Strona główna > Bez kategorii > Rosyjski manifest

Rosyjski manifest

źródło: http://rusmanifest.blogspot.com/

przygotował: Pluszowy Miś

Obowiązek każdego rosyjskiego patrioty to sprawić, aby życie syjonistów stało się nie do zniesienia.

Obywatele! Zbliża się czas, gdy zacznie się początek walk ulicznych Patriotów Rosji z putinowskimi najemnikami – żołnierzami i policją. W tej walce może zginąć wielu waszych braci, bojowników o wolność, jeśli nie będziecie się trzymać pewnych zasad. Chcielibyśmy wskazać wam te zasady i prosimy o ich ścisłe przestrzeganie.

Podstawowa zasada – nie działajcie tłumem. Działajcie niewielkimi oddziałami po trzech lub czterech ludzi, nie więcej. Niech tylko tych jednostek będzie możliwie jak najwięcej, i niech każdy z nich nauczy się szybkiego ataku i szybkiego znikania. Rząd próbuje jedną kompanią omonowców i drużyną czołgów oraz pojazdów opancerzonych rozstrzeliwać tysiące w tłumie. Wy przeciw kompanii zdrajców lub kilkunastu pojazdom opancerzonym wystawiajcie jednego – dwóch strzelców i miotaczy granatów. Trafić w kompanię łatwiej niż w jednego, zwłaszcza jeśli ten jeden nagle strzela i nie wiadomo gdzie znika. Policja i wojsko będą bezsilne, jeśli cała Moskwa będzie pokryta takimi małymi nieuchwytnymi oddziałami.

Ponadto obywatele, nie zajmujcie miejsc obwarowanych. Wojskom rządowym zawsze udaje się je zdobyć lub zniszczyć je z broni czołgowej albo z ciężkich karabinów maszynowych typu KPVT. Niech naszymi twierdzami będą dziedzińce budynków oraz wszystkie miejsca, z których jest łatwo strzelać i łatwo uciec. Jeśli takie miejsce zdobędą to i tak nie znajdą tam nikogo, a stracą wielu. Wszystkich zdobyć nie jest możliwe, ponieważ wtedy każdy dom należałoby wypełnić gliniarzami.

Dlatego obywatele, jeśli będą was wzywać, abyście dołączyli do dużego tłumu i zająć umocnione miejsce, uważajcie tego, kto was do tego wzywa głupkiem lub prowokatorem. Jeśli to głupiec – nie słuchajcie go, jeśli prowokator – zabijcie. Zawsze i wszystkim mówcie, że dla nas bardziej opłaca się działać w pojedynkę, dwójkami czy trójkami, zaś korzystniej jest dla policji wystrzelać nas hurtowo, tysiącami.

Kiedy zaczną się masowe starcia zbrojne między oddziałami rządowymi i narodem, unikajcie w tym czasie chodzenia na duże mitingi. Zobaczymy je szybko w wolnym państwie, lecz w czasie walki z oligarchicznym reżimem trzeba będzie walczyć i tylko walczyć. Rząd zdaje sobie z tego doskonale sprawę: nasze spotkania, mitingi wyrazy niezadowolenia będą wykorzystywać do tego, żeby nas rozbijać i rozbrajać.

Zbierajcie się lepiej w małe grupy do celów walki, każdy w swoim zakresie, a na pierwszy widok wojska rozpraszajcie się po domach. Z domów strzelajcie, rzucajcie bomby, wykorzystujcie granatnik, o ile go macie, a potem bardzo szybko i po cichu uciekajcie.

Jak postępować prawidłowo? Obejrzyjcie na youtube.com kroniki walk w Groznym, to będzie bardzo podobnie wyglądać w podobnych warunkach. Najważniejsze w nich jest jedno, ludzi na ulicach nie widać, do pojazdów opancerzonych strzelają z zasadzki.

http://www.youtube.com/watch?v=Cz7iq5L8XpM

http://www.youtube.com/watch?v=EiLDs1poFaM

http://www.youtube.com/watch?v=UCSb23IOwXU

i wiele innych

Trzeba czynić wyraźne rozróżnienie pomiędzy waszymi wrogami świadomymi od wrogów nieświadomych, przypadkowych. Pierwszych trzeba zniszczyć, drugich oszczędzić. Zwykłych żołnierzy, poborowych, jeśli to możliwe, nie należy ruszać. Żołnierze – dzieci narodu i sami nie pójdą przeciw narodowi. Ich wysyłają oficerowie i władze wyższego szczebla. Przeciwko tym oficerom i przełożonym kierujcie swoje siły. Każdy oficer prowadzący żołnierzy do masakry ludzi, oświadcza, że jest wrogiem ludu i staje się przestępcą. Takiego trzeba bezwarunkowo zabić.

OMON-owców (zwłaszcza nierezydentów z innych miast), najemników, “kadyrowców” (których rdzenni mieszkańcy północnego Kaukazu nazywają „mudratami” (apostatami – przypis) – czyli to są zdrajcy), tych niemal na pewno przyśle na pomoc Putinowi gnuśne kaukaskie książątko: tych nie żałujcie, mają na rękach dużo ludzkiej krwi (pobici i okaleczeni demonstranci cywile, zabici i torturowani w lochach Kadyrowa mieszkańcy kaukaskich republik), wszyscy ci te najemnicy Putina – to na zawsze wieczni wrogowie obywateli. Niech idą do swoich domów, gdzie ich ziemia i rodzina, lub niech siedzą w swoich koszarach i nie wyłażą. Tam ich nie ruszajcie. Ale gdy tylko wyjdą na ulicę – pieszo lub w samochodach, uzbrojeni lub nieuzbrojeni – patrzcie na nich jak na najgorszych wrogów i niszczcie ich bez litości.

Na patrole, pojazdy opancerzone napadajcie i niszczcie je. Załoga zniszczonego z granatnika czołgu lub pojazdu opancerzonego bezlitośnie musi być rozstrzelana.

W walce z policją (mentami), postępujcie tak: wszystkich wysokiej rangi oficerów z podpułkownikami włącznie przy każdej nadarzającej się okazji, zabijajcie. Oficerów mentów należy rozbroić i aresztować, lecz tych, którzy są znani z okrucieństwa i podłości, oraz z nazwiskami żydo-podobnymi również zabijajcie. Zwykłym gliniarzom zabierajcie tylko broń i róbcie tak, aby służyli nie policji, tylko narodowi. Nie ma to zastosowania do oficerów omonowców, których należy zabijać bez wyjątku.

Pamiętajcie obywatele, że nie tylko chcemy zniszczyć stary porządek, lecz również  stworzyć nowy, w którym każdy obywatel będzie wolny od bezprawia. Dlatego też, w czasie zamieszek natychmiast podejmujcie inicjatywę, aby bronić wszystkich obywateli, chronić ich, czyńcie tak, aby była niepotrzebna policja, która potrafi tylko zatrzymywać pijaków lub gastarbeiterów bez dokumentów, których policjanci łupią do ostatniego rubla, albo umieją rozszyfrować „po gorących śladach” prymitywną sprzeczkę popełnioną w pijanym widzie.

Aby skutecznie zmierzyć się z policją i specsłużbami, starannie należy poznać i rozpowszechniać ich metody pracy i działania. Przydatne będzie posiadanie grup obserwacji i kontr-obserwacji, wywiadu i kontrwywiadu. Można zainstalować stały nadzór znanych członków policji i FSB w celu określenia ich miejsca zamieszkania i “donosicieli” – tajnej agentury. Wprowadzajcie swoich agentów do policji, do administracji miasta, itp. dla zbierania niezbędnych informacji. Zebrane dane wysyłajcie pocztą elektroniczną (z obowiązkowym wykorzystaniem TorBrowser w celu zachowania anonimowości: http://www.torproject.org) do różnych organizacji opozycyjnych i do wszystkich bez wyjątku (komunistów, liberałów, nacjonalistów, narodowych socjalistów, itp.). Powinno się wysłać na raz jeden przekaz danych do wielu różnych organizacji.

Próbujcie tworzyć takie związki, jakie mogą przynieść korzyść dla Rosyjskiego Ruchu Oporu (z tymi, którzy służyli/służą w policji, FSB, sądzie, wojsku, itd.). Dowiadujcie się, gdzie jest przechowywana broń, o wszystkich sklepach z bronią w mieście. Prośba do tych urzędników, którzy po służbie mają dostęp do miejsc, w których broń jest przechowywana (pracownicy sklepów, pracownicy prywatnych firm ochroniarskich, patrioci w organach, gdzie jest dostęp do zbrojowni, wojskowi), próbujcie zapewnić dostęp do niej dla powstańców. Możecie zrobić odlewy kluczy lub zapewnić dostęp do broni przy pomocy “niedbalstwa”. W jaki sposób? Pomyślcie sam. Załóżmy, że można was związać i uderzyć lekko kilka razy w twarz pozostawiając ślady bicia, wtedy można powiedzieć, że wam grożono zabiciem, jeśli nie oddacie broni. Powstańcom pozostaje konieczność zrobienia listy sklepów z bronią w mieście (można to znaleźć w Internecie), a także znalezienia sposobów i metod zdobycia tej broni.

Każda grupa wysyłana do zajęcia sklepu z bronią, jeśli to możliwe, powinna mieć w składzie kogoś, kto się zna na broni (np. myśliwego), aby mógł wyjaśnić, jaką broń i amunicję trzeba brać i pokazać, jak jej używać.

Ponadto grupa powinna posiadać środki do otwierania pomieszczeń i szaf metalowych, gdzie znajduje się broń. Oddawajcie nadmiar zdobytej broni. Broń z innych regionów Rosji można zawczasu dostarczyć koleją przy pomocy tzw. firm transportowych, jak “Грузовозофф”, “ООО ЖелдорАльянс” itp. Najważniejsze jest to, żeby nawiązywać kontakty z firmami transportowymi – róbcie skrzynie (nawet bardzo duże i ciężkie) z ładunkiem bezpośrednio na stacji kolejowej – ładunek taki w waszej obecności ładują do pociągu towarowego, a wasz współtowarzysz dostaje to w innym regionie Rosji w jednym kawałku i z ubezpieczeniem! Co więcej, na drodze ładunku nie ma żadnych posterunków policji drogowej, żadnego sprawdzania, ani ciekawych i spragnionych łapówki gliniarzy! Dla zamydlenia oczu można stosować metodę wysyłki na fikcyjne podmioty prawne, fałszywe spółki, itp.

W żadnym wypadku nie wolno robić czystki etnicznej wobec muzułmanów. Jeśli uważasz, że ludzie z Kaukazu i Azji Środkowej wspierają gang oligarchów syjonistycznych, to jesteś w wielkim błędzie. Mieszkańcy Kaukazu (których grabią udzieli książęta typu Kadyrow) oraz Azji Środkowej (których menty i pracodawcy z gatunku „kapitalistów” próbują okraść do suchej nitki) nie staną do walki o interesy bandy oligarchów! Odwiedź islamskie strony, jak http://kavkazcenter.com http://hunafa.com http://vdagestan.com/ to dowiesz się czegoś o prawdziwej postawie muzułmanów wobec krwawego czekistowskiego reżimu. Głupotą jest robić niesprawiedliwe czystki etniczne wobec tych, którzy mogą stanąć po waszej stronie. Wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem!

Szczególną prośbę należy skierować do mieszkańców północnego Kaukazu i do narodowych sił lokalnych (mudżahedinów) – aby nie dopuścili do wejścia do rosyjskiego miasta, gdzie wybuchło powstanie, „kadyrowców” (apostatów). To będzie dobry sposób na wyrównanie z nimi rachunków oraz z ich patronami, obrzydliwymi udzielnymi książątkami, którzy kradną pieniądze zwykłych ludzi. Jeśli masz broń, użyj jej. Wkładem w zwycięstwo nad syjonizmem może być i niewielka pomoc (bronią, itp.), lecz w godzinie potrzeby będzie bardzo ważna! Mudżahedini! wasza walka, jaką obecnie prowadzicie, nie ma żadnego praktycznego sensu – popatrzcie tylko na terytorium Rosji i na swoje własne terytorium, bez względu na to, jak bardzo będziecie walczyć – na miejsce zabitych żołnierzy, reżim po prostu będzie ciągle wysyłać nowych – to wszystko! (W tym przypadku, żołnierze są wyłącznie marionetkami w rękach syjonistów, który przejęli władzę w Rosji.) I dlatego, żeby rzeczywiście wygrać, powinniście szukać dróg dojścia do organizacji rosyjskiego oporu i pomóc im, jak się da.

W przypadku powstania ludowego, przyda nam się przede wszystkim broń i granatniki, których tak bardzo brakowało w 1993 roku! To nie naród rosyjski wysłał przeciw wam wojsko, zrobił to żydowsko-masoński rząd rosSyjonistyczny. Reżim syjonistyczny nie należy „gryźć w ogon”, tylko walić prosto w łeb, a wobec tego, w każdym przypadku, będziecie zmuszeni działać razem z Rosyjskim Ruchem Oporu. Mudżahedini, pomyślcie o tym, , co jest waszym celem? Walka w imię walki, czy raczej zwycięstwo nad anty-narodowym reżimem syjonistyczno-oligarchicznym?

Bez żadnych wątpliwości, do was, przedstawicieli rosyjskiego ruchu oporu, będą nachalnie pchać się różnego gatunku żydzi, w tym żydzi pół-krwi ze swymi mądrymi wskazówkami. Żydzi zawsze dają wiele mądrych rad, które zawsze i bez wyjątku, okazują się nieodwracalnym złem dla narodu rosyjskiego oraz innych rdzennych narodów Rosji. Żydzi zawsze umieli bardzo słodko “śpiewać” i “wieszać makaron na uszy”. Nie wolno słuchać żydów. Tych, którzy są najbardziej nachalni albo pchają ludzi do działań lekkomyślnych, należy traktować jako prowokatorów i niezwłocznie zabijać.

Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na takie zagrożenia dla Rosyjskiego Ruchu Oporu jak pseudokomuniści (oportuniści), jak Giennadij Ziuganow, którzy uprawiają i będą kontynuować swoją propagandę na rzecz Putina. Na ich fałszywą propagandę nabiera się wielu ludzi starszego pokolenia. Należy podkreślić, że ludzie tacy jak Ziuganow są w pełni zabezpieczeni, mają swój biznes, o jakim można poczytać w internecie. Taki biznes nie mógłby istnieć bez wsparcia syjonistów z oligarchicznego reżimu. Jednak wśród komunistów są też zwykli ludzie, chociaż jest ich mało. Należy zwrócić uwagę na takich jak Anatolij Łokoć, Iwan Mielnikow czy Alferow. Ci ludzie są prawdziwi, a Alferow jest nadto laureatem Nagrody Nobla, którego zna świat. A kto to w ogóle jest Ziuganow!?? O pochodzeniu nazwiska Ziuganowa: “ziuga” w slangu kryminalnym to drobne monety, moniaki…Jak to się mówi, to nie wymaga żadnego komentarza.

W czasie powstania ludowego trzeba będzie rozwiązać szereg następujących zadań:

Małymi siłami utrzymać kontroli nad sytuacją się nie da. Stłumienie takiej formy oporu przy użyciu wojsk rządowych i najemników to tylko kwestia czasu. Potrzebujesz wsparcia. Dotrzeć do niego można tylko na dwa sposoby:

1) poprzez wprowadzenie dodatkowych sił narodowo-patriotycznych z innych regionów (w tym kozaków), oraz

2) poprzez wprowadzenie do udziału w walce przeciwko oligarchicznemu reżimowi sił armii rosyjskiej.

Przygotowania na przyjęcie sił wroga.

Najpewniej można to zrobić w następujący sposób:

1) poprzez wywieranie presji politycznej, presję wywieraną za pomocą sprzedajnego działu telewizyjnego, żeby najbardziej jak to możliwe, doprowadzić do rozdźwięku, podziałów w szeregach, aby zmniejszyć ich siły. Będę próbować utrzymywać spory między grupami oporu, poróżnić i podzielić bojowników różnych narodowości.

2) Oddziały pierwszego rzutu atakujących najemników z góry rozmieścić na przedmieściach Moskwy lub w hotelach.

3) utworzenie mobilnych kolumn pancernych w pewnej odległości od miasta (nawiasem mówiąc nastąpi wymiana załóg rosyjskich na najemników lub kadyrowców), aby następnie szybko wprowadzić je do miasta po uprzednim okrążeniu.

4) środkami politycznymi (o ile środki wojskowe w pierwszym etapie operacji okażą się nie wystarczające ze względu na “partyzancki” charakter ruchu oporu), aby zatrzymać dopływ do zbuntowanego miasta lub regionu wzmocnień wysłanych przez patriotów dla pomocy powstańcom.

5) zapewnienie sobie neutralności sympatyków powstańców w szeregach armii rosyjskiej.

6) Nasycenie miasta swoją siatką wywiadowczą i grupami sabotażystów, różnych prowokatorów, w tym snajperów (jak w Moskwie, w 1993 roku)

Nasze kontr-przygotowania.

Siły Rosyjskiego Ruchu Oporu teoretycznie powinny:

1) Tam, gdzie się da i w dowolny sposób wejść w posiadanie przynajmniej części brakującej broni i środków (szczególnie granatników i inne narzędzi przeznaczonych do niszczenia pojazdów opancerzonych, środków typu “koktajle Mołotowa” nie stosować ze względu na wysokie ryzyko i bardzo niską efektywność). Prócz tego, potrzeba nam karabinów snajperskich: w 1993 roku, nie mogliśmy eliminować snajperów jelcynowskich prowokatorów, którzy strzelali do nieuzbrojonych przechodniów, ponieważ wśród obrońców Białego Domu nie było karabinów snajperskich. Ani jednego!

2) widząc wyraźne oznaki prób zawarcia kompromisu politycznego z wrogiem różnych sił politycznych, zwłaszcza publicznych oraz wahań wśród władz miejskich i regionalnych, trzymać w rezerwie siły dodatkowe, a realne plany w ścisłej tajemnicy.

3) tworzyć warunki do szybkiego zaangażowania się w walki z reżimem oligarchicznym neutralnych jednostek armii rosyjskiej, a także niektóre MWD (spraw wewnętrznych – przypis)

4) podjąć działania rozpoznania obecności w mieście grup rozpoznania i grup sabotażowych.

5) informować podwładnych i zapewnić ścisłą dyscyplinę w jednostkach, aby przynajmniej w tym zakresie zyskać przewagę nad mentami, zdrajcami i najemnikami, którzy w większości to tchórze, bo walczą o pieniądze i bardzo boją się o własną “skórę”.

6) zadbać o organizację komunikacji między oddziałami za pomocą wszelkich dostępnych środków, w tym internet (z obowiązkowym wykorzystaniem narzędzi do szyfrowania i oprogramowania anonimowego, jak TorBrowser http://www.torproject.org ), a także radiotelefony, a nawet kurierów i lokalne połączenia telefoniczne. Należy jednak pamiętać, że sieć komórkowa, telefoniczna, internet mogą być niespodziewanie odłączone w przypadku wyraźnego zagrożenia oligarchicznego reżimu.

7) myśleć, myśleć i jeszcze bardziej myśleć nad planem obrony, jaki pozwoli nie ponieść dużych strat, związać wroga walką dopóki nie dotrą wzmocnienia i rezerwy, wykorzystywać nie tylko swoje siły, ale również słabości wroga, wahania armii rosyjskiej, wszystkie mniej lub bardziej realne czynniki wpływu na sytuację.

Jakie są, wychodząc z punktu sił pierwotnych, cele i maksymalny potencjał obronny?

1) Całego miasta bronić się nie da. To jest niemożliwe. Skupiać siły i koncentrować się nie należy na obronie terytorium, lecz na zadawaniu wrogowi dużych strat i wprowadzaniu w jego szeregi demoralizacji. Szczelnej obronie poddać należy tylko najważniejsze, kluczowe elementy, takie jak taktycznie ważne i niezbędne budynki, miejsca, gdzie składowana jest broń i amunicja. Wobec ogromnego niedostatku sił dojdzie do konieczności liczenia na działalność z użyciem aktów dywersyjnych.

2) W tych częściach miasta, gdzie nie należy oczekiwać istotnych działań wroga wobec rozciągnięcia długości marszruty i mnogości wąskich ulic w dzielnicach miejskich, niebezpiecznych dla natarcia, należy wyznaczyć zadanie – zadania przeciwnikowi strat, gdy tylko wejdzie do miasta, i zatrzymać jego oddziały wiążąc je walką w takich dzielnicach, tak długo, jak to możliwe.

3) W tych miejscach, gdzie jest możliwe najszybsze i swobodne natarcie przeciwnika, należy mu zadać straty, zatrzymać to natarcie na mostach, zapewniając sobie otrzymanie posiłków, stworzyć warunki sprzyjające stanięciu wojsk rosyjskich do walk po stronie ludu, razem dokonać kontrataku i wybić najemników i zdrajców lub wypchnąć ich z miasta.

4) Następnie trzeba przesunąć główne siły w obszar “wąskich ulic, niebezpiecznych dla prowadzenia natarcia w dzielnicach miejskich” – (punkt 2), zaatakować przeciwnika, wchodzącego do miasta, otoczyć go i zniszczyć. Przy braku sił – zmusić go do ucieczki z miasta, pozostawienia broni i sprzętu.

5) Jeżeli powyżej przedstawione zostanie spełnione, a sytuacja polityczna zmieni się w dobrym kierunku, należy przeprowadzić atak, zdobywając przeprawy i zasadnicze punkty górujące nad miastem, a w ten sposób raz na zawsze pozbawić wroga możliwości ataku na terytorium objęte powstaniem ludowym.

Jaki zatem plan możemy przedstawić, aby osiągnąć te cele?

1) główne siły skupić trzeba w tych miejscach, gdzie istnieje możliwość najszybszego i swobodnego natarcia wroga, natomiast w obszarze “wąskich ulic w niebezpiecznych dzielnicach miejskich” – (pkt 2 z poprzedniej części) – zebrać siły pomocnicze.

2) Do diabła z oddziałami mentów! Jeśli w mieście zacznie się poważna zawierucha, oni najprawdopodobniej nigdzie pchać się będą, tylko najszybciej pochowają się po kątach. Załóżmy, że pewna ich liczba przeniknie w głąb zatłoczonych dzielnic miejskich. Jeśli przegramy – to nie ma znaczenia. Jeśli wygramy – to znajdą się tam, jak w pułapce na myszy, i w każdym razie poddadzą się.

3) Starać się trzeba nie pozostawić bez obrony najważniejszych kluczowych węzłów strategicznych, jakie w przypadku zajęcia przez najemników putinowskich, posłużą do koordynacji działań grup taktycznych. To nieuchronnie przyniesie jakieś korzyści, biorąc pod uwagę niski poziom dyscypliny i słabych stopień współdziałania części oddziałów tych najemników. Z tego samego powodu, do końca należy utrzymać w ścisłej tajemnicy i bronić miejsc, gdzie składowana jest broń i amunicja (w tym również “schrony” zawczasu przygotowane w różnych miejscach miasta), jak również utrzymywać kontrolę nad kluczowymi węzłami transportowymi i kolejowymi, aby przeciwnik nie mógł przerzucać posiłków i maszyn bojowych z użyciem kolei.

4) Ze względu na wyższość przeciwnika i posiadaną przez niego ilość pojazdów opancerzonych, główne linie komunikacji obrońców powinny przebiegać nie po głównych ulicach, lecz wewnętrznymi uliczkami dzielnic miejskich.

5) Na jest możliwe utrzymanie pozycji na trasie dużego natarcia, jakie znajdą się pod silnym ostrzałem i gdzie wróg może przerzucać wzmocnienia tego natarcia.

6) Większość część swego wyposażenia technicznego, granatników i miotaczy min (jeśli uda się je zdobyć), należy rozmieścić w taki sposób, aby uderzać w kolumny wroga niespodziewanie, podczas transportu do miejsca walk, ażeby obniżyć  i tak już niskie morale zdrajców i najemników Putina, stworzyć wśród nich wrażenie, że miasto zostało zajęte przez duże siły Rosyjskiego Ruchu Oporu, jakie mocno atakują flanki najemników i sprzedawczyków. Ponadto, tak rozmieszczone siły będą znajdować się poza zasięgiem wzroku.

7) organizować zasadzki na trasach przemarszu, korzystając z warunków wygodnej defilady, lecz nie w zwyczajny sposób, ale w taki, żeby to przypominało wejście do walki jednostek bojowych z MWD (spraw wewnętrznych – przypis). Cios ma być wymierzony w oddziały najemników putinowskich, przy zachowaniu neutralności wojsk MWD, a przez to wciągnąć je do walk o miasto po swojej stronie.

8) zapewnić sobie otrzymywanie wzmocnień z innych regionów, nawet małych, ale niezbędnych do tego, żeby utrzymać obronę, choćby tylko mostów i kluczowych węzłów komunikacyjnych.

9) jeżeli mostów i kluczowych węzłów komunikacyjnych utrzymać się nie da, należy zapewnić obrońcom zajęcie pozycji na flankach pozycji wroga przy mostach, skrzyżowaniach dróg i głównych węzłach komunikacyjnych w celu utrudniania przemieszczania się ugrupowań putinowskich najemników, oraz żeby nie mogli oni współdziałać z idącymi im z pomocą innymi oddziałami najemników Putina. W przypadku braku amunicji i niemożności ich dostarczenia, należy wyprowadzać oddziały flankujące z niebezpiecznego położenia taktycznego.

10) za wszelką cenę nie wolno tracić łączności między jednostkami, komunikacja jest konieczna do koordynacji działań oddziałów znajdujących się w okrążeniu i tych, które okrążenie będą likwidować. Aby rozwiązać ten problem, należy użyć wszelkich środków, jakie macie do dyspozycji w zakresie łączności radiowej.

11) W niektórych przypadkach, można tymczasowo wyłączyć z użytku najbliższe lotniska poprzez: odcięcie prądu, uszkodzenie linii zasilających (na przykład niszczycie oporniki lep – linii przesyłowych), wysadzenie stacje radiolokacyjne ruchu lotniczego, które są w pobliżu lotnisk, lub tworzycie bałagan wyrzucając różne śmieci na pasie startowym.

Spróbuj to zrobić zdalnie z jakiejś odległości, bowiem wszystkie te kluczowe obiekty mogą być silnie strzeżone. Spowoduje to kłopoty z przerzutem oddziałów najemników, w tym z zagranicy, a także utrudni odlot za granicę członków “klasy rządzącej”. Autostrady mogą być zablokowane w prosty sposób, poprzez tworzenie korków, blokad i zatorów.

* stacje radiolokacyjne kontroli ruchu lotniczego będą wyglądać mniej więcej tak:

(wewnątrz czapy znajduje się antena)

12) konieczne jest niezwłoczne wysadzenie w powietrze telecentrum Ostankino. Szturmować centrum telewizyjnego (nawet tłumem!) – nie ma żadnego sensu, jako że będzie to na pewno  prawdziwy rejon umocniony. Nie wolno popełnić błędu w 1993 roku! Znacznie łatwiej będzie wyłączyć go z użytku: przerwać zasilanie anteny w pierwszej kolejności (maszt telewizyjny), zniszczenie linii energetycznych (np. rozbicie oporników lep – linie przesyłowe) albo uszkodzić antenę wieży tv. Należy prowadzić ostrzał wieży tv aż do chwili przerwania nadawania programów. Mając na uwadze dużą liczbę przewodów elektrycznych, tam trzeba skupić ogień, gdyż tam z pewnością wybuchnie pożar i doprowadzić do ponownego przywrócenia nadawania tv (propagandy Putina) nie będzie możliwe wcześniej niż po upływie 2 tygodni. Zdobywanie telecentrum nie ma sensu z jeszcze jednego powodu: w czasie ataku technicy telewizyjni pouciekają i pochowają się – a bez nich uruchamianie czegokolwiek jest mało prawdopodobne, ponadto, w przypadku udanego ataku na stację tv, jej obrońcy zdążą na 100 % poniszczyć najważniejsze urządzenia. Tego, kto w czasie konfliktu zbrojnego będzie was wzywać do “szturmu” tłumem telecentrum albo liczącą wiele osób demonstracją, należy uznać za prowokatora i zabić.

Jeśli na czas nie uda się uszkodzić lub zniszczyć telecentrum, wówczas syjoniści przy użyciu skorumpowanej telewizji natychmiast zaczną prowadzić intensywną propagandę: obrzucać błotem rosyjskie siły patriotyczne, na ekranie telewizora pojawią się natychmiast żydowskie mordy – znani, “popularni” artyści z kręgu żydów o rosyjskich nazwiskach, którzy będą wzywać do “pokazania stanowczości w zwalczaniu bezprawnego buntu”. W rzeczywistości, ich apele i działania będą prowadzić tylko do jednego celu: do ochrony żydowsko-oligarchicznej władzy i uratowania żydowskich przywilejów! Należy wiedzieć, że putinowsko-syjonistyczny gang dołoży wszelkich starań, aby odwrócić gniew narodowy od siebie: oni już teraz starają się odwrócić cele walki z siebie samych na zwalczanie imigrantów, Pussy-riot-owców, pedofilów, bezpańskich psów, itd.

13) W niektórych przypadkach ma sens natychmiastowa likwidacja funkcjonariuszy regionalnych wydziałów policji, Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych i Ministerstwa Obrony, szczególnie zaś gangu terrorystów z FSB. Konieczne jest także wyeliminowanie tych przywódców wspólnot etnicznych, którzy są w zmowie z anty-narodowym, syjonistycznym reżimem.

14) Wprowadź znaki identyfikacyjne, np. żółte opaski – żeby chociaż trochę można było  odróżnić powstańców od najemników Putina i jego pochlebców.

Z góry trzeba wypracować sposoby i metody wspólnego działania: znaki w oknach, itp., aby ułatwić znalezienie swoich; umówione okrzyki i gwizdy w celu zidentyfikowania faceta w tłumie; umowne znaki w przypadku spotkania w nocy, itd., itp. Nawet każda energiczna osoba z 2-3 przyjaciółmi będzie w stanie opracować szereg zasad i technik, które są niezbędne do stworzenia, wyuczenia, przećwiczenia ich zastosowania. Nie wolno nam zapominać, że 99% zdarzeń dopadnie nas z zaskoczenia, a komunikować się trzeba będzie w straszliwych trudnościach.

* Uwagi:

a) białe opaski nie powinny być stosowane: najczęściej stosowane są (jak poprzednio) przez tych, którzy walczą po stronie systemu syjonistycznego.

b) uwaga do muzułmanów, którzy zdecydują się wziąć udział w walce przeciwko reżimowi syjonistyczno-oligarchicznym! Zielone opaski nie powinny być stosowane jako insygnia znaki rozpoznawcze, gdyż zaistnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że bojownicy narodowości rosyjskiej mogą was mylnie brać za kadyrowców (marionetki) i otworzyć ognień.

15) W przypadku jawnego bezprawia i terroru ze strony oligarchicznego reżimu, jak również blokowania niektórych grup powstańczych, trzeba brać zakładników z elitarnych instytucji, w których uczą się potomkowie rodzin najbardziej wpływowych. Weźcie zakładników (lub w na celownik), centra kultury żydowskiej lub synagogi żydowsko-chasydzkie!

16) W przypadku użycia snajperów-prowokatorów (jak w 1993), systematycznie blokujcie i niszczcie ich punkty działania. Na taki terror należy odpowiadać terrorem. Bierzcie zakładników wśród nuworyszy (to samo, co pkt 15). Blokujcie i ostrzeliwujcie domy elity, gdzie mieszkają “nowi Ruscy” i ich rodziny, zawczasu biorąc na cel z karabinu maszynowego podjazdy i parter, aby nikt nie zdołał uciec. W rezerwie reżim ma zawsze wierne, niezawodne i trzymane na łańcuchu psy, jak np. snajperów strzelających do nieuzbrojonych ludzi w 1993 roku. Te psy łańcuchowe będą rozrywać naród na strzępy ze względu na swoją jawną i zaciętą nienawiść do narodu rosyjskiego. Dlatego nie należy mieć skrupułów w korzystaniu ze środków odwetowych.

17) ażeby przeciągnąć więcej ludzi na swoją stronę, siły rosyjskiego ruchu oporu powinny zagwarantować każdemu, kto staje z bronią w ręku przeciwko syjonistyczno-oligarchicznemu reżimowi:

a) całkowite anulowanie wszystkich niespłaconych kredytów bankowych,

b) patriotom z “organów”, służb specjalnych oraz wojskowym – promocję o trzy stopnie w nowych, wolnych od bezprawia struktur siłowych,

c) natychmiastowe przyznanie rosyjskiego obywatelstwa dla wszystkich imigrantów, którzy staną z bronią w ręku do walki z reżimem syjonistycznym,

d) poprawa warunków życiowych (na rachunek środków i mienia zajętego u skorumpowanych urzędników i innych osobników grabiących Rosję)

e) sklepom z bronią, innych firmom i osobom prywatnym, potrójne odszkodowanie za szkody związane z zaborem broni i innego sprzętu niezbędnego do Rewolucji Narodowej.

* Straty materialne, jakie należy ponieść w celu realizacji powyższych punktów będą bardzo nieznaczne w stosunku do szkód wyrządzanych co roku państwu przez gang oligarchów.

Wszystkie wymienione środki działania są w zasadzie całkowicie uzasadnione. Pozwalają bowiem nie wdawać się we frontalną walkę, lecz zamiast tego proponują wykorzystać ustawienie walki na flankach z uwzględnieniem różnorodności miejsc tej walki, pozwalają podzielić najemników i zdrajców putinowskich, skupić na nich maksymalną siłę ognia oraz robić wiele zasadzek.

Nie mogąc wytrzymać ataku sił rządowych, oddziały powstańców, co rozumie się samo przez się, mają obowiązek przenieść się w miejsca o podstawowym znaczeniu, w rejon mostów i przyległych do kluczowych węzłów komunikacyjnych. Pomimo swego skomplikowania, taki  plan umożliwia głównym siłom broniących się występować w centrum miasta, w pobliżu mostów lub ważnych budynków, obiektów agencji rządowych, na które będzie zwrócona uwaga wrogiego wywiadu oraz zdrajców.

Pamiętajcie! Wszyscy mamy to samo zadanie, oddać ten kraj w ręce narodu. Będziemy zajmować po kolei, jedną część po drugiej. W zajętej części, natychmiast utworzymy własną, wybraną administrację, wprowadzimy własne zasady. Będzie jasne, że przy zastosowaniu narodowego systemu zarządzania życiem publicznym, wreszcie popłynie ono prawidłowo, a życie, wolność i prawa człowieka będą chronione lepiej niż teraz. Dlatego walcząc i niszcząc, musicie zdawać sobie jednocześnie sprawę ze swej przyszłej roli, bojowników i obrońców narodu rosyjskiego.

* Uwaga! Objawy, które mogą wskazywać, że syjonistyczno-oligarchiczny reżim jest w bardzo trudnej sytuacji:

a) nagłe zmiany sytuacji na ulicach: powszechność patroli (zwłaszcza wojskowych), wprowadzenie do miasta opancerzonych pojazdów, niezwykłe poruszenia w mieście, lub odwrotnie, podejrzany spokój.

b) pojawienie się “kadyrowców” w składzie patroli sił MWD, jak również oddzielnych jednostek wojskowych.

c) “dziwna” zmiana charakteru programów w telewizji.

d) powszechne wyłączenie komunikacji komórkowej (szczególnie jeśli funkcjonariuszom specsłużb lub struktur siłowych (np. waszym informatorom w “organach”), ten fakt będzie znany z wyprzedzeniem).

e) powszechne wyłączenie internetu

Nie wolno popełnić błędu generała Lwa Rochlina, który w 1998 r., dobrze przygotował operację odsunięcia od władzy gangu Jelcyna, lecz przy tym nie wziął odpowiednio pod uwagę prawdopodobieństwa wycieku informacji, oraz tego, że nie patrząc na ważność podjętej decyzji i nadchodzących wydarzeń, nie poszedł mieszkać w „konspiracyjne miejsce”, ale na swojej daczy, gdzie go zabili, nie pozwalając przeprowadzić przygotowanego planu.

Pamiętajcie! Jeśli zdecydowaliście się na coś poważnego, to pierwsza rzecz – należy zwłaszcza ukryć swoją rodzinę i oczywiście sami też się ukryjcie. Zupełnie nie wolno przebywać we własnym mieszkaniu lub gdzieś, gdzie wiedzą! Jeśli ty lub twoja rodzina znajdą się w niebezpieczeństwie, należy przestrzegać kilka prostych zasad, żeby “organy” i specsłużby nie były w stanie was wytropić. Przede wszystkim pozbądź się wszystkich telefonów komórkowych i kart SIM. Każdy telefon komórkowy ma numer IMEI – numer, który jest łatwy do śledzenia z urządzeń mobilnych. Dokonają identyfikacji (pozycjonowanie) z dokładnością do 200-300 metrów i zatrzymają was, jeśli będzie rozkaz. Konieczne jest, aby kupić aparat od ręki na jednym z rynków oraz całkowicie nową sim-kartę, która jest zarejestrowana na “lewą postać”, tego rodzaju karty SIM można kupić na stacjach: powiedzcie, że potrzebujecie karty SIM bez rejestracji. Jeśli przynajmniej raz zadzwonicie z

nowej karty SIM, ale starej komórki, albo z nowej przy użyciu starej karty SIM, ich numery zostaną powiązane i natychmiast wykryte.

Kolejnym sposobem złapania was jest rozpracowanie kontaktów – rodzina, przyjaciele, dobrzy znajomi.

W związku z tym, konieczne jest całkowite zerwanie kontaktów. Nawet nie dzwonić, bo telefony krewnych czy znajomych mogą być podsłuchiwane, mogą nawet nie być, ale po prostu oni będą monitorować połączenia przychodzące i wyśledzą waszą nową kartę SIM i nowy telefon. W związku z tym, zero kontaktów, wszystkie kontakty przez internet: e-mail (z obowiązkowym wykorzystaniem TorBrowser http://www.torproject.org ) lub telefonię internetową. (Na przykład, odpowiedni serwis to http://www.qnext.com, gdzie jest szyfrowanie), można również korzystać z usług takich jak Jitsi lub Pidgin (Skype’a nie wolno używać, ponieważ usługa ta współpracuje z rosyjskimi służbami specjalnymi). Jeśli korzystasz ze smartfona, to do połączeń używaj programu Viber, http://viber.com/ (jest często używany przez wielu rosyjskich skorumpowanych urzędników, aby ukryć swoje negocjacje przed podsłuchem), nie dzwoni się z tego telefonu bezpośrednio do innych poprzez linię telefoniczną, lecz za pośrednictwem internetu, za pośrednictwem programu Viber. Skype’a nie wolno używać, ponieważ usługa ta została niedawno podłączona do podsłuchu rosyjskich tajnych służb.

Zazwyczaj szukają poszukiwanych poprzez najważniejsze informacje uzyskane przy pomocy donosicieli – źródeł operacyjnych.

Całkiem możliwe, że jeden lub więcej z twoich znajomych okaże się właśnie takim donosicielem.

W Rosji bardzo wielu sprzedało swoje dusze diabłu putinizmu, dlatego nie ufaj nikomu. Ogranicz swoje kontakty do minimum.

NIKOMU, nawet najbliższym członkom rodziny nie ujawniajcie swego nowego miejsca zamieszkania i swoich planów na przyszłość.

Wiedzcie o tym, że pracownicy “organów” i specsłużb to niezłego gatunku psychologowie, i mogą oni “wydobyć” te potrzebne informacje z waszych bliskich.

Należy natychmiast albo wynająć mieszkanie, najlepiej przez podstawione osoby albo skorzystać z gazetowego ogłoszenia.

Wyjeżdżać “do krewnych na wsi”, i tam się ukryć nie ma sensu, ponieważ:

Po pierwsze, łatwiej się zgubić w dużym mieście niż na wsi – na wsi każdy miejscowy zna wszystkich osobiście, a nowy człowiek – ty – zostanie natychmiast wykryty.

Po drugie, dokładnie poprzez analizę powiązań rodzinnych będą ciebie szukać i czekać tam na ciebie.

Nie należy najmować pokoju w tzw. miejscach wspólnego zamieszkania, bo podczas wprowadzania się wymagają dokumentów, a poza tym takie placówki – to najbardziej kryminalne środowisko, więc komendant takiej placówki codziennie donosi na nowo przybyłych do swojego przełożonego.

To samo dotyczy hoteli.

Natomiast właściciel normalnej kwatery jedno-pokojowej lub nawet dwu-, że pobiegnie do dzielnicowego donosić na ciebie jest mało prawdopodobne, po prostu z tego powodu, że sam nie płaci podatków od kwoty, którą musisz mu zapłacić za najem jego mieszkania.

Najlepiej jest zakupić artykuły spożywcze na cały tydzień, a nawet dwa, a przez cały ten czas w ogóle przesiedzieć w wynajętym mieszkaniu, bez wychodzenia na zewnątrz, chyba że jest to absolutnie konieczne (jeśli was ​​aktywnie poszukują).

Właściwie powinno się wychodzić z domu – jak najmniej i w ciągu dnia, nie później niż o 10 wieczór. Po 10 można przyciągnąć uwagę jakiegoś przypadkowego patrolu policji.

Metrem można jeździć, ale z dużą ostrożnością, ponieważ do systemu rosyjskiego metra, planują wdrożyć system komputerowego rozpoznawania twarzy po nagraniach z kamer wideo. Zatem lepiej podróżować transportem naziemnym.

Należy w wynajętym mieszkaniu zachowywać się cicho, nie hałasować, nie włączać głośnej muzyki, żeby sąsiedzi nie dzwonili na policję.

Bądź miły dla sąsiadów w czasie przypadkowych spotkań, jak w filmie: “Uprzejmość – najlepsza broń złodzieja”.

Wskazane jest, aby zmieniać wynajęte mieszkanie raz na 2-3 miesiące. Na przykład, można powiedzieć właścicielowi mieszkania, że jesteście tutaj w podróży służbowej na 2-3 miesiące. I po pewnym czasie, przenieść się do nowego mieszkania.

Z powodu istnienia baz danych osób poszukiwanych – NIE NALEŻY korzystać z pociągów InterCity, a tym bardziej – z samolotów.

W każdej kasie kolejowej podczas sprzedaży biletu, sprawdzane są dane paszportowe. Jeśli znajdujesz się w takim spisie, od razu wyróżnisz się kasjerowi na czerwono na monitorze. Według instrukcji kasjer nie powinien nawet dać po sobie poznać, że to zobaczył, powinien sprzedać bilet i zawiadomić za pośrednictwem komputera, że ty, człowiek na liście poszukiwanych, kupiłeś jakiś bilet na taki to a taki numer pociągu w takim wagonie i w takim konkretnym miejscu. Podczas wsiadania, najprawdopodobniej już będą czekać.

Mogą też zadzwonić po menty i wezwać ekipę wprost do kasy.

Niemniej jednak, jeśli pojawia się konieczność podróżowania – lepiej używać pociągów elektrycznych.

Teraz prawie wszędzie w Rosji można dojechać przesiadając się z jednego pociągu w drugi – taki rodzaj podróżowania – niezawodny i bezpieczny.

Możesz poruszać się autostopem. Ale autostop to większe ryzyko, bo samochód może być zatrzymany przez patrol policji drogowej, sprawdzi dokumenty nie tylko kierowcy, ale również twoje – a następnie będziesz aresztowany. W pociągach coś takiego zdarza się bardzo rzadko. Wg danych opisowych, jakie zostaną sporządzone przez menty, zwyczajnie można zatrzymać co drugiego mieszkańca Rosji. Dlatego gliniarze nie zatrzymują ludzi podobnych do poszukiwanych na podstawie opisanych cech.

Podczas przemieszczania się środkami transportu drogowego, należy pamiętać o systemie “strumieniowym”, który automatycznie śledzi ruch samochodów poprzez odczytywanie tablic rejestracyjnych (“potok” działa na głównych drogach, gdzie są kamery). System “potok” jest używany do wyszukiwania pojazdów ukradzionych, porwanych, ściganych.

Jaki jest cel tej publikacji? Rzecz w tym, że powstanie narodowe nieuchronnie nastąpi w takich warunkach, gdzie niezorganizowane elementy będą setki razy liczniejsze niż zorganizowane; nieuniknione jest w takich przypadkach, gdy trzeba będzie działać na miejscu w grupach autonomicznych, w końcu, po dwóch, po jednym – i dlatego trzeba się do tego przygotowywać, aby umieć działać na własne ryzyko. Opóźnienia, spory, podziały,

niezdecydowanie to jest zagłada powstania narodowego. Zdecydowanie, energia, natychmiastowe wykorzystanie każdej nadażającej się okazji, szybkie wszczęcie pospolitego ruszenia, nadanie mu właściwego kierunku, na podjęcie działań najbardziej istotnych i skutecznych – to jest najważniejszy obowiązek każdego patrioty w Rosji. Co należy robić? Tworzyć warunki autonomii, szykować się na taką chwilę. Konieczne jest przesunięcie aktywności w sferę zaangażowania obywatelskiego. Musimy zmobilizować zespół i dobrać ludzi. Wykorzystaj sytuację, jak możesz. Reżim syjonistyczny w Rosji jest osłabiony i nie wytrzyma.

Kto poprowadzi powstanie narodowo-wyzwoleńcze? Nie martw się o to. Wierz mi, że w odpowiednim czasie, tacy ludzie się znajdą. Wezmą się znikąd, jak swego czasu również nie wiadomo skąd wzięli się Minin i Pożarski.

Programy do zachowania anonimowości w internecie. Używaj ich, a nie będą w stanie cię złapać.

e-mail: [email protected]

(!) Wszystkie programy wymienione tutaj zapewniają silną ochronę danych przed przechwytywaniem ich przez specsłużby. Przed wysłaniem danych są one szyfrowane.

Te dwa programy mogą pracować nawet z nośników wymiennych, instalacji do komputera one nie wymagają.

Przeglądarka Tor (TorBrowser) najbardziej skuteczna i wiarygodna, można ją pobrać na stronie internetowej: https://www.torproject.org/

Java Anonymous Proxy (JAP) podobna do Tora, ale mniej wygodna – strona: http://anonymous-proxy-servers.net

Następne na liście, ale mniej wiarygodne programy, które zapewniają znacznie niższy poziom anonimowości niż Tor i JAP.

Oba programy wymienione poniżej mogą pracować z nośników wymiennych, instalacji do komputera nie wymagają.

Kproxy, strona: https://kproxy.com/

UltraSurf, strona: https://ultrasurf.us/

Kolejne dwa programy niestety wymagają instalacji na komputerze. Bardzo proste w użyciu. Te programy same wbudowują się w przeglądarki na waszym komputerze.

Spotflux, strona: http://launch.spotflux.com/

Hotspot Shield, strona: http://www.hotspotshield.com/ru

Aby przetestować anonimowość wystarczy skorzystać z poniższych stron:

http://2ip.ru/

http://www.stilllistener.addr.com/checkpoint1/index.shtml

http://smart-ip.net/

http://www.all-nettools.com/toolbox/proxy-test.php

http://www.gaijin.at/en/olsproxy.php

Mitingi i drużyny samoobrony i utrzymania porządku – jasna sprawa. Ale jeszcze lepiej, gdyby rewolucja odbyła się szybko jak błyskawica i była bezkrwawa. Jak to zrobić? Jak nie powtórzyć losu Syrii i wielomiesięcznych walk w bratobójczej wojnie? Przecież Rosji, podobnie jak Syrii, nikt z pomocą nie przyjdzie, a wręcz przeciwnie, gdzieś przemknęła informacja, że ​​NATO może interweniować, aby stłumić konflikt na terytorium Federacji Rosyjskiej. Mam nadzieję, że to tylko plotka, histeria, ale tej wersji wydarzeń nie można wykluczyć, dlatego trzeba ją uwzględnić.

Lenin miał plan: poczta, telegraf. Nam jednak ten plan nie pasuje. Może się mylę, ale tutaj jest moja wersja:

1 – Banki i ich centra przetwarzania, VTB, mennica, rezerwy złota. To ma swoje plusy i minusy.

Plusy:

1.1 Assad nadal się trzyma, bo PŁACI armii, KUPUJE broń za granicą, ma dostęp do finansowania i kontroluje finanse. Odcinasz faszystę od pieniędzy i staje się normalnym obywatelem, a wtedy dopiero zobaczymy, ilu wokół niego zostanie stronników. Putina sprzedadzą i zdradzą nawet Kozacy i Czeczeni – obecnie wierni stronnicy.

1.2 Oddzielnie kładę nacisk na VTB, bo gdzieś tam była informacja, że ​​ten bank przetrzymuje całą kasę z szarej strefy Kremla i wszystkie wspólne złodziejskie fundusze partii parlamentarnych.

1.3 W celu przeprowadzenia propagandy, zakupu leków, zakupu broni, benzyny, potrzeba pieniędzy, dużo pieniędzy, a gdzie je zdobyć, jeśli ludzie są biedni? Właśnie w bankach.

1.4 Nawet jeśli w bankach nie będzie wystarczających środków na to wszystko, to koniecznie trzeba sparaliżować centra przetwarzania danych w tych bankach, aby w tym przypadku pieniądze przestały krążyć po kraju, a nawet poza nim, czyli żeby Putin nie mógł korzystać z funduszy, nie będzie mógł używać swoich osobistych zagranicznych (off-shore) kont i doprowadzić armii do stanu gotowości bojowej przeciw narodowi. Z kraju po prostu przestaną wypływać kapitały i ich dopływ również ustanie. Każdy bank ma własne centrum przetwarzania danych, ale jest wspólny ośrodek przetwarzania dla wszystkich banków. Te centra wyglądają jak chłodzone pomieszczenia z całą masą serwerów, tj. urządzeń migających lampkami, i cały ten sprzęt wykonuje transakcje finansowe w kraju. Zwykle ono wielokrotnie się resetuje, tj. jeden serwer się wyłącza, a jego funkcje przejmuje inny serwer.

Wyłączony zostaje prąd – wtedy włącza się agregat prądotwórczy na diesla. Dlatego też główny ośrodek przetwarzania danych może mieć brata lub siostrę w innym mieście, a to wszystko to tajemnica bankowa …

1.5 Jak już powiedziano, wypływ kapitału z kraju zatrzyma się, co oznacza, że go nie ukradną. Tak więc złoto pozostanie w kraju, a następnie trafi do budowy fabryk i odbudowę.

Ważne: niszczyć te centra przetwarzania danych jest nie potrzebne, ponieważ zawierają pieniądze ludzi, narodu. A także są milczącymi świadkami przeciwko rządowi, tj. potem będą pomocne w celu przeprowadzenia śledztwa o danych finansowych, i na jakie rachunki władza wyprowadzała pieniądze. Myślę, że przy wsparciu nasłanych przez władzę do banków „kozaczków” uda się to wszystko odszyfrować. Dlatego władza zrobi sobie kryjówkę w niedostępnym dla ludzi miejscu.

Wady:

1.6 Niektórzy ludzie mogą postrzegać wyzwolicieli jako rabusiów i złodziei.

2 – Komunikacja, Radio, Ostankino.

2.1 dla koordynowania działań powstańców potrzebna będzie komunikacja, i jeśli się jej nie przechwyci, wtedy rząd ją odetnie, a bez organizacji podzielone i nie zorganizowane oddziały powstańców zostaną rozbite.

2.2 rząd należy pozbawić łączności, ażeby nie mógł zorganizować przeciwko narodowi wiernych sobie wojsk. Oczywiście to będzie trudne do wykonania, ponieważ oni mają swoje oddzielne łącza na specjalnych częstotliwościach oraz satelitarne. W związku pkt 3.

3 – Energia elektryczna. Wszystkie budynki rządowe należy pozbawić zasilania elektrycznego oraz wziąć w pierścień oblężenia. Mają dodatkowe generatory diesla, ale nie na długo im starczy, i nawet naładowanie komórki nie będzie możliwe, aby koordynować działania rządu. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że w starych budynkach linia komunikacji (telefon) jest zasilana osobno, więc musi zostać odłączone kremlowskie ATS (automatyczna stacja telefoniczna – przypis). Zostaną tylko telefony satelitarne, ale i one bez ładowania długo nie podziałają.

4 – Armia. Potrzebujesz ochrony. Potrzebujemy gwarancji, że oni nie będą strzelać do ludzi. Należy uzbroić cywilów. Wszystko to można znaleźć w magazynach armii.

5 – Lotniska. Nikt nie powinien opuścić kraju, bo wśród zwykłych obywateli może być kurier Putina z pełnomocnictwami zawiadywania środkami z rachunków zagranicznych, a tym samym mogą przysłać najemników do kraju. Albo ambasador Putina, który dogada się w sprawie wkroczenia wojsk NATO na terytorium Rosji.

6 – Rząd Tymczasowy. Należy rozdzielić jego funkcje na wewnętrzne i zewnętrzne. Musimy być gotowi i w kraju utrzymywać życie narodu i państwa oraz prowadzić negocjacje międzynarodowe. Rząd powinien być tymczasowy, aż do legalnych wyborów. Tymczasowy rząd może nie zostać uznany za granicą… Dlatego konieczne jest, aby szybko zorganizować wybory, ale od razu przewidzieć zapis  ”przeciw wszystkim”, uwolnić i dać amnestię dla wszystkich więźniów politycznych i dać czas antenowy dla wszystkich kandydatów bez wyjątku, niech zwycięży najlepszy!

Władza potrafi tylko brać i dzielić. A o narodzie pamięta tylko wtedy, kiedy od ludzi czegoś  potrzebuje, nigdy zaś, gdy naród czegoś potrzebuje. Taka władza jest nikomu nie potrzebna.

Władza nie boi się złego, głodnego, biednego narodu – bądźcie źli ile chcecie, i tak będzie, jak zechce władza! Ale jeśli ludzie przestaną złościć się na siebie, a zaczyna myśleć, to wtedy władza zaczyna się bać takiego narodu. Myślący, analizujący wydarzenia naród, nie zaś taki, który nienawidzi kogoś tam za coś tam, to bardzo poważne zagrożenie dla podziałów świadomie robionych przez władze. Bo jeśli wystarczająco długo będzie myśleć, to w końcu się domyśli.

Do tego, co wyżej opisano potrzebni są ludzie świadomi, myślący i wykształceni: elektrycy, łącznościowcy, inżynierowie, programiści, tj. połowę spraw można zrobić przy pomocy inteligencji i okularników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.