Strona główna > Świat > Ukraina > Rosyjski film „Wołyń 43 – Ludobójstwo ku chwale Ukrainy”

Rosyjski film „Wołyń 43 – Ludobójstwo ku chwale Ukrainy”

W 1943 roku, daleko poza liniami frontu, rozpętała się jedna z największych pozafrontowych tragedii II Wojny Światowej. Na Wołyniu Polaków, żydów, Rosjan, Ormian rąbano toporami i siekierami, palono żywcem, , obdzierano ze skóry, wypruwano wnętrzności, rozcinano łona ciężarnym kobietom, niemowlęta mordowano uderzeniem o ścianę. I robiły to nie niemieckie oddziały ale oddziały Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) z ich hersztami, Stepanem Banderą i Romanem Szuchewyczem. Dzisiaj są oni prawdziwymi bohaterami dla ukraińskich nacjonalistów.

a33
Kto i w jakim celu finansował stworzenie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów. Dlaczego o wołyńskiej rzezi milczą politycy na Ukrainie i w Polsce? Kto wydał rozkaz wyrżnięcia polskich rodzin, wiosek, siół, i dokonania etnicznej rzeźni? Dlaczego ze szczególnym okrucieństwem „chrześcijańscy” Ukraińcy sadystycznie rżnęli kobiety i dzieci? Sadystyczne, masowe mordy dokonywane przez, rzekomo chrześcijańskich, Ukraińców przetoczyły się przez ziemię wołyńską, lwowską, tarnopolską, stanisławowską. Według najskromniejszych szacunków zginęło nie mniej niż 200 tysięcy Polaków.
a4
To ukraińskie ludobójstwo nie jest zwykłą historią. Psychopatyczne okrucieństwo ukraińskich zwyrodnialców w Odessie, którzy palili ludzi żywcem w Domu Związków Zawodowych, barbarzyńskie bombardowania i ostrzeliwania artyleryjskie cywilnej ludności Donbasu, demoniczna orgia mordu opętanych majdaniarzy, to jest tylko dalszy ciąg ukraińskiego zezwierzęcenia na Wołyniu. Na filmie pokazano świadków tych strasznych wydarzeń, weteranów wojennych, historyków a także pokazano unikalne zdjęcia z przesłuchań ukraińskich nacjonalistów (nazistów), to wszystko ujawnia jak mogło dojść do tego ludobójstwa.
a5
Autorka scenariusza: Tatiana Sałomadina
Reżyseria: Andriej Garianin
 UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video

Opublikowany 28 maj 2015
Po głębszym poznaniu historii ukraińskiego narodowego socjalizmu (ukro-nazizmu) rodzą się refleksje nad charakterem Ukraińców i Ukrainy. Czy to są Słowianie, czy raczej coś co powstało z wymieszania koczowniczych ludów chazarskich, tureckich i tatarskich, które posługują się dialektem słowiańskim? Skąd to straszliwe, psychopatyczne okrucieństwo niespotykane nigdzie w Europie, w nowożytnej historii, a tak charakterystyczne dla ludów Azji i Afryki? Czy to są chrześcijanie, ortodoksyjni? Cóż, po czynach ich poznacie kim oni są. Pokaż mi twoich bohaterów a powiem kim jesteś! Tajemnica nieprawości w działaniu?

SUPLEMENT

Czy Ukraińcy są naszymi braćmi? Zobacz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *