Strona główna > Świat > Ukraina > Rosyjska armia atakuje kompleks ćwiczebny ukraińskiego MSW w Sewastopolu

Rosyjska armia atakuje kompleks ćwiczebny ukraińskiego MSW w Sewastopolu

a„Rosyjska armia rozpoczęła szturm ukraińskiej jednostki w Sewastopolu na Matrosa Kiszki, 39 oddział MSW, adres – Łazarewskiego 1, nasi zagrodzili wjazd do  jednostki BTR-em i przygotowują się do obrony, proszą dziennikarzy żeby o tym napisać lun tam jechać”. – napisał na swoim profilu na Facebooku członek „Udaru” – Dmytro Biłocerkoweć.

„Z pozytywnych wiadomości minionej nocy, nasi odbili sztab floty i służbę przygraniczną w Bałakławie, przygotowują się do odbicia wszystkich innych zajętych przez Flotę Czarnomorską punktów” – napisał Biłocerkoweć.

„Ukraińskiego oficera-parlamentariusza wzięto do niewoli. W  jednym z budynków rozpoczął się pożar. Rosyjski Kamaz wdarł się na terytorium miasteczka. Nasi zagrodzili wjazd BTRem. W ten sposób odcięli rosyjski Kamaz od głównych sił, które znajdują się za ogrodzeniem” – powiadomił „Udarowiec”.

„Rosjanie znajdujący się poza terytorium miasteczka rozstawili stanowiska strzelnicze i grożą otwarciem ognia. Z Kamaza nikt nie wychodzi… Słychać było serię z automatu” – dodał Biłocerkoweć.

Szczegóły za chwilę.

Kresy.pl/Pravda.com.ua/Censor.net.ua

Źródło: http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz/rosyjska-armia-atakuje-kompleks-cwiczebny-ukrainskiego-msw-w-sewastopolu-video

Komentarz: Sugerujemy częste odwiedziny źródłowego portalu, który na bieżąco informuje o działaniach wojennych na Ukrainie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.