślcie sam. Załóżmy, że można was związać i uderzyć lekko kilka razy w twarz pozostawiając ślady bicia, wtedy można powiedzieć, że wam grożono zabiciem, jeśli nie oddacie broni. Powstańcom pozostaje konieczność zrobienia listy sklepów z bronią w mieście (można to znaleźć w Internecie), a także znalezienia sposobów i metod zdobycia tej broni.

Każda grupa wysyłana do zajęcia sklepu z bronią, jeśli to możliwe, powinna mieć w składzie kogoś, kto się zna na broni (np. myśliwego), aby mógł wyjaśnić, jaką broń i amunicję trzeba brać i pokazać, jak jej używać.

Ponadto grupa powinna posiadać środki do otwierania pomieszczeń i szaf metalowych, gdzie znajduje się broń. Oddawajcie nadmiar zdobytej broni. Broń z innych regionów Rosji można zawczasu dostarczyć koleją przy pomocy tzw. firm transportowych, jak „Грузовозофф”, „ООО ЖелдорАльянс” itp. Najważniejsze jest to, żeby nawiązywać kontakty z firmami transportowymi – róbcie skrzynie (nawet bardzo duże i ciężkie) z ładunkiem bezpośrednio na stacji kolejowej – ładunek taki w waszej obecności ładują do pociągu towarowego, a wasz współtowarzysz dostaje to w innym regionie Rosji w jednym kawałku i z ubezpieczeniem! Co więcej, na drodze ładunku nie ma żadnych posterunków policji drogowej, żadnego sprawdzania, ani ciekawych i spragnionych łapówki gliniarzy! Dla zamydlenia oczu można stosować metodę wysyłki na fikcyjne podmioty prawne, fałszywe spółki, itp.

W żadnym wypadku nie wolno robić czystki etnicznej wobec muzułmanów. Jeśli uważasz, że ludzie z Kaukazu i Azji Środkowej wspierają gang oligarchów syjonistycznych, to jesteś w wielkim błędzie. Mieszkańcy Kaukazu (których grabią udzieli książęta typu Kadyrow) oraz Azji Środkowej (których menty i pracodawcy z gatunku „kapitalistów” próbują okraść do suchej nitki) nie staną do walki o interesy bandy oligarchów! Odwiedź islamskie strony, jak http://kavkazcenter.com http://hunafa.com http://vdagestan.com/ to dowiesz się czegoś o prawdziwej postawie muzułmanów wobec krwawego czekistowskiego reżimu. Głupotą jest robić niesprawiedliwe czystki etniczne wobec tych, którzy mogą stanąć po waszej stronie. Wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem!

Szczególną prośbę należy skierować do mieszkańców północnego Kaukazu i do narodowych sił lokalnych (mudżahedinów) – aby nie dopuścili do wejścia do rosyjskiego miasta, gdzie wybuchło powstanie, „kadyrowców” (apostatów). To będzie dobry sposób na wyrównanie z nimi rachunków oraz z ich patronami, obrzydliwymi udzielnymi książątkami, którzy kradną pieniądze zwykłych ludzi. Jeśli masz broń, użyj jej. Wkładem w zwycięstwo nad syjonizmem może być i niewielka pomoc (bronią, itp.), lecz w godzinie potrzeby będzie bardzo ważna! Mudżahedini! wasza walka, jaką obecnie prowadzicie, nie ma żadnego praktycznego sensu – popatrzcie tylko na terytorium Rosji i na swoje własne terytorium, bez względu na to, jak bardzo będziecie walczyć – na miejsce zabitych żołnierzy, reżim po prostu będzie ciągle wysyłać nowych – to wszystko! (W tym przypadku, żołnierze są wyłącznie marionetkami w rękach syjonistów, który przejęli władzę w Rosji.) I dlatego, żeby rzeczywiście wygrać, powinniście szukać dróg dojścia do organizacji rosyjskiego oporu i pomóc im, jak się da.

W przypadku powstania ludowego, przyda nam się przede wszystkim broń i granatniki, których tak bardzo brakowało w 1993 roku! To nie naród rosyjski wysłał przeciw wam wojsko, zrobił to żydowsko-masoński rząd rosSyjonistyczny. Reżim syjonistyczny nie należy „gryźć w ogon”, tylko walić prosto w łeb, a wobec tego, w każdym przypadku, będziecie zmuszeni działać razem z Rosyjskim Ruchem Oporu. Mudżahedini, pomyślcie o tym, , co jest waszym celem? Walka w imię walki, czy raczej zwycięstwo nad anty-narodowym reżimem syjonistyczno-oligarchicznym?

cdn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.