Strona główna > Bez kategorii > Rosyjska katastrofa w putlerowskiej eFeRji. Rosjanie piją coraz więcej.

Rosyjska katastrofa w putlerowskiej eFeRji. Rosjanie piją coraz więcej.

Źródło: http://3rm.info/27948-nacionalnaya-katastrofa-russkie-stali-esche-bolshe-upotreblyat-alkogol.html

Data publikacji: 1.09.2012

Tłum. RX

Wołodia, walczymy z alkoholizmem bardzo skutecznie bo liczba gojów systematycznie maleje. Wypijmy za nową strategię antyalkoholową!

Rosjanie jako etnos gwałtownie ulegają degradacji. Katastrofalne dla przetrwania narodu wielkości spożycia alkoholu ciągle, z roku na rok, rosną. To samobójstwo!

Bracia i siostry, Rosjanie giną w pijackim zamroczeniu. O jakiej pokucie, o jakiej monarchii, o jakim carze, o jakiej Świętej Rusi można rozmawiać z pijanym narodem?

Przecież, w rzeczywistości, każdy z nas ma mnóstwo przykładów zagłady naszych krewnych, przyjaciół i znajomych przez „zielonego węża”. I nie tylko dorosłych ale już i dzieci!

Boże, zmiłuj się i dopomóż nam w ocaleniu od tej plagi i zguby!

Bracia i siostry, jeżeli chcemy ocalić siebie i pomóc w ocaleniu naszym bliskim to powinniśmy coś poświęcić dla tego dobrego celu. Więc ruszmy się i, kto może ponieść ten krzyż, odrzućmy sami alkohol. Całkowicie!

A teraz nie czas na „odprężenie” i nawet na picie z „radości serca”. Przestańmy być obłudnikami i powiedzmy szczerze, że w gruncie rzeczy, nie otrzymujemy radości serca ale jego smutek ponieważ nie ma teraz w ludziach umiaru, nie ma zdrowego rozsądku i powściągliwości. I jeżeli nawet sami potrafimy pić z „umiarem” to dla naszych bliskich, niezdolnych do samoograniczenia, odrzućmy precz tę truciznę. Jeżeli mówimy o poświęceniu picia wina cerkiewnego to przecież wina tego praktycznie nikt dzisiaj nie pije. A wszystko pozostałe (tym bardziej wódka…) pochodzi od Złego.

Wspomóż nas Boże!

Hurtowa sprzedaż wódki w Rosji, za lipiec bieżącego roku, wzrosła a piwa spadła w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego, poinformował Rosstat. Antyalkoholowa polityka władz jest nieskuteczna, zauważają specjaliści w wywiadzie dla „Kommiersant FM”.

Według ich opinii popyt na wysokoprocentowe alkohole ciągle rośnie.

Według danych Rosstat, sprzedaż hurtowa 40 procentowych napojów alkoholowych wzrosła o 8%. Ten sam Rosstat przytacza i inne, nie mniej interesujące, wskaźniki, zauważa stacja radiowa. Według danych urzędu, rzeczywista sprzedaż alkoholu społeczeństwu od stycznia do lipca tego roku wzrosła o 3% w stosunku do roku ubiegłego. Według statystyk największy wzrost sprzedaży w porównaniu do roku ubiegłego wykazały koniaki. Spożycie ich wzrosło o prawie 6%. Na drugim miejscu piwo. Jego sprzedaż wzrosła o 4% . Trzecie miejsce pod względem popularności zyskały wina szampanopodobne i musujące. Rosjanie kupili o 3,7% więcej tego rodzaju napojów w porównaniu z rokiem ubiegłym. Spożycie wódki wzrosło o 2,5%. Jednocześnie najbardziej spadło zainteresowanie obywateli napojami niskoalkoholowymi. Spadek popytu wyniósł ponad 2%. Win gronowych i owocowych w porównaniu do ubiegłorocznych wskaźników za okres styczeń-lipiec zakupiono mniej o 1%.

Władze ostatnimi czasy zajmują się opracowaniem narodowej strategii przeciwalkoholowej.

W wieku 18 lat. Po 15 latach.
JAGUAR – z nami świetlana przyszłość.

Zmniejszają ilość reklam napojów alkoholowych, wprowadzają ograniczenia w sprzedaży i podejmują inne środki. Jednakże wszystkie wysiłki regulacyjne okazują się bezskuteczne, zauważył specjalista winny Dmitrij Łysienkow. Według niego „akty ustawodawcze i wszystkie daremne usiłowania naszego rządu aby coś ograniczać, coś w ogóle robić z alkoholem, prowadzą do jednego czyli do wzmocnienia lobby alkoholowego i do tego, że ceny na wino i alkohol jakościowy będą ciągle rosły”. Analityk zauważa, że wszystkie manewry prowadzą do tego, że „prości ludzie, którzy są uzależnieni od alkoholu w rzeczywistości nie mają najmniejszego powodu, żeby zacząć interesować się czymś innym i dlatego piją oni to co jest tanie i to co zwykli już pić i co daje oczekiwany przez nich efekt”.

 

 

 

 

Żydzie! Co dobrego mam z twego alkoholu?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.