Strona główna > NWO > W Rosji znak bestii już nanoszą na czoło, nie ukrywając tego

W Rosji znak bestii już nanoszą na czoło, nie ukrywając tego

Przeczytaj koniecznie: ROSJA NA CZELE CAŁEJ PLANETY … Kreml błyskawicznie wdraża paszporty i technologie Antychrysta

Komentarz od tłumacza: W Rosji rozpoczęto bezpłatne wydawanie paszportów elektronicznych (z czipem), najciekawsze, że w mieście, odległym o 50 km od Kazania, stolicy Ikony Kazańskiej Matki Bożej.

Co dalej? Nastąpi wycofanie z obrotu pieniędzy tradycyjnych i możliwość dokonywania zakupów i in. czynności płatniczych jedynie w sposób bezgotówkowy, bezkontaktowy na kartę elektroniczną lub paszport elektroniczny. Można będzie mieć szafy pełne banknotów euro, dolarów lub złotych i nic za nie nie będzie można kupić, bo nikt nie będzie ich przyjmował.

W Polsce te działania są opóźnione, może ze względu na nieudolność kolejnych ministrów od cyfryzacji. Można więc mieć chyba dla nich nawet nieco uznania, bo to wszystko przyjdzie do nas nieco później.

Proroctwo Sławika sprawdza się dokładnie. Pozdrawiam – A.L.

****************

OD REDAKCJI III Rzym:

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

 a

Nie mogliśmy nie opublikować tego listu, ponieważ jeśli jest to prawda, a prawdopodobnie jest, to jest to bardzo ważna informacja, którą trzeba rozpowszechniać jak najszerzej. Prosimy was wszystkich o wykazanie aktywności i czujności.

Jeżeli nanoszenie tego znaku jest już szeroko prowadzone i starsza kobieta zauważyła, że ​​podczas fotografowania na jej czoło skierowano jakiś promień, to zauważą to również inni. Trzeba koniecznie o tym się przekonać.

Oczywiście, jeszcze lepiej będzie dowiedzieć się o tym bezpośrednio w ośrodkach sporządzania kart UKE (Uniwersalnych Kart Elektronicznych). Pracownicy, którzy wykonują te procedury, niewątpliwie wszystko wiedzą dokładnie. Trzeba poszukać tych ludzi i postarać się od nich dowiedzieć się wszystkiego. Może ktoś z odwiedzających naszą stronę ma znajomych, pracujących w tym systemie …

Dopomóż nam, Panie Boże!

__________________________________________________________________________________

Służebnica Boża Nadieżda (pol.-Nadzieja)

Samara

5 listopada 2016 r.

Drodzy bracia i siostry!

Wielu z was słyszało o tym, że karty UKE to straszny wynalazek, że są wszelkie powody, aby podejrzewać, że właśnie w czasie otrzymywania tego dokumentu będą zastosowane znane opracowania Thomasa Heathera, a każdy odbierający tę kartę, otrzyma również i to straszliwe znamię Bestii, (znak), o którym przestrzegał nas Święty Jan Teolog Ewangelista w rozdziale Apokalipsy.

My, Prawosławni Chrześcijanie czasów ostatnich mamy wiele ostrzeżeń od Świętych Ojców, a w szczególności od chłopczyka Wiaczesława (Sławika), który przepowiadał, że właśnie maleńka szara karta stanie się tą szatańską pułapką dla zatracenia dusz ludzkich, w którą wpadnie ogromna ilość ludzi. Jednak wielu do dziś nie chce w to uwierzyć i podobnie jak strusie chowają głowy w piasek.

Niestety, do tej wielkiej liczby ślepców należy nie tylko większa część trzody prawosławnej, ale także ogromna część duchowieństwa prawosławnego. Nasi duszpasterze, którzy wydawałoby się w pierwszej kolejności powinni krzyczeć o tym strasznym niebezpieczeństwie na wszystkich narożnikach ulic, wszystkie te tematy z jakiegoś powodu ignorują; a nas, prawosławnych antyglobalistów, bijących na alarm z powodu dokumentów elektronicznych, zwykle nazywają zwariowanymi sekciarzami, rozłamowcami, wichrzycielami, etc. Ale teraz możemy z przekonaniem powiedzieć naszym oponentom, że wszystkie nasze obawy i podejrzenia, dotyczące kart UKE, POTWIERDZIŁY SIĘ.

W tych dniach byłam świadkiem tej oto przerażającej historii.

Pewna starsza kobieta – osoba niepełnosprawna, mieszkająca w Samarze – nie tak dawno temu (w tym – w 2016 roku), otrzymała radę od pracowników opieki socjalnej, aby pójść i jak najszybciej odebrać kartę UKE, ponieważ według ich zapewnienia przed nowym rokiem tę kartę można jeszcze dostać spokojnie, bez kolejki, a po nowym roku (czyli od początku 2017 roku), kiedy zaczną je masowo wydawać wszystkim i kiedy wszędzie pojawią się długie kolejki, to wtedy osoby niepełnosprawne, inwalidzi, będą mieli trudności z jej otrzymaniem.

Kobieta (widocznie wzruszona troską władz o jej wygodę, a może ze względu na obawę przed kolejkami), długo się nie namyślając, poszła po odbiór tej karty. Weszła do specjalnie przystosowanego do fotografowania pokoju i usiadła na specjalnym wskazanym jej miejscu. Wysunął się statyw z wyposażeniem. Podniosła oczy, coś gdzieś zostało włączone. I zobaczyła promień laserowy, skierowany prosto na jej czoło.

Kiedy przyszła odebrać gotowy dokument, to zapytała, co to był za promień, skierowany na jej czoło?

Na co odpowiedziano jej bezpośrednim tekstem:

– „Aaa, to my umieściliśmy na czole Pani znak częstotliwości radiowej o takim samym kodzie kreskowym, jaki ma Pani na swojej karcie”.

– „Jest to konieczne dla ochrony Pani pieniędzy na karcie, ponieważ jeśli ktoś tę kartę ukradnie, to nie będzie mógł bez numeru na czole nic z niej pobrać. Ponieważ system będzie sprawdzał zgodność kodu na karcie z takim samym kodem na czole osoby, pobierającej pieniądze …”

I dodali …

– „Niech Pani się nie martwi, kod kreskowy nie jest widoczny okiem, jest on potrzebny tylko do urządzenia, które go odczytuje …”.

a

A więc to TAK!!!

Jeszcze nie tak dawno na wielu internetowych stronach prawosławnych, zamieszczono informacje, że jakoby władze zupełnie porzuciły ideę wydawania uniwersalnych kart elektronicznych, i że wszystkie obawy o UKE są już nieuzasadnione. Z tego powodu, niestety, nawet ci nieliczni prawosławni wierni, którzy rozumieją i podzielają wspólny niepokój, związany z kartami UKE, uśpieni przez takie opowiadania, w ostatnim czasie całkowicie jakoś się uspokoili.

Ale jak zwykle, wydaje się, że nas wszystkich ponownie oszukali przeklęci Żydzi, którzy najwyraźniej podrzucili do mediów wiadomość o tym, że UKE niby się anuluje. Ażebyśmy, uradowani tą nowością, że nic strasznego na razie nam nie grozi, całkowicie wyzbyli się czujności i oddali się sprawom życia codziennego.

Ale wydaje się, że słudzy diabła z tego swego zamiaru wcale nie zrezygnowali, i dopóki my, Prawosławni, milczymy, to oni nadal po cichu wprowadzają swoje szatańskie plany w życie, przez co zatracają dusze ufnych osób niepełnosprawnych i seniorów, emerytów i rencistów, najczęściej nie zorientowanych w sprawach kodyfikacji i prawosławnej eschatologii.

Jednak ze świadectwa, podanego powyżej widzimy, że to nie jest tak.

Dlatego, drodzy bracia i siostry, bądźcie czujni i nie milczcie o tym strasznym nieszczęściu, przecież – „Milczeniem zdradza się Boga!”. Albowiem zniewolenie dusz ludzkich zacznie się nie kiedyś tam, później, ono już postępuje pełną parą, a najbardziej przerażające jest to, że się dzieje to nie gdzieś tam, daleko, za granicą, ale tuż pod naszym nosem, w naszych miastach, na sąsiednich z nami ulicach.

I jak widzimy, w tę szatańską pułapkę wpadają w pierwszej kolejności właśnie te nie chronione warstwy społeczeństwa (takie jak osoby niepełnosprawne, niedołężni emeryci i wszyscy ludzie, związani ze służbami społecznymi), którzy niestety w większości śpią duchowo i nic nie wiedzą o tej strasznej maszynie, która napiera na nas wszystkich jak czołg.

Dlatego drodzy bracia i siostry, błagam was, rozpowszechniajcie tę informacje w jak najszerszym zakresie. Ostrzegajcie wszystkich swoich krewnych, znajomych, sąsiadów. Piszcie ulotki, wrzucajcie je do skrzynek pocztowych w swoim i innych wejściach. Przecież, jak sądzę, w każdym domu znajdzie się niemało staruszek i osób niepełnosprawnych, którzy nie mają dostępu do Internetu i którzy nic nie wiedzą o tych nowoczesnych technologiach, dotyczących zabijania duszy. Konieczne jest rozpowszechnianie tej informacji i w parafiach, ponieważ jest bardzo ważne, aby strząsnąć z wiernych tę pasywną bierność, w której, niestety, obecnie przebywa zarówno większość świeckich jak i kapłanów.

Wszystkich nas z łatwością wpędzają do tej elektronicznej zagrody, a my milczymy … Żydzi się cieszą, że wszyscy jesteśmy rozproszeni. Celowo podsuwają nam myśli, że ​​jesteśmy słabi i że jeden w polu – to nie wojownik i dlatego wszyscy powinniśmy po prostu upokorzyć się i płynąć z prądem. Często słyszy się od ludzi pytanie: – „A co możemy zrobić”?! Więc pamiętajcie, my – ROSJANIE (ros.- мы РУССКИЕ), jesteśmy NAJBARDZIEJ NIEPOKORNYM narodem na ziemi! Nawet imienia naszego oni się boją i dlatego starają się zastąpić je różnymi „rossiejańskimi” namiastkami.

W naszych żyłach płynie krew wielkich przodków, jesteśmy niewidocznie powiązani ze wszystkimi Świętymi, którzy zajaśnieli w Ziemi Rosyjskiej. Jeśli jesteśmy gotowi do walki po stronie Chrystusa, to całe Wojsko Anielskie jest z nami, wiec dlaczego mamy się bać …? Historia rosyjska jest pełna przykładów dowodzących, że i JEDEN w polu jest ŻOŁNIERZEM! (Poczytajcie na przykład historię jednego rosyjskiego żołnierza, bohatera Nikołaja Sirotinina).

Od początku 2017 roku, według własnego uznania pracowników opieki społecznej, te karty zaczną masowo wydawać wszystkim wszędzie. I jest możliwe, że dla przyspieszenia tego procesu, władze specjalnie zorganizują jakieś sztuczne kataklizmy. Dlatego musimy w sposób zorganizowany uderzyć w ten potężny ALARM i jak najszybciej donieść do jak największej ilości ludzi tę nadzwyczaj niepokojącą wiadomość, ponieważ każda minuta zwłoki może zniszczyć na zawsze ogromną ilość dusz.

Przecież jeśli chociaż jedna żywa dusza usłyszy wasze ostrzeżenia, a tym samym zdoła uniknąć rozstawionych przez szatana sieci, to będzie to bardzo wielką pomocą dla was na Strasznym Sądzie Pańskim.

Dopomóż i umocnij nas, Panie Boże!

Źródło:

ВАЖНО! В САМАРЕ НАЧЕРТАНИЕ ЗВЕРЯ УЖЕ СТАВЯТ НА ЛОБ, НЕ СКРЫВАЯ ЭТОГО

http://3rm.info/main/65088-vazhno-v-samare-nachertanie-zverya-uzhe-stavyat-na-lob-ne-skryvaya-etogo.html

5.11.2016 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

5.11.2016 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *