Strona główna > Rosja > Rosyjska Cerkiew Prawosławna popiera wprowadzanie w Rosji technologii biometrycznych

Rosyjska Cerkiew Prawosławna popiera wprowadzanie w Rosji technologii biometrycznych

GUNDIAJEWOWCY WBIJAJĄ NARODOWI NÓŻ W PLECY… Hilarion Ałfiejew (Иларион Алфеев) wypowiedział się na temat korzyści płynących z wprowadzenia technologii biometrycznych. 

Stojący po prawej stronie fartuszkowiec to właśnie Hilarion Ałfiejew.
Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! W czasie kiedy prawosławni wierni wykorzystują ostatnie możliwości walki z gwałtownie wprowadzanym w życie elektronicznym koncłagrem (obozem koncentracyjnym) w Rosji to zadaje im cios w plecy „prawa ręka” łże-patriarchy Cyryla, Hilarion Ałfiejew. Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że czyni on to z premedytacją ponieważ dzisiaj nawet babcie już rozumieją jakie zagrożenie niesie ze sobą wprowadzenie elektronicznej identyfikacji i technologii biometrycznych.
Usprawiedliwiając i uzasadniając wprowadzanie technologii biometrycznych i totalnej kontroli Hilarion oświadczył, że biometryczna baza danych ułatwi poszukiwanie przestępców. „Tego rodzaju identyfikacja będzie umożliwiała kontrolowanie ruchu takich ludzi, łapania ich i izolowania od społeczeństwa” – powiedział łże-metropolita Hilarion podczas emisji programu „Cerkiew i świat” w telewizji „Rossija-24”.
Gundiajewowcy dmuchają w jedną trąbkę nie z kim innym jak z satanistą-jezuitą Franciszkiem, który w kwietniu 2015 roku powiedział co następuje: „My dobrze przebadaliśmy Pismo Święte i mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że tam nie ma niczego co by potwierdzało, że mikrochip RFID ma satanistyczny charakter„. Powiedział on także, że mikrochip RFID „jest błogosławieństwem Bożym (zastanówcie się tylko nad tym ! – Redakcja www.3rm.info), które będzie pomocne ludzkości dla rozwiązania licznych skomplikowanych problemów w świecie”.
Identyfikacja człowieka na podstawie danych biometrycznych rażąco narusza także Konstytucję Federacji Rosyjskiej, te jej fragmenty, które gwarantują obywatelowi posiadanie prawa do wolności sumienia, prawa do posiadania przekonań religijnych i do życia zgodnie z nimi (art. 21, 22, 23, 24, 28, 29, 51 55). Prawa te nie podlegają ograniczeniu nawet w warunkach sytuacji nadzwyczajnej (par.3, art. 56 Konstytucji Federacji Rosyjskiej).
Bardzo ważną ocenę religijną tych antychrystowych technologii przedstawił wielki rumuński starzec Justin Pyrvu: 
„Z pewnością dla wielu z was ten mikrochip jest czymś nieistotnym, ale za tym systemem, który prowadzi rejestrowanie ludzi i przechowuje wszystkie dane personalne (informacje), czai się powszechna dyktatura, jakowyś demoniczny plan, w którym biorąc udział Wy sprzedajecie swoją duszę diabłu. Rejestracja obywateli, jak to się u nas robi ze zwierzętami, jest pierwszym krokiem do wprowadzenia tych środków, które są podejmowane w celu roztoczenia absolutnej kontroli nad człowiekiem.
Drodzy moi, według proroctw Świętych Ojców, jeżeli przyjmiecie ten mikrochip, to będzie to równoznaczne z wyparciem się swojej Wiary. Nie myślcie, że możemy służyć Bogu i mamonie. Nie, drodzy moi, nie przyjmujcie tego diabelskiego znaku, który Wam proponują, albowiem przynależycie do dziedzictwa Bożego, posiadacie prawo do samoistności, wyjątkowości i autentyczności każdego człowieka.

To właśnie my powinniśmy obronić to prawo, które nam Bóg podarował, chociażbyśmy musieli zapłacić za to swoim życiem. Wy daremnie preferujecie marne rzeczy tego świata, jednocześnie gubiąc Wasze dusze i dusze Waszych dzieci, dlatego, że Święty Apostoł mówi nam jasno, że powinno się bardziej słuchać Boga niż ludzi (Dzieje Apostolskie 5:29)”.

SUPLEMENT VIDEO

WIELBI DUSZA MOJA PANA

Za: http://3rm.info/main/71973-nozh-v-spinu-ot-gundyavcev-ilarion-alfeev-vyskazalsya-o-polze-vnedreniya-biometrii.html

Data publikacji: 24.07.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.