Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Rosyjski eksperyment o śnie

Rosyjski eksperyment o śnie

Ten wielki eksperyment można poszufladkować. Na przykład, potajemnie, geny 1-6 wstrzyknie się grupie A na obszarze I, geny 7-12 grupie B na obszarze II, itd.

Odbiorcy szczepionki poddani będą inwigilacji żeby zmierzyć rezultaty. Pod różnymi pretekstami członkowie tych grup będą sprowadzani do klinik na badania i testy, żeby odkryć markery, które celowo pokażą reakcje ich organizmów na zmiany genetyczne.

Czy te osoby są silniejsze czy słabsze? Czy pokazują objawy choroby? Czy mówią o zmianach behawioralnych? Dzięki obserwacji i badaniom można zgromadzić wszelkiego rodzaju informacje.

Oczywiście że nie ma żadnej świadomej zgody. Ludzkie króliki doświadczalne nie mają wiedzy o tym co się im robi.

I jakie byłyby cele tego lunatycznego programu badań? Będą różne. Na uproszczonym szczeblu będą dwa. Wykreowanie słabszych, potulnych, bardziej posłusznych i uzależnionych ludzi. Z drugiej strony wykreowanie silniejszych, zdrowszych, bardziej inteligentnych i bardziej utalentowanych ludzi. Oczywiście rezultaty tych drugich eksperymentów będą odnosić się do „wybrańców”. I wyraźnie niektóre z tych badań przeprowadzi się na wojsku. Tajemniczość jest łatwiej zachować, i cel wyprodukowania „lepszych żołnierzy” jest od dawna celem Pentagonu i jego filii badawczej DARPA.

Globalny eksperyment opisywanego przeze mnie rodzaju ma inny plus dla planistów: osoby które zachorują albo umrą można przypisać temu, że dotknęły je różne choroby i zaburzenia, które „nie miały nic wspólnego ze szczepionkami”. To już jest standardowa procedura operacyjna [SOP] dla kartelu medycznego.

Liczba ofiar tego wielkiego eksperymentu nie będzie interesować kształtowaczy Odważnego Nowego Świata. Jak szeroko udokumentowałem, amerykański system medyczny już zabija 2.5 mln ludzi w ciągu dekady (konserwatywny szacunek), jako skutek aprobowanych przez FDA leków i złego leczenia w szpitalach [the US medical system is already killing 2.25 million people per decade (a conservative estimate), as a result of FDA-approved drugs and mistreatment in hospitals]. Główne media i liderzy rządowi, świadomi tego, nic z tym nie robią.

Poniżej cytat pochodzący od biologa molekularnego z Princeton, Lee Silver, autora Przeróbki raju [Remaking Eden]. To pozwoli wam zobaczyć jak myślą ważni genetycy i zinżynierowanej przyszłości:

„Osoby GenRich [ang. rich=bogaty] stanowiące 10% amerykańskiej populacji – będą mieć syntetyczne geny. Wszystkie aspekty gospodarki, mediów, przemysłu rozrywkowego i nauki są kontrolowani przez członków klasy GenRich…

„Naturalni [niezmienieni ludzie] pracują jako nisko opłacani dostawcy usług albo robotnicy. [Ostatecznie] clasa GenRich i klasa Naturalnych staną się zupełnie odrębnymi gatunkami bez zdolności mieszania się, i będą posiadać takie romantyczne zainteresowanie sobą jakie współczesny człowiek ma wobec szympansa.

„Wielu uważa, że z natury niesprawiedliwe jest żeby jedni ludzie mieli dostęp do technologii mogących mieć korzyści, a drudzy, biedniejsi, być zmuszani do zależności tylko od szansy, [ale] społeczeństwo amerykańskie wyznaje zasadę, że wolność osobista i majątek osobisty są głównymi determinantami tego na co jednostce się pozwala i może robić.

„Rzeczywiście, w społeczeństwie ceniącym wolność jednostki ponad wszystko, trudno jest znaleźć legalną podstawę ograniczania wykorzystywania genetyki [reprogramowanej]. Będę się upierał, że wykorzystanie technologii reprogenetycznych jest nieuniknione. Czy nam się to podoba czy nie, rządził będzie rynek globalny”.

Źródło: http://www.mydailyinformer.com/the-russian-sleep-experiment-2/

 NWO! Wszyscy Amerykanie muszą to zobaczyć – straszny główny plan  NWO mający pełną zgodę ONZ

Pełny artykuł pod linkiem – kliknij.

a

Tu kolejna perełka od Gregory Stock, byłego dyrektora programu w Medycynie, Technologii i Społeczeństwie na UCLA School of Medicine:

„Nawet gdyby [podczas eksperymentów genetycznych] zagubiono połowę gatunków świata, to jeszcze pozostanie ogromna różnorodność. Kiedy ci w dalekiej przyszłości spojrzą na ten okres historii, to prawdopodobnie zobaczą go nie jako erę kiedy środowisko naturalne zostało zubożone, a jako wiek kiedy na scenie pojawiło się mnóstwo nowych form – jedne biologiczne, inne technologiczne, a jeszcze inne kombinacja obu. Najlepiej służymy sobie, jak również przyszłym pokoleniom, skupiając się na krótkoterminowych konsekwencjach naszych działań, a nie niejasnych pojęciach o potrzebach dalekiej przyszłości”.

Zauważmy, że ci dwaj znani naukowcy mówią o „etyce”. Znaczna liczba takich ekspertów ma własną lunatyczną wersję tego co jest dobre i złe.

Dzięki szczepionkom na stałe zmieniającym strukturę genetyczną człowieka na horyzoncie, i biorąc pod uwagę skłonność do tajemniczości agencji korporacyjnych i rządowych,  już zamieszkujemy Odważny Nowy Świat. To nie jest odległa przyszłość.

Pod koniec XIX wieku brytyjski lekarz o wątpliwych uprawnieniach medycznych, Edward Janner, zaproponował teorię i praktykę immunizacji żywego wirusa, która nadal stanowi podstawę naukową coraz zwiększonych szczepień obywateli świata. Kiedy zwiększa się liczba szczepionek podawanych niemowlętom i dzieciom, dzieciaki dostają dawki trującej rtęci i innych metali ciężkich dużo wyższe od poziomów bezpieczeństwa środowiskowego.

Ale dowody medyczne są jasne. Rtęć znana jako thimerosal, i inne dodatki metali ciężkich są bardzo toksyczne i zagrażają dzieciom uszkodzeniami neurologicznymi. Długotrwała skuteczność globalnych szczepień dalej jest kontrowersyjna, nieprzekonywująca i jest podejrzana w świetle potężnych interesów korporacji, wysiłków lobbingowych i zysków wiązanych z wartym wielu miliardów dolarów przemysłem szczepionkowym…

W filmie dokumentalnym Kraj szczepionek [Vaccine Nation], nagradzany reżyser śledczy dr Gary Null kwestionuje podstawową opinię zdrowotną agencji rządowych i firm farmaceutycznych, że szczepionki są absolutnie bezpieczne. Jest to jedna z najbardziej krytycznych spraw w kwestii dzieci żyjących teraz i w przyszłych pokoleniach. Jeśli szczepienia dużą ich liczbą są bezpieczne, to co może odpowiadać za gwałtowny wzrost autyzmu i innych nie-pełnosprawności umysłowych osiągających teraz epidemiczne proporcje? I dlaczego nagłe pojawienie się chorób neurologicznych u dzieci traktowane jako pilny kryzys przez nasz rząd i przemysł medyczny?

Łącząc wywiady najbardziej eksperckich badaczy medycznych wielu krajów, prywatnych lekarzy specjalizujących się w autyzmie, rodziców dzieci-ofiar szczepień, kongresmenów, działaczy, prawników itd., Kraj szczepionek obudzi  widzów na jedno ze stałych zagrożeń dla zdrowia i przyszłości dzieci.

Przygotowania do katastrofy otrzymały w niedawnej przyszłości dużo uwagi. W rzeczywistości ludzie którzy żyją w każdym zakątku świata przygotowują się na różne nieszczęścia takie jak głód i wojna. Jedni z nich przygotowują się nawet na zombies. Zawsze lepiej przygotować się by zmierzyć się z nieszczęściami które mogą uderzyć w nas w niespodziewanym czasie. Ale to powinno się robić według planu. […]

Źródło: http://www.mydailyinformer.com/ben-carson-exposes-the-new-world-order-all-american-people-need-to-see-this/

http://www.prepperfortress.com/shocking-leaked-pentagon-video-reveals-vaccine-alter-genetics-religious-fanatics/

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *